Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Другата среща и аз ще намина,че по-рано от четвъртък няма да мога да я извадя от бокса моята червена шапчица!Но ако станимаклии направят една среща къмто събота или неделя ще ида да ги видя и ако има желаещи от Пловдивчани да пишат за да се организираме всички заедно към Санито;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ЗА МНОГО ГОДИНИ И ОТ МЕН,ТАЯ НЕДЕЛЯ НЕ СЕ ЛИ ПАДА ДА ПРАЙМ МЕСЕЧНА,ТА АКО ИМА ИДЕЙ ЗА МЯСТО И ЧАС КАЗВАЙТЕ.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да се направи в Събота че неделя да може всеки да си почине че бяха тежки дни през празниците и всеки има нужда от почивка. Ако желаете заповядайте в събота в Асеновград в 16:00ч на горния паркинг на Сани. Аз лично в Неделя смятам да си почина че много ми се насабра от пътуването празниците и доста натоварена седмица беше и имам нужда от почивка.Аз в Събота съм на Сани в 16:00ч. който желае е добре дошъл да пием по кафе или на кой каквото му е кеф, да полафим да се поздравим за новата година.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая вечер в мОЛАаааа на червения сектор само една хонда имаше до 19,00 часа, после дойдоха още 2-ма колеги и тва бяхме :D , явно едни решили да дойдат за 1-ви път, пък другите не и така се разминахмеееее с обичайните заподозряни :D Айде ако за събота има организация, казвайте имайки предвид колегата Борислав за Асеновград в сани... аз съм ЗаПък ако има предложения аз съм за навсякъде само да се съберем повече... :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях точно в 19,15 ч. и нямаше никой и си тръгнах имаше само червена хеч парясана на паркинга и ми се стори не позната .Другия път ще се уговорим по-от рано.А за събота в Асеновград има вариант помислете .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам пичове на мен нещо не ми допада този мол,все се търсим няма определено кафенце луда работа тия кафета го обиколих 3 пъти и нищо,дайте да се разберем в някоя кръчма,че там има маси за повече хора ще се знае мястото няма да се лутаме из молове да се гъчкаме в тоя паркиниг който през зимата е мнго натоварен,Това е моето мнение,никого не обвързвам с него.Поздрви на всички.:)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,напълно подкрепям мнението ти :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите хонфа фенове! За Асеновград в събота,между 15.15 и 15.30 срещу мебелна къща посока Асеновград се чакаме. В 15.45 наи-късно тръгваме и които дошъл ,дошъл!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към 3 и 30 срещу мебелна е добре.аз съм там

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този час май няма да намериш никой,защото до тогава ще сме легнали да спим:lol:.3и30 :D.Иначе не е лоша идея за една нощна сбирка;).

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ха ;) Еееееееее,няма няма и вземеш та изцепеш мещо! Може кво? Една нощна срещица да спретнем неиде.......?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ как променяте правилата толкова бях навит за неделя и асеновград вие ся събота !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ee ще се сетите вия за среднощни срещи.. аз немога да се вясна от толкова време да ви вида от работа ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хаиде де,изберете едно осветено място с кафенце и да почваме и нощни срещи за тези които работят до късно! Поне ще сме първите които ще направят това!Предполагам ще е весело...е поне лятото,защото сега си е мега студено!брбрбрбрбррррррррррррр:D:shifty:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нощните сбирки ще обсъдим утре.Имам идеи:shifty:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана за днес?Има ли промяна?Остава ли 15.30 на мебелна?Има още малко време,ако нещо се е променило пишете!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мааму стара,чаках до 15 и 30 и никой не дойде.па си викам тия момци нещо са променили снощи часа.и вече обърнах доло на светофара да се прибирам и гледам 2 хонди-червена със черен капак и неква англичанка на спирката.преебах се,но до 15 и 30 нямаше никой

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше и Танкито да пускат снимки.Иначе сбирката продолжи на околвръстното,преди малко се пребрахме,яко дръпки ,мирис на гума,адреналин .:rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мааму стара,чаках до 15 и 30 и никой не дойде.па си викам тия момци нещо са променили снощи часа.и вече обърнах доло на светофара да се прибирам и гледам 2 хонди-червена със черен капак и неква англичанка на спирката.преебах се,но до 15 и 30 нямаше никой

Колега с няквата англичанка бях аз но в 15ч. аз бях там и видях , че няма никой и реших да си измия колата на левчето и в 15,27ч нямаше никой освен нази дваната с РИКО.Ти кадо видя защо не се върна мина добре срещата.Другия път изчакай или се върни. :P
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха такаааааааааааа.....хем ни е видял,хем не се е върнал???? Що е тоооооооо?Има няколко сивици с черни капаци и всичките са от клуба,щом си ги видял,що не си се върнал?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сряда ще се събирате ли на пещерско, да знам дали да идвам :blink:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките от срещата в Асеновград са качени в раздела на Асеновград. КОйто желае може да ги виде там.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите ще приемете ли още една хонда към групата

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти добре е дошъл всеки мераклия и фен на тази марка. :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре си дошъл не само в форума а и на срещитепожелавам ти колата бързо да излиза от бокса и да и се радвашежедневно и много безаварийни:lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите ще приемете ли още една хонда към групата

Koлкото повече,толкова по-добре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Исках да попитам дали тази сряда на 12.01.11 ще има сбирка в мола или някъде другаде. Да знам да се подготвям отсега !!! Миналата седмица отидох в мола в 7 часа и нямаше никой там!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен дайте да сменим това място.. в МОЛ-а 1 во паркинга винаги по това време е супер фраш , секи обикаля като луд за място. Предлагам ако искате паркинга на Занзибар има достатъчно място, събираме се и после напрао влизаме в заведението. Това е мое предложение. Не задължавам никой! !!! до сряда Поздрави на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен дайте да сменим това място.. в МОЛ-а 1 во паркинга винаги по това време е супер фраш , секи обикаля като луд за място.

Предлагам ако искате паркинга на Занзибар има достатъчно място, събираме се и после напрао влизаме в заведението. Това е мое предложение. Не задължавам никой! !!! до сряда Поздрави на всички

[/quot ами даите да пробваме пред занзибар само да се оговорим всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,колеги,пред Занзибар сякаш изглежда по-добре !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е добре,само моля даите ми малко повече информация за тоя ЗАНЗИБАР ,щото аз не ходя по такива заведения от доста време и не знам за какво говорите!Вие сте си още малечки и това ви е работата.Ние по-дъртите си имаме други занимания!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи намира след супермаркета "ЛЕКСИ" на Пещерско ,до Занзибара е и Динекспрес и Автосалона Фиат,дано съм ви ориентирал поне малко,а часа на срещата си е пак 19:00 нали?:) Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подминаваш Лекси, след това нов малък жилищен комплекс, следва хотел Афродита и точно до него е долепен Занзибар. Всичко описано се намира отдясно (северната страна) в посока към изхода на града :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото:) В 19 часа ли остава??? Наи-добре да остане защото винаги ще има някои неразбрал...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си взема лепенка на клуба, ако утре дойда има ли откъде да си взема такава....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че ви хареса предложението ми ;) да остава си 19:00 на Занзибар на широкото ;) До сряда момчета ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може някой да донесе лепенки на кубъ ще е направо супер ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си взема лепенка на клуба, ако утре дойда има ли откъде да си взема такава....

Питай Танкиста,може да има-пиши му на лични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...