Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

значи гребната се приема, като новото нясто за срещи за така наречения зимен сезон. Аз предлагам тази сряда пак да сме си на паркинга на пощата на Пещерско, за да мога да съобщя на всички, за да знаят и тези, които не четат форума. Мисля, че това е по-добрия вариант. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде момчета и момичета които е прочел и разбрал да идва на базата в 19 00 часа в сряда.Които не е Виктор ще го вземе от пощата и ще го доведе при нас...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карта нещо на мястото ще може ли да дадете ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, който и миновач да питаш ще може да те опъти до гребната база, едва ли има човек, който да не знае къде се намира :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

влизаш от пазарджик, на светофара след практикер си надясно, след моста веднага надясно(по детелината), долу на кръстовището тръгваш наляво покрай марица, караш само направо и си на гребната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво става маина,кво се реши последно за утре-на пощата или на гребната? :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петре, за тея дето ги мързи да четат и за малоумните цитирам Рико:"Аиде момчета и момичета които е прочел и разбрал да идва на базата в 19 00 часа в сряда.Които не е Виктор ще го вземе от пощата и ще го доведе при нас..."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам вапрос кой паркинг на гребната !?то има 5 на края ли . или в началото на бариерата ? или този от страната на марица или този вътре които е ...? само този крайния( от кам ресторент острова) нее осветен другите свети като ден

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам вапрос кой паркинг на гребната !?то има 5 на края ли . или в началото на бариерата ? или този от страната на марица или този вътре които е ...? само този крайния( от кам ресторент острова) нее осветен другите свети като ден

Алекс,на паркинга до самата кула.Само там е осветено добре и има доста място за паркиране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този, който е в ляво по алейката, точно до канала...големия осветен паркинг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ясно. минава се бариерата и вътре големия паркинг( там се сабират рено) маздата са от вънка преди бариерата от дясно от двете страни на пътя.начи утре там в 19:00 така ли да разбирам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото е супер но утре пак няма да мога да дойда. Но следващата седмица ще гледам да съм на линия и да дойда да се видим ще направо полудявам. То този мой касмет се работа ще имам. Чао момчета и весело изкарване на срещата и на новото място................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, промени мястото, ако искаш на първата страница на темата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше супер!Другата седмица очакваме всички неприсъстващи тази вечер! Поради неналичието на фотоапарат, качвам малко снимки от телефонаЦЪК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае колега, това снимки от нокиа ли са, за 5 мп. се справя добре с цветовете, ама има само 2-3 снимки на фокус, останалите са безфокусни. Виж снимка от 2мп. на Е51:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия път ша взема и статива и обектива :punk:;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета Кърпите Хонда които порачахме ще са готови към края на месеца . пловдивските ще ги прати на мен със списък и ще ги раздам на седмична или месечна среща предполагам на няколко.- телефона ми е- 0896 752 152! ще напиша кога са тук да може секи да вземе своето :)късмет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите пичове,всяка неделя на село Пищигово на самолетната писта има драг и е доста забавно.Ходихме с приятели днес и много се изкефих на няколкото Хикса,които сипаха да хапнат на почти всички там.Идват доста разнообразни коли и е диста интересно. Имаше около 300 автомобила. Доиде ми на акъля да вземем да се организираме за другата неделя и да посетим пистата.Хем ще си направим една срещица,хем ще се накефим максимално,може би повече и от Калояново.Предполагам,че които иска може и да се пробва там колко му върви колата-пук и ние да видим а? Какво ще кажете за предложението?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пищигово се намира след Съединение на 8 км. Които не знае пътя ще го заведем!Общо около 24 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ще е интерсно. Ако имам време ще присъствам. Дайте зборен място и час и да видим колко ще се саберем и да го направим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен там не ми се ходи има доста цигани , и пияни идват и може да стане фал то двапати става един удари една кола , какво да ви кажа не си заслужава там и раисарите с бмв тата вартят в хората се навират ..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен там не ми се ходи има доста цигани , и пияни идват и може да стане фал то двапати става един удари една кола , какво да ви кажа не си заслужава там и раисарите с бмв тата вартят в хората се навират ..........

Ами да,тои човек ако все за това си мисли означава,че не трябеа да си караме колите за да не ни удари някои пияница или малоумник.Много ясно , че ще спрем хондите на почтително растояние за да няма изцепки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен там не ми се ходи има доста цигани , и пияни идват и може да стане фал то двапати става един удари една кола , какво да ви кажа не си заслужава там и раисарите с бмв тата вартят в хората се навират ..........

Ами да,тои човек ако все за това си мисли означава,че не трябеа да си караме колите за да не ни удари някои пияница или малоумник.Много ясно , че ще спрем хондите на почтително растояние за да няма изцепки!
както искате , казваите кога и каде ще се саберем или направо там ще се чакаме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 12-12.30 започват до към 16.00 . Ако ви е удобно на бензиностанцията на Голямоконарско шосе,към 11.30до12.00 и газ към Пищигово. Ако някои има друго предложение моля да каже!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята е супер колега ние миналата седмица ходихме и нямаше никви цигани 6те е год да направим една срещта там в неделя на 27.09 около 13:00ч.трима сме сигорни от пазарджик :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то ще се види накрая кои е екстремен карач на ХОНДА.Значи за колегите които не са от Пловдив 13.00 часа директно на пистата,а за тези които не я знаят къде е да ни чакат на първата бензиностанция в Съединение на влизане от Пловдив към 12.30 в неделя. Незнам колко коли ще доидем,но в сряда на срещата ще разбера. За сега като гледам поне 5 броя може би...!от пловдив.

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера пак сме на гребната, да не забравите?? :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма, няма да забравим, седмичните срещи са незабравими :worthy::):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз днес ще пропусна,защото Слави проходи и ще има концерт.да си прекарате мнохо хубаво.Та дано и аз др седмица направя сефтето на новия зимен паркинг :worthy:. Айде поздрави на всички маниаци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкарахме чудесно, с много смях и забавления :D Както винаги, срещата беше на ниво.П.С Алекс, с новия мотор ме изяде като пътен знак. Карах зад теб до бул. България ноо на правата ме дръпна сериозно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С Алекс, с новия мотор ме изяде като пътен знак. Карах зад теб до бул. България ноо на правата ме дръпна сериозно ;)

:D аз усетих ,че си ти чак когато зави ... до последно бяха някакви фарове зад мен .. обаче ми се караше и обиколих града 2-3 пати ... :Dп.п. мн интересно слет 4500 оборота ката отихва чак неми се ще да слемянам скорости те :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ти неси питал ..и толкова бързо изчезна ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се караше! Трябваше да се уговорим предварително :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде тогава,щом много ни се кара да си покараме в СЪБОТА след обед към Бачково и обратно със спирка за по някое кибабче и по една две бирички а? Какво ще кажете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

егати в събота съм на работа. не е честно.

Редактирано от oblaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...