Jump to content
mаrto

Удариха ме

Recommended Posts

В четвъртък пред работата ( 7-ми км Цариградско шосе) , една мома с БМВ 316iме забърса отпред . Не разбрала че се пресичат 2 улици :)Направо ужас, колата е на 6000 км само. :angry:От Бултрако казаха 3-4 седмици :)(

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще я правят или ще ти дават нова ?Защото ако ще я правят и както казваше нова кола ако е силен удара просто и кажи честито купи си хонда !Днес една такава мацка с голф 3ка така се пънеше пък чупката с ръката и волана да не ти казвам ако имаше едно лесно щеше да я извади през шибидаха и да я промуши през предния джам ако можеш да си го представиш ! Ама хич не и пукаше че се пъни на всеки светофар и затваря колите !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще я правят или ще ти дават нова ?Защото ако ще я правят и както казваше нова кола ако е силен удара просто и кажи честито купи си хонда !Днес една такава мацка с голф 3ка така се пънеше пък чупката с ръката и волана да не ти казвам ако имаше едно лесно щеше да я извади през шибидаха и да я промуши през предния джам ако можеш да си го представиш ! Ама хич не и пукаше че се пъни на всеки светофар и затваря колите !

Изглежда ужасно , но май са само пластмаси отпред и капака. Ще знам точно в сряда , като я отворят ( предния капак се е заключил)Най -вероятно ще я правят , защото колата се движи без проблеми , нищо не тече минах с нея след удара 30-40 км до застрахователя и до Бултрако, не носи .Все пак ще е ясно , като я отворим.Освен това колицата е скъпа и застрахователите...ЩЕ видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! моя съвет е вземи нова,щом е гаранция

в България , хахаха това е някъв нов виц. Мислиш ли ,че няма му намерят 1000 оправдания за , който да не му я подменят с нова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЯМА никакви основания за да му я "заменят" ( Защо ще я заменят ? А тази какво ще я правят ? ). Има ТОТАЛ щета и тя се решава от застрахователя ( както разбирам щом се движи значи няма тотал ). Остава да се разбереш със сервиза ( който застрахователя ти каже, т.к. е в гаранция би трябвало да е Бултрако, ако си я закупил от тях де ). П.С. Добре, че на вас нищо ви няма. Ламарините и пластмасите се оправят или сменят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! то е ясно че няма да искат,ама все пак нека опита,ако има някакво истривяване на греди тем подобни,защо да не искат,тази естествено ще я пооправят и хайде с намалена цена на пазара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяна с нова кола - това е виц!Обърната кола по капак я правят дори!Говоря за действителен случай, не с мен но с близък!Говора за Yaris - цената и е на полвина на Civic 8-ма и пак не я смениха !Моли се да няма усукване - тогава няма спасение.... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за колегата,много неприятно !!! .За смяна на кола просто няма логика,тъй като нито Хонда нито Бултрако имат вина за удара,гаранцията не включва ПТП,ако беше така защо да си правим на новите коли каско?Застрахователя ще поеме ремонта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом колата е в движение не знам за какви смени на кола и гаранции говорите... или по-точно фантазирате. Правете разлика между застраховка и гаранция...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Неприятно! На Коледа някой ми беше подпрял преден ляв калник, над гумата, а и самата гума. В резултат на което имам усукана джанта (за боклука), колата носи леко на дясно и втори месец се разправям с бояджий за цвета. Днес пак я оставих за пребоядисване и дано този път стане като хората! И аз няколко пъти бях на косъм от удар, заради некадърниците по пътищата. Най-фрапиращ беше случаят когато ме засече, един гурелив циганин с Пасат 4-ка, на когото ми се искаше да избия зъбите и съжалявам, че не бях със старото Ренде. Иначе щях да го направя тоталка ....

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случилото се :angry: ! Ако, не е ти е проблем, сподели кой ти е застрахователя :lol: . И няма да се притесняваш, в сервиза сменихме цяло шаси на Соренто, така че...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случилото се,но не се притеснявай в Бултрако ги правят добре.Казали са ти 3-4 седмици защото доставят частите за 2 седмици.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случилото се,но не се притеснявай в Бултрако ги правят добре.Казали са ти 3-4 седмици защото доставят частите за 2 седмици.

Благодаря за съчувствието.Надявам се да ги правят добре.Днес я отвориха в бултрако. Двата радиатора на климатика и охлаждането са сгънати , както и рамката отпред на която са закачени.Леко е поддал левия подкалник отпред отляво (около 1 -2 мм) .От бултрако са се обадили на Евроинс и втория оглед е чак във Вторник.Ще има висене тогава цял ден там да чакам да дойдат от Евроинс.Иначе на първия оглед от Евроинс се държаха много коректно и всичко , което се вижда го писаха ново за смяна.Все пак колата е на лизинг при тях Евролийз ауто, т.е. си е тяхна.Добрата новина е че нищо не е стигнало до двигателя , скоростите и окачването.Освен радиаторите, рамката отпред и леко подкалника другото са пласмаси - броня, пръскачки на фаровете , решетки и преден капак , кора А ти мини да пием по някое кафе .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неприятно! На Коледа някой ми беше подпрял преден ляв калник, над гумата, а и самата гума. В резултат на което имам усукана джанта (за боклука), колата носи леко на дясно и втори месец се разправям с бояджий за цвета. Днес пак я оставих за пребоядисване и дано този път стане като хората! И аз няколко пъти бях на косъм от удар, заради некадърниците по пътищата. Най-фрапиращ беше случаят когато ме засече, един гурелив циганин с Пасат 4-ка, на когото ми се искаше да избия зъбите и съжалявам, че не бях със старото Ренде. Иначе щях да го направя тоталка ....

Къде ти я правиха , Бултрако ?Нещо май не ни върви с 8-ма ген

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам за случката, колега! :D Дано оправят колата ти бързо и добре!Сподели отзиви за сервиза на Бултрако, ако ти е до това :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходил съм няколко пъти в бултрако и съм изключително недоволен,тея хора все едно падат от марс!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам за случката, колега! :lol: Дано оправят колата ти бързо и добре!Сподели отзиви за сервиза на Бултрако, ако ти е до това :lol:

Благодаря ,Ще споделя обещавам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към Армеец съм и когато попитах за сервиз на Хонда ми казаха в "Терос". Това май е към "Юби-ко" поне адреса съвпада. След наякои друг ден ще кажа как е станала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам да чуя за инцидента, колега. Мен ме удариха преди около месец, колата е цялата смачкана, сега седи в гаража. Купих си друга, пак Хонда, разбира се. Радвам се, че съм жив, и че останах без сериозни контузии, щото аз летях 10 метра след удара (в шофьорската врата), и после срещу три ленти в насрещното. Не ме питай как се чуствах, и как успях да не падна с разцепената глава. Нейсе, радвам се за новата Хонда, и за това, че съм жив. Та, ламарини и пластмаса се правят ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Към Армеец съм и когато попитах за сервиз на Хонда ми казаха в "Терос". Това май е към "Юби-ко" поне адреса съвпада. След наякои друг ден ще кажа как е станала.

Ок сподели като я вземешАз като гледам в Бултрако нямат ламаринкаджии и бояджии. Предполагам кооперират само незнам къде Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...