Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Здравей те.Надявам се че ви е харесала нашата червена "Гейша"!Предполагам че ще идвам(е) редовно на срещите защото Хонда ни е в кръвта и ще се радвам да общувам с всички вас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук всички сме една кръв и както видя бързо ви вписахме :lol: само карловци на разбрах кои бяха, но следващия път нека се обадят да се запознаем :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те.Надявам се че ви е харесала нашата червена "Гейша"!Предполагам че ще идвам(е) редовно на срещите защото Хонда ни е в кръвта и ще се радвам да общувам с всички вас.

Хареса ни и то много, обожавам такива възсановени с любов класики и както видях вчера, не само аз :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук всички сме една кръв и както видя бързо ви вписахме :huh: само карловци на разбрах кои бяха, но следващия път нека се обадят да се запознаем :huh:

Сив металик, в оригинален заводски вид.До следващия път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-ката прелюд го видях, че беше само един, ама 4-ките бяха доста, кой точно беше.Сега да ви кажа за ключодържателите. Който си е поръчал да знае, че ще дойдат при мен с еконт с наложен платеж и на следващата седмична ще ви ги раздам. Пригответе си точни пари, понеже не съм каса :D Който неможе да дойде на седмичната може да мине през работа.-ул.Кирил и Методий номер 2, това е от джумаята в посока юг-енерго, завоя в ляво преди енергото. На ъгъла има закусвалня Лилия, мазазин за парцалки и в Оръжейния съм аз. :) Когато ги получа ще ви пиша тук в темата.

Отново искам да ви кажа за ключодържателите. Момчето ще ги изпрати тази сряда най-вероятно и едва ли ще дойдат преди петък.Веднага щом са при мен ще ви пиша тук, в тази тема, за да ви кажа вариантите как да си ги вземете.Мерси за вниманието ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица ще има ли среща?Ако има може ли и аз да присъствам :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща има всяка седмица, все пак Пловдивския клуб е най-сериозният засега, така че сме там, всеки който има мерак да идва, добре сте ми дошли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска без мене, сорка ;) скапах си акумулатора докато настроя новата медия и сега се зарежда :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска без мене, сорка ;) скапах си акумулатора докато настроя новата медия и сега се зарежда :o

ем поне ще има ` тъпчи кибапчи,тъпчи кибапчи,тъпчи кибапчи` ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа, скъпи хонда фенове, днеска ви дойдоха ключодържателите, ще ви ги раздам на седмичната среща, която по съвпадение на обстоятелствата е утре.Ша ви чекам :):unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tони, за тая поръчка нямаше как да добави още момчето, но малко по-нататък ще се прави нова поръчка, тъкмо довечера ще ги видиш как изглеждат наживо и ще прецениш дали ти харесват :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам но тази седмица поради кофти стечение на обстоятелстжата неможах да доида и за още по голямо съжаление не оспях да видя как изглеждат ключодаржателите и да си взема моя, ако може да ми кажете как да си го получа ще бада много благодарен. :mellow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора качвайте снимки че полудявам че немога да дойда на срещите. То с моя касмет все нещо ще се объркат нещата. Та и за месечната се очертава да ме няма и какво да ви кажа ХОНДААААААААААААААААААААААААА МАНИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не успях (пак :mellow: ) да дойда, но на месечната задължително ще присъствам! Нямаше ли папараци тази вечер на срещата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз отидох само да си взема ключодържателите и избягах, изплашен от белия шевролет на Ianev :):lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извиняваи те колеги тъй като съм от Ямбол и няма ме свестен сервиз в града а Пловдив ми е по близо бихте ли ми казли такъв във вашия град. Име на сервиза някъкъв GSM име на собственик или майстор.Благодаря ви .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На папараците нещо им няма напоследък апаратите :P;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извиняваи те колеги тъй като съм от Ямбол и няма ме свестен сервиз в града а Пловдив ми е по близо бихте ли ми казли такъв във вашия град. Име на сервиза някъкъв GSM име на собственик или майстор.Благодаря ви .

Здравеи колега,мога да ти препоръчам едно сервизче на което имам доверие и много колеги съм пращал и никои не е разочарован. . .за сега! Маистора се казва Божидар.Щом не си от тук няма смисъл да ти обяснявам каде е .По добре му звънни на този телефон-0878 896 647 и му кажи , че Тодор бояджията те изпраща.Така ще ти обърне повече внимание. УСПЕХ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета,имаме си нов ВТИ фен в групата и не е зле да вземе да почерпи на седмичната , че да не вземе да му се развали ВТИ то,и то няколко пъти. . . !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде момчета и момичета, да не забравите, че довечера има среща. Нещо в последно време сте се отпуснали, нито пишете тука, нито идвате по срещите. Айде стягайте се и довечера налице, с изключение на геройски загиналите в борбата с пълната бутила :blink::huh:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извиняваи те колеги тъй като съм от Ямбол и няма ме свестен сервиз в града а Пловдив ми е по близо бихте ли ми казли такъв във вашия град. Име на сервиза някъкъв GSM име на собственик или майстор.Благодаря ви .

Здравеи колега,мога да ти препоръчам едно сервизче на което имам доверие и много колеги съм пращал и никои не е разочарован. . .за сега! Маистора се казва Божидар.Щом не си от тук няма смисъл да ти обяснявам каде е .По добре му звънни на този телефон-0878 896 647 и му кажи , че Тодор бояджията те изпраща.Така ще ти обърне повече внимание. УСПЕХ
Благодаря колега ще те имам в предвид като реше да идвам.Радвам се,че има хора де то искат да помогнат.Поздрави на колегите от Пловдив :lol: Редактирано от stan7519

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слаба среща!Пак обичайните заподозряни,но това мисля,че е породено от времето!Другата седмица го дават да се оправи и ако пак е така ще слагаме черни точки!ААА колеги мисля си,че е редно да потърсим място за зимни срещи!Че става ладно и там няма да е много гот!Търсете да има паркинг и скара бира,и яки сервитьорки с масло бод ноктите и да разбират от Хонди!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо наистина да помислим за зимни срещи през седмицата,защото започва рано да се стъмва и мястото не е много подходящо вече!Предлагам да опитаме на гребната база,защото там е светло и много близо има заведения на които можем да се събираме и да си пием питиетата на спокоиствие.Паркинга е голям и може да се съберем много ХОНДИ. Е , плаща се 1 лев вход,но това не вярвам на някои да му е проблем...Нека които види това да пише дали е съдласен с това предложение или ако не е да предложи тои нещо.Съберете повече мнения за да можем да се организираме за другата сряда на ново място.Поне за зимата,налага се!Без да е зима,заведенията които са в близост до Пощата не са много подходящи за целта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде ВИКТОРЕЕЕЕЕЕ, ти си на ход! Ти по добре ги организираш тези работи.ДАВАИ:wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми търси бе Петре и ти, давайте предложения и ще гласуваме.А това за готините мацки с масло под ноктите, разбиращи от хонди.....някой пак е имал мокри сънища :lol::(:lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи заведенията, които са до паркинга на пощата, само едното става според мен защото има какво и да се хапне, макар че има един основен недостатък - няма Загорка....но пък зимата аз минавам на твърдо гориво, така че се преглъща :( :( :lol::D За гребната не е лоша идея, светло е и ако има и в студа оптимисти да си бъбрят покрай колите поне ще си виждат носовете, 1-ният лев ще е проблем само на стипците :lol: :lol: :lol: иначе заведенията там са биващи ;) Чакам още предложения, за да можем да решим. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехооооо. . . Маи да пишете щурутии по ви бива а? Мисля,че е време да си кажете мнението за зимните седмични срещи.В интерес на всички е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че съм от най-редовните на седмичните, но идеята за осветения паркинг на гребната ми допада, аз не мога да се сетя за друго място, което да е осветено и с толкова места, така че подкрепям тази идея...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се каже, че има нещо като раздвижване в темата, ама чакам другите да се събудят малко.Ако никой не пише просто аз ще реша и въпроса е решен :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм твърдо ЗА гребната! и да ви кажа оранжевите сепаренца в Метеора са доста удобни :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами момчета... и момичета :) то май няма наистина друг толкова голям паркинг...ние с Янев подкрепяме идеята :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам предложение макарче няма да ме има на зимните !!! в рум евмолпия според мен ще е добре има паркинг които не се използва мн мн както и до самия паркинг има кафе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да знам, на евмолпия ми се струва малко тясно?! Или се бъркаМ? Иначе за гребната ми допада, в заведението отпред има и мезенца, а и не е малко. Едва ли ще ни изгонят !!! Айде, решавайте, че сряда иде (това за организатора се отнася) ха-ха-ха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...