Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Колеги, скачайте на японките и идвайте утре на Пищигово, сигурно и пазарджишките маниаци ще дойдат (13.00ч)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да колеги идвайте да заформим една готина срещичка :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ,хубаво да доидем,но кои ще сме?Никои не пише и не изявява желание освен мен и един колега! Срамота , две коли хонда среща не правят!Пук и ще изложим фен клуба с 2 коли.Поне 5-6 да сме бива!Ако никои не пише може би ще го оставим за другата седмица та дано някои прояви интерес!Пешо,Пешооооооо язък за барута един път да те навия и никои друг не ще!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би,друг път!

нищо колега ние от пазаржик ще сме доста така че заповядаите колко и да сте важното е да сме заедно,пак ще ни е доста приятно да си имаме гости от пловдив :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тощка даи да се чакаме пловдивчани в 13 00 някаде до бултрако пук които доиде! то от пазарджик все ще доиде някои

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във 13 00 ще дойдем още 3бр.хонди на Бултрако ще е весело.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета дайте да направим срещата на паркинга преди бариерата от дясно ,които е от двете страни на пътя .Там е светло и има мн място както и няма да има вход . скоро ще го правят по 2лв на час и мисля че е добре вече да сме сичките на 1място. повечето спират точно там нека всички сме на едно място !И да поговорим малко за тази месечна която идва .. дано дойде Айсмена или някои друг с хубав апарат да се щтракнем за следващата година .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс,Говориш за бариерата към Металиката нали?Преди бариерата на паркинга така ли?Ако е там наистина е по-добре от колкото да им даваме пари та да влезем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да точно преди бариерата на металиката от дясно ако си срещу нея .Доста свети от паркинга на паяците . Вечер е пусто има място за всички .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

затажих се за вас момчета ( и момичета ) с тази софия немога да ви видя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове тази събота и неделя и аз може да се завърта покрай пловдив. дайте да организираме едно напиване в събота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как сте бе народе, извинявам се за дългото си отсъствие, но докато вляза в час с тая работа и се прибирам все по късните часове, а и маршрутите ми са по 450-500 километра на ден. Утре може да дойда направо със служебната кола, затова драги хондаджии водете си жените и да отварям направо сергията :) :) :) :) аааа, щях да забравя какво продава сергията - професионална италианска козметика за коса, само за хондаджии и особено хондаджийки на дистрибуторски цени !!! !!! Дано да се прибера по навреме утре да се видим да пием по една биричка, айде народе лека и доходна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОООООООООООООООО,не се притесняваи,ние и заради тебе ще пием по повече от една биричка!Спи спокоино ТАНКИСТЕ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ало, май забравихте за срещата? :) Днес е от 19 часа на гребната база в платения паркинг вътре. Айде, чакаме ви всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше добра, порадвахте ми се на дачиа-та :hondarulez::lol: :lol: пихме по биричка (някой от нас де) ...специални поздрави за набора, той си знае кой е ;)ААА...и пишете в темата за месечните, който има мерака да присъства, а ако ще се снимаме за календар, Рико, твоето присъствие с чиста кола е задължително и моето естествено, трябва да има поне 2 красиви хонди за календара :lol: :lol: :lol:

Редактирано от TANKISTA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее много сте скромни бе, не мога да ви позная направо :lol::hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,ти пък кво бе,все простотии ли трябва да пишем а?В интерес на истината на мен ще ми е първо посещение на месечна среща в Игоиста!Присъствъл съм само на една и то тогава се ходи до Калояново!Даже не знам къде е паркинга за които се говори,че ще е безплатен за хондите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде колеги,даваите предложения за плакатите,че има много желаещи за тях!Като не взимате отношение ще се забавят,а това не е желателно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре вечер каде ще се сабираме,на паркинга до светофара,или на другият вход до металиката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До металиката от дясно има паркинг от двете страни на пътя там сме ;) ;) Заповядайте точно в 19:00 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегите,които не са разбрали-преди бариерата към Металиката на паркинга!Ако закъснеете след 19.30 часа може да проверите в Металиката.Наи вероятно сме там!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не виждам да има интерес относно плакатите или календарите за които се снимахме на месечната среща:devil: Колеги ,даите някакво мнение относно замисъла,за да се реагира по въпроса!Цяла седмица от тогава и никои не е писал нищо!Маи маи,пловдивчани замряха.Хаиде малко активност да видим има ли живи хондаджии:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали решихме да правим плакати тогава на месечната. Ся остава някой да кайе колко пари ще излезне примерно А2/А1 формат. Лично аз искам календар ама съм единствен :) Всички други искат плакати, тъй че и аз плакат ще взема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали решихме да правим плакати тогава на месечната. Ся остава някой да кайе колко пари ще излезне примерно А2/А1 формат. Лично аз искам календар ама съм единствен :cool: Всички други искат плакати, тъй че и аз плакат ще взема.

И аз съм навит за календар даже писах в темата за плакатите ако се съберем доста хора няма ядова :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз, ще гледам да се завъртя да ви видя, че ще свърши годината. А взех и рядко да идвам, и ще взема да ви забравя муцуните :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се идва но утре съм по София и пак няма да не има в околноста. То с моя късмет все ще се случи да отсъствам някаде. Ако немога да дойда до края на годината ви пожелавам весело изкарване на празниците. И умната ако не русата. Със здраве момчета и момичета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борка, простено ти е! :P Лятото признавам беше един от най-сериозните. Явно ангажиментите си казват своето. Другите обаче нямат основателни оправдания, а никакви не се вясват. Айде малко по-сериозно ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си имам най-основателното оправдание - цял месец колата ми е по сервизи, а сега направо си е "трудничка" за каране :P мечтата ми е да посрещна новата година в нея с една свещичка, но май няма да стане :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата сряда ще гледам да дойда. Но сега се опитвам да навия и другите от град да дойдем повечко коли. И тук е много несериозна хавата но ще видим какво ще стане. Доскоро момчета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр фенове аз съм от стз но уча тук в плв и искам да се запозная с някои друг хондаджия аиде някои ако е тука да пише да правим едно кафе тая вечер в 9 на ОМВ до митницата ако искате някои ако ще доиде да пише аз ще мина от там ако дори и един се навие :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр фенове аз съм от стз но уча тук в плв и искам да се запозная с някои друг хондаджия аиде някои ако е тука да пише да правим едно кафе тая вечер в 9 на ОМВ до митницата ако искате някои ако ще доиде да пише аз ще мина от там ако дори и един се навие :P

Здрасти пич,не съм чел форума от 2-3 дни ако бях видял щях да доида,сори!Ако ти мине пак идея ,пиши и ще направим една мини хонда срещица на ОМВ или там кадето искаш!Ще пием кафе,ще правим малко джуки и лека!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...по празниците ще има ли срещичка и къде? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха добър ви вечер на всички, тъкмо се чудех дали още се пише изобщо в тая тема и гледам, че горе-доло има живички. Ако утре се събирате ви пожелавам приятно изкарване, прекарване и там каквото направите :) аз зажалост няма да мога да дойда, понеже съм в Русе утре и ще се прибера ей така като днеска към 22:00 :) Колега VTEC, срещичката последните няколко пъти си е в "Металиката" - заведението точно на бариерата на входа на гребна база в 19:00.Айде лека ви нощ от мене и ако не се видим ви пожелавам незабравимо и весело посрещане на празниците :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весело изкарване на коледните празници на Пловдивската чета :) Аз също няма да дойда утре ако се събирате разбирасе.А ти Викторе къде ходиш по тъмното :) .Таз новата работа много до късно :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весело изкарване на коледните празници на Пловдивската чета :lol: Аз също няма да дойда утре ако се събирате разбирасе.А ти Викторе къде ходиш по тъмното :ph34r: .Таз новата работа много до късно :o

Тои много потаен стана с тая работа и почти не го виждаме вече:)Чат пат се завърти с едно гадже,след ден го видя с друго,абе става нещо тука ама ха да видим:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...