Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Тяна,теб те изби на романтика :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигнал не се опитват да се мерят с ейсидиси металика и т.н., но се научете да уважавате и доброто българско пичове! Цяло поколение сме израснали с тези групи. Иначе просто се вписвате в общия хор на оплюващите поплювковци...... бля-бля-бля....... :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре го каза за поплювковците,прав си! Но все пак всеки си има вкус. . .мисля!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте днес ще има ли нещо като мини среща.Или разходка на някададе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте днес ще има ли нещо като мини среща.Или разходка на някададе.

Уви брато,момчетата пестят за националната и разходки преди да е свършила. . .не мисля:lol: Поради свободната неделя без мероприятия и аз мисля да поработя малко! Ако си аиляк може кафенце да пием на Дарксаита пшо някое рвеме. . .0888 657 032

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте днес ще има ли нещо като мини среща.Или разходка на някададе.

Уви брато,момчетата пестят за националната и разходки преди да е свършила. . .не мисля:lol: Поради свободната неделя без мероприятия и аз мисля да поработя малко! Ако си аиляк може кафенце да пием на Дарксаита пшо някое рвеме. . .0888 657 032
Ок аз сам за

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Какво става никой не пише нищо?Има ли живи тук ?Май само аз и колегата Riko_Chervenia сме тук или тъй наречените домушари. :rolleyes:

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затишие пред БУРЯ :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затишие пред БУРЯ :rolleyes:

Да нещо такова се завихря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще донесе стикерите на седмичната, да знаете!

Пиши Л.С. на МАЙНАТА той е човека със стикерите. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не колега, аз ще донеса стикерите за Националната Среща.

Опа извинявай не те разбрах :cool: То ние тези които да ходим на нас няма да ни се полагат :) Извинявам се още един път за моето неразбиране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Генчо,Генчооооооооо,то маи трябва с тебе да се съберем да се напием в чест на националната. . . кво!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

други ден ще дойда да си зема стикера !!! да ми го носиш такмо да се видим че предишня път нямах вазможност да дойда до асеновград!Боби даже неможах да ти кажа едно мерси за якето :) мерси брат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

други ден ще дойда да си зема стикера !!! да ми го носиш такмо да се видим че предишня път нямах вазможност да дойда до асеновград!Боби даже неможах да ти кажа едно мерси за якето :) мерси брат

Няма проблеми. Няма да те оставим да се разболееш като си ни на гости. В среда ще се видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да докладвам всичко върви както сме го планували и двете задачи са изпълнениблагодаря на колегите от асеновград за помоща н2о :) сигурен съм че ще ви хареса !!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да докладвам всичко върви както сме го планували и двете задачи са изпълнениблагодаря на колегите от асеновград за помоща н2о :lol: сигурен съм че ще ви хареса :lol::lol:

Щом на теб ти е харесало значи и на нас ще ни хареса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да докладвам всичко върви както сме го планували и двете задачи са изпълнениблагодаря на колегите от асеновград за помоща н2о :lol: сигурен съм че ще ви хареса :lol::lol:

за какво иде реч не нещо не разбрах :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Коеги днес Иванов ми остави всички стикери за участниците в Национална среща 2010.Утре ще ги нося на месечната среща.Ако някой е пропусне до 17.00 съм в Мишелин центъра за гуми на Карловско шосе, а след 17.00 .....!тел.0899/854434 - Петър

Редактирано от Ianev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да докладвам всичко върви както сме го планували и двете задачи са изпълнениблагодаря на колегите от асеновград за помоща н2о :) сигурен съм че ще ви хареса :):)

за какво иде реч не нещо не разбрах :)
Изненадааааа :) последно избрахме "предпоследно 2", нали? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коеги днес Иванов ми остави всички стикери за участниците в Национална среща 2010.Утре ще ги нося на месечната среща.Ако някой е пропусне до 17.00 съм в Мишелин центъра за гуми на Карловско шосе, а след 17.00 .....!тел.0899/854434 - Петър

Петио на седмичната ли ще ги донесеш ? че нещо немойжах да намеря тема за месечна ?! тя уж трябва да е в неделя но нали сме на национална!предполагам сряда вечерта на паркинга на пошатата към 19:00 ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, не съм пуснал тема за месечна среща, просто съвпадат с Националната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коеги днес Иванов ми остави всички стикери за участниците в Национална среща 2010.Утре ще ги нося на месечната среща.Ако някой е пропусне до 17.00 съм в Мишелин центъра за гуми на Карловско шосе, а след 17.00 .....!тел.0899/854434 - Петър

Петио на седмичната ли ще ги донесеш ? че нещо немойжах да намеря тема за месечна ?! тя уж трябва да е в неделя но нали сме на национална!предполагам сряда вечерта на паркинга на пошатата към 19:00 ..
Опсс , да дее на седмична имах предвидд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Генчо,Генчооооооооо,то маи трябва с тебе да се съберем да се напием в чест на националната. . . кво:)

Може няма проблем ама аз не съм силен конкурент :):):)Ще се разберем като се видим наживо. Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми нека който не ходи на националната да заповяда на месечна така ще има збирка и за тези които сме тук в Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми нека който не ходи на националната да заповяда на месечна така ще има збирка и за тези които сме тук в Пловдив.

Може би,ама нада ли:rolleyes: Аз съм на лице ,за другите не знам:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от достал дълго време не съм идвал на срещите . междо другото от кой мога да зема стикери за клуба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от достал дълго време не съм идвал на срещите . междо другото от кой мога да зема стикери за клуба

От Маината . . .мисля:rolleyes: Ако доиде на седмичната ще му поискаш,предполагам няма да ти откаже:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дне се заформи доста читаво мероприятие дано и за месечната да сме така .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде от сега мислете за месечната какво ще се прави ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весело изкарване на месечната птичове и птички, няма да ви забравим - ще пийнем по едно за вас, но ще ни липсвате много :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весело изкарване на месечната птичове и птички, няма да ви забравим - ще пийнем по едно за вас, но ще ни липсвате много :)

[/quoМерси,и на вас приятни мигове на националната и весело изкарване:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе рикооо какво само палиш тревата и бягаш ? Ми ела на националната какво само на седмични месечни и така :) Аи посериозно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе рикооо какво само палиш тревата и бягаш ? Ми ела на националната какво само на седмични месечни и така :) Аи посериозно

Ице,Ицееееееееее. . . аз среща не пропускам а ти само на една в годината идваш и говориш за сериозност. . .хм:lol: Не мога да доида брат,съжалявам!По сериозен от това не мога. . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде бе еи! Националистите отидоха ,а ние какво ще правим в неделя???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това се питам в тази жега какво ще се прави .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой сега е Номер 1 !?

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

И тука всички мой снимки! http://picasaweb.google.com/AlexDJ8707/NacionalnaHonda2010#

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВОООООООООООООООООООООООООООООО.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да го направиш тоя Сивик по бърз от Прелюда :lol: Честито да ти е първото място :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво алекс,честито,и си спомни на пистата кой ти потупа колата по тавана за късмет :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...