Jump to content
kleni

Пропушва сив пушек

Recommended Posts

Появи се странен проблем от няколко дена,при палене колата припалва на три цилиндъра и изпушва сив пушек.Това се получава при топъл двигател.Като я исфорсирам и заработи нормално пушенето изчезва.Сигментите съм ги сменял преди 20000-тина хиляди км.

Редактирано от kleni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумичките на клапаните сменял ли си ги ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да работи на 3 цилиндъра ако е от гумичките ... кабели, свещи, палец, капачка ? как са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

няма да работи на 3 цилиндъра ако е от гумичките ... кабели, свещи, палец, капачка ? как са?

кабелите и свещите не са много стока,но пък този сив пушек :)гумичките не съм ги сменял,защото като взех главата и я раздробих на парчета и гумичките си бяха доста меки Редактирано от kleni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравей, да не те плаша , но това са симптоми за издухана гарнитура на главата. Вкарва ти антифриз в цилиндъра (малко) и при запалване пропушва и прекъсва докато го изхвърли. Знам го това от майстора ми...неговата кола е така сега...но няма време да я оправи...нали знаеш: обущаря- бос ходи...хлебаря-гладен...шивача-гол :)

Редактирано от chopper1969

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е дали влиза антифриз лесно се разбира ако му се губи и не тече(никаде) е е от това.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чесе губи малко антифриз,се губи но гарнитурата е на 2000км.Забелязах и друго ,че като я изцедя на скорост и отнема газта и като спра и работи на тихи пак почва да фъфли и пуши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени първо свещи, ако не се оправи - кабели, после ще кажеш как е ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега проблема ти е като моят загубата на антифриз е обяснение че глава трябва да се сваля а масло бара ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Причината е отстранена.Продухана гарнитура :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...