Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Не разбрах някой само дали ще ми се обади да дойда и аз. Принципно квартирката ми е до ректората на ПУ.

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да е Данчо, там сме :) айде и другите малко повече актвиност, де заспахте...за писане на глупости винаги сте тука, ама кат стане въпрос за срещите все едни и същи си пишем тука :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде ,рибари:angry: В неделя няма ли да направим една разходка някъде да топнем червея??? Маината в събота е отишъл ,но аз нямам време в събота!В неделя съм аиляк:D Имам лада за офроуд с винетка. . .ха ха ха ! Даваите предложения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли детегледачки :angry: че и на мен ми се ходи .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А барбекю нещо ще се прави ли, че неделя и аз съм айляче, зарибявайте да ходим някъде, че не ми се дреме у нас :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей браво, и на мен ми се ходи на риба ама ще пропусна. другата седмица ще се видим на седмичнаат че ви забраих физиономиите.:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес накъцахме с Перфектен по 5 кила едра каракуда и костур на Брягово, изтървах нещо огромно след кратка борба, подпали ми аванса на макарата дейва и звяра, но за утре мога отново да ида някъде. Давайте идеи и да ги почваме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A ми те предложенията маи от тебе трябва да доидат,щото ти по-ходиш и знаеш къде какво дава и дали дава;) Аз съм за за всякъде;) Даваите по-навреме щото е вече късно и не знам дали ще можем да се организираме???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам време да ходя Тоше, не съм много в час. Мога да дам следните предложения, но все за платени гьолове :Белозем - излиза шаран 1-4 кила, по-рядко амур 2-5 кила, Такса 2 лв на рибар + всяка риба се пуска в една садка като се улови и накрая взимаш колкото искаш на цена 4.50/кг. Има и каракуда но не е едра.Мулдава - толстолоб 5-15кг, шаран 1-2 кг цената не я знам точно но май е 5-6 лв/кг, има полянки и беседки по снимките в нета.Труд - големия гьол май е с такса 10 лв и имаш право да си вземеш 2 големи шарана, 3 кг каракуда и още там някакви евентуално хванати риби, но не съм ходил там.Труд - малкия гьол се заплаща улон.вената риба май по 3-4 лв/кгКуртово Конаре и Брацигово - плащаш уловената риба + няква таксаБрягово - 10 лв такса и квот си фанешПясъчник - фул макс, няма де да метнешМикрото - пълно с джамбовциЛюбен - излизало доста риба, не знам условиятаМиромир - има много риба, плаща се само такса, но май доста си мирише там.......и т.н.

Редактирано от Al_Capone
Цитати!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммммммммм,даааааааааааааааааааа. . . . . .маи трудно ще се вземе решение за риболов;) Искам които и където е ходил да ни заведе,защото така на халост много пъти съм си оставал на сухо! Само обикаляне и нищо на лице.Ако е за обикаляне даите по-хубаво на Първомаиската писта да идем да разкършем котурниците и малко барбекю да си направим!Поне е сигурно че пистата е там и ще си направим шоуто.Аиде сега някои да даде предложение защото вечерта си отива . На риболов или на пистата в Първомаи?????????????????

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей няма никой само едни и същи в форумските срещи.Аз сега пиша за да се повдигне темата по- нагоре.А до колкото до първомай мога да доведа децката градина на представление. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене нещо повече ме влече за пистата на първомай, не съм голям запалянко на риболова :) ама за барбекюто звучи мн добре, ама нещо май няма кой да пише да каже ходили му се нейде а неделя дойде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене нещо повече ме влече за пистата на първомай, не съм голям запалянко на риболова ;) ама за барбекюто звучи мн добре, ама нещо май няма кой да пише да каже ходили му се нейде а неделя дойде

Кой да пише като половиния окраг няма интернет. Аз сега малко си покрадвам интернет иначе и аз нямам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе ние имаме но нещо посетители липсват .Може би много работят ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив съм тази сряда и би ми било приятно да посетя срещата. Ако може да ми пратите нещо като снимка в бгмапс да придобия представа къде се срещате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,От няколко дни съм горд собственик на Хонда Акорд 1.8 Vtec F18B2 и съм супер доволен от инвестицията :lol: Ще почна да посещавам срещите в Пловдив,ако се приемат нови хора де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолкото повече толко по готино. заповадай всяка хондела е добре дошла :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си тази седмица да ви дойда на гости малко :D да ви видя че ми домачня :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ЕЙ МУГЕНИ,НАШИЯ КОЛЕГА ROLLIN ДНЕСКА УДЬРТЯВА С 1-на ГОДИНКА ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И ВСЕ ТАКА ДА НИ РАДВА СЬС ЯКА МУЗИКА ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав браточка, пожелавам ти на твоята яка музика да закачиш една нова яка хонда тази година! ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен честито и не нова хонда а нова кака с готини форми. . . . . . да ии гали ухото музиката;) Е,пък в краен случаи и нова хонда може. . .ха ха ха ха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на патерици да си жев и здрав най вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честитооо на Патерица Недкооо :honda: Жив и здрав да си , и все така да ни радваш с музиката си! Пожелавам ти безаварийни Км. Пък ако можеш и имаш време ела неска на срещичката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора трябва ми делко от д16а6.някой да има иэлишно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора трябва ми делко от д16а6.някой да има иэлишно :D

За излишно не знам,но ако искаш да си купиш се обади на този телефон...0878730916....Стефан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше ти си като информация . Всичко знаеш каде кво има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ха ха . . . .ами какво да правя като се занимавам с коли от 16-17 години и неволята ме кара да знам това онова! Пък карам хонда от три години и ща не ща разбирам кои какво продава и горе-долу от къде какво може да се намери. Помагам колкото мога ,но на мен като ми трябва нещо не мога да го намеря. . .ха ха ха ...по закона на всеобщата гадост:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ха ха . . . .ами какво да правя като се занимавам с коли от 16-17 години и неволята ме кара да знам това онова! Пък карам хонда от три години и ща не ща разбирам кои какво продава и горе-долу от къде какво може да се намери. Помагам колкото мога ,но на мен като ми трябва нещо не мога да го намеря. . .ха ха ха ...по закона на всеобщата гадост:D

Абе знам че си скрит талант . Личиси :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги, утре ще се състои ли срещата, от скоро съм в пловдив и ще се радвам да се запозная с колегите от пловдивския клуб !!! стига да успея да намеря мястото на срещата :(:lol: но ще се постаря и се надявам да се видим ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги, утре ще се състои ли срещата, от скоро съм в пловдив и ще се радвам да се запозная с колегите от пловдивския клуб !!! стига да успея да намеря мястото на срещата :lol: :lol: но ще се постаря и се надявам да се видим :(

Няма проблеми,близо е до мястото където си паркираш колата,защото живееш близо до мен. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на паркинга на пощата на пещерско шосе до прелеза.От там където живееш излизаш на булеварда на ШКОДА и от там стигаш светофара на 6-ти септември и караш направо до като стигнеш следващия светофар на него си на дясно и после бройш третата пресечка в дясно и като завиеш ще ти блесне паркинга .Успех в търсенето !!! На първа страница има карта ако се затрудниш.

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все ще има някой а и вече спря.Аз мисля да намина.

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мисля да намина след като колегата така добре ми обясни каде е срещата, няма как да не мина :lol::):D благодаря на колегата :lol: и до довечара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички ще ходим . нали сме с колите няма да се разтопим хаха :lol: Ще се забием в някое кафенце и мухабетче. Умната по пътя, че до като се пребера от работа 2 катастрофи през 50 метра.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...