Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

Ето ви тема за пищигово за да има поле за отзиви и уговорко .Надявам се да бъда полезен. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=54376

Редактирано от Gencho
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного хубаво Генчо,остава и някои орган на властта да я прочете и да ни чакат другия път там! СУПЕР:) Кои го измисли това ???

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещичката мина мн готино в Тракийския Стан. Наистина трябва да го измислим и да се събираме зимата там, хахха но определено 1 час преди да идем да сме си поръчали по телефона кой какво ще консумира, че чакането ни уби. :) И най вече човека с бърззия говор :D:) Поздрави на висички , жалко за тези които недойдоха. HONDA RUULLZZZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво ще стане като ни чакат там че ми стана интересно ? :) хахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво ще стане като ни чакат там че ми стана интересно ? :) хахаха

ами нещата ща са по организирани тъй като в сряда там имаше само хора останали в стаите за нощувка и шефа беше освободил готвачката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kraichev говорих за пистата като дойде полиция какво няма да и е за севте да идват и пак нищо не стаава там не сме на обществен път за да има проблеми можем да правим каквото искаме ;) така, че за полиция не се притеснявайте :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман с това пищигово, пак ли се почват споровете?@spezov - като гледам ти поддържаш постоянно заядлив тон, защо не преминете на лични съобщения?Сега относно срещата:Мина страхотно, събрахме се голяма компания и изкарахме чудесно :honda: Имаше леко разминаване на мебелна къща, но накрая всички се събрахме в Асеновград ;)Снимките от телефона ще кача след малко.http://plcnet.org/2www/pagu/honda/trstan/П.С - извинявам се за лошото качество предварително.

Редактирано от pagubg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман с това пищигово, пак ли се почват споровете?@spezov - като гледам ти поддържаш постоянно заядлив тон, защо не преминете на лични съобщения?Сега относно срещата:Мина страхотно, събрахме се голяма компания и изкарахме чудесно :) Имаше леко разминаване на мебелна къща, но накрая всички се събрахме в Асеновград :)Снимките от телефона ще кача след малко.http://plcnet.org/2www/pagu/honda/trstan/П.С - извинявам се за лошото качество предварително.

пич печатите на командировачното свършиха ли работа :D интересно ми е щото шефа на тракииски каза че няма да стане
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво ще стане като ни чакат там че ми стана интересно ? :) хахаха

За незаконни гонки,без значение къде са те могат да ти праснат много солен акт,могат да ти вземат книжката и в редки случаи и конфискация на колата! ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА :)!!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво ще стане като ни чакат там че ми стана интересно ? :D хахаха

Ми ще ти дам кратък и изчерпателен отговор. Все още тея дръпки са незаконни, освен ако не са на специално оборудвана за случая писта...тоест те са в правото си да ти конфискуват колата, да ти земат книжката за неопределен срок и да ти нахакат такава глоба, че свят да ти се завие и на теб и на ваще, че и конфискувана кола няма продаване, директно остава в полза на държавата и вярвай ми няма да си първия изгорял, само трябва да са в настроение да се заяждат. Ако досега не са ви направили, ако сте ги засичали, трябва да ги черпите :) А по темата, съжелявам, че неможах да дойда, гледам добре сте си изкарали. Писна ми вече с тея втори смени, от лятото насам пропуснах незнам си колко срещи, но ще се постарая на следващата да съм налиния :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного хубаво Генчо,остава и някои орган на властта да я прочете и да ни чакат другия път там! СУПЕР:) Кои го измисли това ???

Тоше дали аз или някой друг все ще има такава тема .А е и по-добре за темата нека да има за срещите на постата оттделно.Смятам , че не съм направил нищо лошо.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maи наистина не разбираш за какво ти говоря а???? Е,добре желая късмет на състезателите и дано да няма изцепки! Лошото е че в случаи на издънка ще изгорят хора които не са редовни посетители на пистата,а може даже и само да гледат!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kraichev: Свършиха работа и още как :) Всичко си мина напълно нормално :P Благодаря за съдействието!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е нали за това сме в клуба да се подкрепяме с квото можем :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази сряда ? на пощатата нали

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може и да дойда, ще видя каква работа ще имам и сигорно ще дойда . А ти, Алекс, кви ги вършиш, не съм те виждал от одавна, оправили колата

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата Алкекс я е напраил и му лъщи като на малко бебенце :ranting: дупенцето :tooth: Лично на мен колата е станала убийствен цвят. Евала Алекс страхотна работа сте свършили с Рико ;) Дано повече нямаш проишествия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако обещаете, че до 7:30 няма се разотидете ще дойда и аз, утре съм барман междинна смяна до 7 и след бачкане ще дойда веднага, да ви видя физиономийките поне замалко, че зехте да ми липсвате :ranting:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
И НИЕ ЩЕ ДОЙДЕМ,ЩЕ ДОЙДЕМ. :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taka ме зацепи един зъб,че мисля че е по-добре у нас да си ме боли мамка му! Пожелавам ви приятно прекарване на всички:worthy:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, у, Пловдив майнички, среща ще има утре, айде, стягайте крантите за среща с конски впрягове :blink:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как сте момчета :) неска ще се съберем хонди , в това студено време. Ха ха Дет се вика по Г...з , по корем сме там! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беехме... да От тъмното ли вече взе да ви е страхх ,..,.. :Д :Д: Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ЕЙ МУГЕНИ,МЕСЕЧНА НЯМАЛИ ДА ПРАЙМ,ИМАШЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ МЕСЕЧНИТЕ ДА ГИ ПРАВИМ НА ТРАКИЙСКИЯ СТАН,КО ЩЕ ДУМАТЕ А?
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете какво ще правим за месечната. Аз писах на старата тема от миналия месец за месечната, никой нищо. И кога да е напраим? пишете аз съм ЗА !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Месечна в тракииски стан какво ще кажете ? само да кажа че ако ще ходим не е лошо да им кажем по рано за да е по организирано ....

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АРЕ ТОГАВА ЩЕ ВИ ЧАКАМЕ НА САНИ"АС.ГРАД"12:30pm КОЙТО ИСКА ДА ИДВА,АКО НЯМА ПРЕСЬСТВИЕ ОТ МАЙНА ТАУН НИЕ АСЕНОВГРАДЧАНИ ЩЕ СИ НАПРАВИМ ЕДНА СРЕЩА НА "СТАНИМЬШКИ СЬРМИЧКИ И МАВРУД"В НЯКОЕ КРЬЧМЕ.

Редактирано от Vin BENZIN
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става момци ще има ли последна месечна за тази година.Пиша тук поради причината , че няма тема за месечната тема през декември.Дайте да се саберем за последно тазигодина а за другата ще му мислим. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предлагам в 12 на мебелна къща да се съберем и от там към асеновград само кажете дали ще е в тракииски стан за да се подготвят и там да ни чакат с загрятите скари :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли някой с деца да идва миналия път имаше някой

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...