Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

алекс, сряда ще дойда, да ми вземеп кърпата

Преготви 15 лв за транспорт и склад! :P че сия возя от незнам кога вече ... имах предложения нат 20 лв за нея ама ... :P

От прочетеното из форума ми се струва, че може и да е някоя от помпите. Твърдостта (и зацепването в горно положение) на педала се увеличи от 1 път. Така или иначе ще ходим на сервиз, няма как. Дано да не е съединител :D

Ради на мен също ми се струва че е помпа или горната или долната .. трърдуста на педала .. може би да е запушване някаде трябва да се погледне !

егати , пак ма набедиха за пияница. АЛЕКС колко са 5-6 бирички бе. някой ден ще ти покажа как се пие.:P

Ице аз несъм споменалвал имена :) и по моя броика май бяха повече от 5-6 ,но аз пих доста голяма за мен доза може и да бъркам :dry: Та утре сме там... както винаги ;):P
Днес отново неможах да дойда на срещичката :dry: Алех и аз имам да зимам 2 кърпи...надявам се скоро да имам възможността,крайно време е да се видим. Айде наздраве за БИРИТЕ ! ( вие да не сте си направили некво надпиване ? :P ) :P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надпиването беше добро!Ще има и друго в събота вечер в кичука в ресторант РИО , зад автогара РОДОПИ!За желаещите към 20.00 часа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй, взе да застудява и само пиене ви е в главите...като имате мерак пък да вземем да се съберем съботата на въпросното заведение...и...който мисли, че ще се насира, по-добре да дойде без хондата :bg:;):D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде пичове,организираме мини хонда среща в събота вечер! Ресторант РИО зад автогара Родопи!Може би към 20.30 часа!Става ли??? Които изка да се запише в темата?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ШШШШШШШШ, айде бе, има ли живи тука, да напише някой идва ли му се тая вечер или не....няма все едни и същи да си чешем езиците тука :thumbs::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже в последно време трудно може човек да види Пловдивските фенове по колите им, ще ви разкрия тайната къде да ги откриете...

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на маса естествено ще ги намерите наще Хонда фенове, в по-късните часове дори и под масата :P:) :)

 

оп, забравих една мноооого важнаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много разконспириращи снимки Виктореееее!Миииииииииииииии,кво да се прави,с приятни хора приятно се прекарва на по бира!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли нови членове ;)

Ха, що за въпрос е товаЕстествено, че ДАНали знаеш какво е казал мечо Пух - "Колкото повече, толкова повече", но да не забравяме, че Пухххх се друса яко със зеления мед :);) ;) Нови членове са винаги добре дошли, ама да не те е срам, като дойдеш на срещата да се запознаеш с нас, защото много момчета идват на срещата, паркират в края на паркинга, излезат от колите и несмеят да дойдат, ще каже човек, че сме някакви луди ;):):o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли нови членове ;)

Ха, що за въпрос е товаЕстествено, че ДАНали знаеш какво е казал мечо Пух - "Колкото повече, толкова повече", но да не забравяме, че Пухххх се друса яко със зеления мед :);) ;) Нови членове са винаги добре дошли, ама да не те е срам, като дойдеш на срещата да се запознаеш с нас, защото много момчета идват на срещата, паркират в края на паркинга, излезат от колите и несмеят да дойдат, ще каже човек, че сме някакви луди ;):):o
Аз не съм от срамежливите. Ще се радвам да се запознаем, само кажете кога е следващата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам тази тема, за да може за в бъдеще да пишем тук и да се уговаряме за седмичните срещи, понеже доста хора одобриха идеята.

Засега уговореното място е големият осветен паркинг до кулата в Гребна База, всяка сряда от 19:00. Паркинга е голям, вечер полу празен и в непосредствена близост има няколко заведения с достатъчно места.

Идеята е уговорки за срещите, евентуални смени на място, ден или час да дискотираме в тази тема, за да не пълним раздела с излишни теми.

Засега всичко най-най на всички и ще се видим на първата среща другата седмица ;) , дотогава приятно ;) с Хондичките :cool::lol::unsure:

ей тука са срещите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абеееее,не знам дали не могат да четат или не се разбира българския език на които комуникираме,но все по-често някои не е разбрал къде са ни срещите.На самата тема в началото си пише много ясно за мястото и часът!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абеееее,не знам дали не могат да четат или не се разбира българския език на които комуникираме,но все по-често някои не е разбрал къде са ни срещите.На самата тема в началото си пише много ясно за мястото и часът!

Смея да кажа, че чета и говоря правилно български език, прочетох заглавието на темата ама ако не виждаш в темата пише различни места всеки път затова попитах къде ще е следващата, капиш? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тази цел първият пост в темата е коригиран с актуалното място на срещата и часа, а пич дори в заглавито на темата го пише, и аз ти пасс-вам поста с цялото обяснение къде са срещите и без да се обиждаш, ама ми се струва, че е напълно ясно написано. айде със здраве и без да се ядосвате за глупости, айде до утре вечер :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемаме колега, ама пиши на кирилица да не те резне някой модератор за тая латиница, горе вдясно има кирилизатор....аааа и се пише CIVIC а не CIVIK :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абеееее,не знам дали не могат да четат или не се разбира българския език на които комуникираме,но все по-често някои не е разбрал къде са ни срещите.На самата тема в началото си пише много ясно за мястото и часът!

Смея да кажа, че чета и говоря правилно български език, прочетох заглавието на темата ама ако не виждаш в темата пише различни места всеки път затова попитах къде ще е следващата, капиш? :cool:
Това ( капиш ) на кои български е? Или се опитваш да ме обидиш маи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоше не се заяждай с човека. затова няма да дойде на среща.П.С. следващия път на РИО, да ви видя що за пиячи сте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и сега дами и господа, резултатът от тазвечершната сБирка :P

 

 

Май почва да му харесва да пие бира :D

Публикувано изображение

 

А когаааа лиии ще дойдеее деняяя да сееее уволняяяя :P

Публикувано изображение

 

Карайте си ВТИ-тата, аз съм за най-бързада Д15-ка в Пловдив :punk:

Публикувано изображение

 

Незнам как ни издържаха да идиотщината ;)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Густо Майна, Сливналии :P;)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХА ХА ХА ,това е яко!Другия път ми напомни да взема апарата за по-хубав фокус и повече професионализъм!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другата седмица ще намина да ви видя че вече мн време ме нямаше

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер си прекарвате евала ;) аз с тая пуста работа все пропускам седмичните срещи и мн ме е яд :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде колеги , отдаите се на срещите по-сериозно! Ние пак си прекарваме добре,но друго е малко повечко калабалък.По интересно е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех,аз пак я пропуснах :shock: , но следващата сряда ще съм на първа линия :)

Казана дума-хвърлен камък:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех,аз пак я пропуснах ;) , но следващата сряда ще съм на първа линия :D

Така или иначе си ми обещала да дойдеш, така че присъствието ти е 100% задължително, а отсъствията си вървят и като почнат да се трупат ще мисля наказания вече :);):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кви наказания бе Викторе....с танка ли ще я мачкаш? :):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петре, не давай предложения, да не си първия под веригите, че не съм ти виждал очичките от 2 месеца сигурно. Аз сериозните хора си ги знам, няма да ги споменавам, то предимно те пишат в темата, другите все идват и все немога да ги видя на срещите, затова се хващайте сериозно в ръце и сряда искам рекордно посещение ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм извинен за отсъствието си! мн работа ме беше налегнала!да е храна да я изплюя ама не е ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм извинен за отсъствието си! мн работа ме беше налегнала!да е храна да я изплюя ама не е

Аиде Петре,време е да разкрасиш срещата с бързия прелюд!От доста време те няма!На Пещигово ходихме да видим кои върви кои не и там те нямаше,да не се оплаши?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе чичо Тошо,бях на калояново! обещавам догодина щ се реванширам за състезанията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе чичо Тошо,бях на калояново! обещавам догодина щ се реванширам за състезанията :lol:

Е пък що догодина,тази неделя ще ходим!Аиде да видим колко е бърз прелюда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше вие ще ходите ама прелиуда е гладен пък нема $$$ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше вие ще ходите ама прелиуда е гладен пък нема $$$ :cool:

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,стига де,кво са 20-30лева за ваща фирма?Кефа цена няма аиде помисли по вчпроса!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех,аз пак я пропуснах :) , но следващата сряда ще съм на първа линия :)

Така или иначе си ми обещала да дойдеш, така че присъствието ти е 100% задължително, а отсъствията си вървят и като почнат да се трупат ще мисля наказания вече :huh::D:lol: :lol:
оххх както върви пак ще пропусна ;( наще много несериозно го раздават нещо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брашо, хубаша среща :) Дойдоха и старите познати лица :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех,аз пак я пропуснах :P , но следващата сряда ще съм на първа линия :P

Така или иначе си ми обещала да дойдеш, така че присъствието ти е 100% задължително, а отсъствията си вървят и като почнат да се трупат ще мисля наказания вече ;):P:P:D
оххх както върви пак ще пропусна ;( наще много несериозно го раздават нещо :D
Те дъртите са си несериозни, добре, че сме ние младите :P;) Галинче, благодаря, че спази обещанието си и дойде, обичам сериозните хора. Благодаря и на останалите за приятната вечер с готини хора... обичам ви (малко прекалих с водката и затова съм толкова любвеобвилен) :) :) :D мне, майтапа настрана, вие всичките сте една уникална сбирщина от готини хора. ;) Ицо, още чакам снимките, виж си личните :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...