Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

:lol::lol::lol: Няма проблеми мога дате повоЗя ама на Сивичто(старата англичанка). Събрах пари За нови гуми и За някоя част Зада се поосвежи малко че пари За нова оЩе неса Започнати да се събират. :rolleyes: Да поЗдравиШ на всички. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,да не забравите днес за срещичката :P Времето се захлади и вече можем да очакваме по-засилено присъствие :D:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази сряда и аз ще съм на линия с новата придобивка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера айде да направим една срещичка 19:30 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така,нека да се съберем повечко хора :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом до тва време никой не е писал.., да се подразбира ли ,че тази сряда (16.11.11) няма да има сбирка??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес съм свободен мога да отскоча стига да има и други желаещи .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом до тва време никой не е писал.., да се подразбира ли ,че тази сряда (16.11.11) няма да има сбирка??

Колега,сбирки си има всяка сряда в уречения час на уреченото място :P Напоследък рядко се пише из темите,но ние сме си там,затова си добре дошъл :)Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не няма да сте само 3-ма има и други които не пишат но идват на срещите, и аз ще дойда се видим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,на стадион Пловдив отстраната на жп линията(железния мост),там има една автомифка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже на новото място не съм идвал и не ми е ясно точно къде е тази авотмивка ???Смисъл къде по точно се намира можеш ли да ми кажеш???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето снимка на мястото от бг мапс :http://imageshack.us/f/69/44965326.jpg/дано да съм бил полезен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ясно то е точно пред стадиона сетих се ;) мерси ще се видим направо там а към колко часа горе долу 7;30 8 става ли ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ние се събираме там към 7, предполагам че и към 7:30 ще сме там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да питам днес ще има ли някаква срещичка? ?Да не отида пак напразно..:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е как трябва да има, и аз съм на линия и още няколко колега сме там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей хонди,в сряда малко по-рано от обичайното ако ще идвате с нас до Асеновград,прочетете тяхната тема за повече инфо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде хора, ще се появим и ние с LiL DoG вече някоя сряда с черно-белия сивик :)Ама да видим кога ще е... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще направим ли днес една срещичка или ......... :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние с Жоро мислим да наминем,пък ако няма никои здраве да е!!!

Аз съм на линия, но за малко - час, два, понеже след това съм на рожден ден! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще се заформи ли една срещичка? :P Само не се знае дали заведението на гребната ще работи,че наскоро минах оттам към 7 часа и беше затворено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В седем нямаше никой:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 7:08 аз и още един колега пристигнахме,друг път изчакай няколко минути,че то в това движение и тези прелези се получават забавяния :)Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някой знае ли собственика на тази красавица , зайтересовън съм към колата , но този номер който е дал колегата ми дига едно момиче и ми казва че имам грешка :unsure: ако някой може да помогне с нещо (било телефонен номер или адрес ) ще съм много благодарен http://www.car24.bg/pcgi/car.cgi?act=3&adv=01311458296792692&avto=Honda_Crx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На седмичната оня ден май само един прелюд или се бъркам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някой знае ли собственика на тази красавица , зайтересовън съм към колата , но този номер който е дал колегата ми дига едно момиче и ми казва че имам грешка :unsure: ако някой може да помогне с нещо (било телефонен номер или адрес ) ще съм много благодарен http://www.car24.bg/pcgi/car.cgi?act=3&adv=01311458296792692&avto=Honda_Crx

Здрасти, тази кола е на едно момче от форума, рядко идва на срещи, но колата му на няколко пъти я виждам пред Икономическия техникум. Ако я видя, ще му лепна една бележка че го търсиш да ти пише! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На седмичната оня ден май само един прелюд или се бъркам?

Цели три бяха, два червени 4-та генерация (единият от които с черен капак), другия с 18-ки джанти и един много красив 5-та генерация тъмно зелен с черни джанти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах в 7.03 и имаше само 1 червен прелюд на паркинга пред кафето и нищо другооо хаха,другите коли каде бяхте ги скрили ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някой знае ли собственика на тази красавица , зайтересовън съм към колата , но този номер който е дал колегата ми дига едно момиче и ми казва че имам грешка :unsure: ако някой може да помогне с нещо (било телефонен номер или адрес ) ще съм много благодарен http://www.car24.bg/pcgi/car.cgi?act=3&adv=01311458296792692&avto=Honda_Crx

Тази кола беше на един пич от Пловдив дето бачка в Бултрако, но я продаде още лятото.Първо трябваше да видиш от коя дата е обявата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...