Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

А ми да,те лудите краи нямат. . .ха ха ха ! Все пак караме хонди и трябва да сме си малко луди. Да ,обаче аз мисля да пропусна тази вечер. Може и да е от ЕГН-то ,но си мисля че в тоя дъжд не е много привлекателна тази среща. На по-лудите им пожелавам приятно прекарване на кафенцето:lol: Дано на месечната да е по-хубаво времето ,защото мисля да я посетя. 40-те извора си е готино местенце за срещи и барбекюта.

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай божее да бъде временцето яко наистина :lol: Ами аз ще отида на срещичката пък който дойде :D Как сме Riko - направихме ли Хондето беше споменал че ще боядисваш някои елементи ? :D Еххх повече от жена си е гледаш Хондата мама му стара :D:lol::) Айде до сследващата среща ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A ми в последно време все хонди правя ама до моита не съм опрял още за жалост! Ще ии доиде времето,споко:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета аз днеска пропуснах .. ама малко пак неприятни ситоации .. цял ден се разправям с разни застрахователи , това натоварено движение .. сичко се случва :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета аз днеска пропуснах .. ама малко пак неприятни ситоации .. цял ден се разправям с разни застрахователи , това натоварено движение .. сичко се случва :lol:

ЩО БРЕ,ДА НЕ ЦУНКА ПАК НЯКОЙ "ЖИП" :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещичката беше страхотна :) неможах да повярвам направо, че се събрахме 7 , 8 хонди в тоя дъжд. Пийнахме по кафенце в Портокали добре си изкарахме :) др път повечко , независимо какво е времето Хондите трябва да са на всякъде:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A ми в последно време все хонди правя ама до моита не съм опрял още за жалост! Ще ии доиде времето,споко:thumbs1:

Абе Тоше то нали знаеш , че обущаря ходи бос а шивача скъсан не та и при теб е така първо чуждите а после твоята :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стягайте кочините за сряда :)П.С 19 часа паркинга на пощата, пък от там ще го мислим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Танкист ще вземеш ли Надя за срещата в Сряда,че ще се побърка горката от скука а аз другата седмица може да ви дойда на гости :)

Редактирано от LiL DoG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде колеги,има предложение за Пищигово! Тази неделя мисля че ще е сухо и ще става за драг.Ако има желаещи нека да пишат за да се направи организацията по-навреме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да навит съм за неделя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би само да не вали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм навит, само да не е мокро :P и само някой ако може да ми обясни каде е Пищигово ще съм много благодарен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко колега ще се разбереме да ходим заедно :) всички беше мераклия за писта ето ти писта :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко колега ще се разбереме да ходим заедно :P всички беше мераклия за писта ето ти писта :)

да аз затова веднага се вклиучих в разговора :D:D дано само и времето да става :P иначе нищо няма да стане :P аиде поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мокра ли е пистата аз си стоя на старта и си вартя гуми 1 2 3 4 .... все тая там си стоя :):) на каквито и обороти да сам 1500 1200 .... никво значение така, че дано да е сухо ... ее ако не е пак ще стане лафа :D и фотосесиите ;) Айде пък днес ви чакам на седмичната :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тия писти, темата на нашият разговор в момента е друга :)Довечера 19:00 часа паркинга на пощата :) От там ще видим накъде...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре,че невали цял ден, че ако валеше потоп може да стане :) :) Именноо :) вали невали сме на Пощата! Хонди ли караме или :D и хем ще се разберем за Пищигово. До после

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тия писти, темата на нашият разговор в момента е друга :)Довечера 19:00 часа паркинга на пощата :) От там ще видим накъде...

Добре деееее! Знаем че тролея не върви много,но хората имат бързи хонди и искат да се покефят малко. Какво лошо има в това а???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Ще ви гледам от терасата и ще ви се радвам . А децата ще ви махат като едно време Бай Тошо на трибуна :D;)И там също се събират и москвич форума . искам да ви чуя как озвучавате махалата че на следващия ден пенсиите да има какво да говорят.Иииииииии бавно че е мокро и се лизга :P Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имали мераклий за пейн бол, http://www.pbplovdiv.com/price.htm. ако има такива може другата седмица на седмичната да се организираме и да пресъздадем една контра на живо, аз съм много мераклия, а вие? цените не са високи и са достъпни за всеки, така че няма да се охарчим много за този кеф да се по-стреляме :D хайде да сформираме два отбора и да се почваме........

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра идеяяя за ПЕИНТБОЛА ! 6+

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 за пеинболаама къде има в Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Ще ви гледам от терасата и ще ви се радвам . А децата ще ви махат като едно време Бай Тошо на трибуна :P:PИ там също се събират и москвич форума . искам да ви чуя как озвучавате махалата че на следващия ден пенсиите да има какво да говорят.Иииииииии бавно че е мокро и се лизга ;)

Генчо що не слезна с малките мишоци да вдигнат Портокали във въздуха малко :D 5 , 6 4овека се събрахме др път повече! Еии как неспря да вали цял ден ужас. Дайте да се съберем Неделята и да палим към Пищигово на пистата !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имали мераклий за пейн бол, http://www.pbplovdiv.com/price.htm. ако има такива може другата седмица на седмичната да се организираме и да пресъздадем една контра на живо, аз съм много мераклия, а вие? цените не са високи и са достъпни за всеки, така че няма да се охарчим много за този кеф да се по-стреляме :P

хайде да сформираме два отбора и да се почваме........

[/quot

Ха хаааааааааааааааа. . . . .това ще е якооооооооооооооооо:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи на хонда среща не искате на писта а да ходим да се стреляме :D хаха това повече мияза на забавление за някоя ловна дружина тях бих ги разбрал .... :P хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 за пеинболаама къде има в Пловдив.

В Пловдив няма пейТбол само в софия до колкото знам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В околоята на пловдив (радиус 50 км) има няколко места. Хиста, около Дедево и т.н. Само дето не виждам как ще стане на седмична среща. Все пак трябва да е през деня.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на срещата ви гледах от др сепарема то моето пак беше малка хонда среща,пича с който бях и той кара хонда ама на две гуми :),а за пейнт бола съм навит но трябва да е някоя неделя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 за пеинболаама къде има в Пловдив.

В Пловдив няма пейТбол само в софия до колкото знам
http://www.pbplovdiv.com/address.htm ето го адреса , предложете някой почивен ден и да се организираме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Танк сужалявам батка не знаех че има и в ПЛД вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае момци неделя 2 часа на пистата в село Пищигово който иска да казва да се разбереме по рано от Пловдив да ви водя който не знае :) пишете аз ще следя темата :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ako се съберат ентусиясти за Пищигово аз ще ги водя,знам пътя! Само да пишат за да се знае! Среща на мястото за седмичните от 12.30 до 13.00 ,ако има желаещи нека пишат за да знам дали да идвам въобще!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм надъхан да идем малко да се по разходим и да покараме ;) бройме за утре , 12:30 съм на пощата и дано да има повече надъхани ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде момчета 100% аз съм с вас , примерно кум 13:00 да се чакаме на паркинга и от там да палим кум пищигово. Дано се съберем повече хора и да си напраим густото! Пишете ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци аз и Пламен също сме там предстои голям ден на пистата осещам хайде момчета искам да сме повече1 Часа на Пощата не се бавете :lol:

Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...