Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

забравих да споделя за проблемите с колегите от BMW-клубаединиа с изтропал колянов вал другия с грамната пита на парното.след малко щте ходя при тях в сервиза да видя как варват ремонтните деиноисти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не съм сигорен,но май към теб ртрябваше да се обърна за стикери,ако имаш моля те донеси няколко :lol:Ми пич в момента нямам лепенки в мен, ще търсиш на месечната от Майната !!!ако междувременно намеря, аз ще ви пиша или ще ви донеса направо.Public Enemy - виж колега, не се престаравайте с чата в темата, на кое бмв кво му се счупило и кво му сменят не му е тука мястото да се обсъжда, темата е за седмичните и за уговаряне за седмичните, ако мн искате да си бъбрите си разменете скайповете...нямам желание някой модератор да ми затвори темата :( без някой да се сърди, просто 150 и кусур страници за година и половина....не е малко, май и на софиянци темата сме минали :lol: :lol: А за утре се надявам да се съберем повечко хора, времето е хубаво и трябва да се възползваме докато има слънчице !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то това си е по темата бе приятел, нали другата седмица в неделя по голямата част ще ходят на пищигово....Все пак това е тема за да пишат всички, не е работата в скайпа да си пишат двама човека...Тука сега колегата като проучи как стоят нещата с БМВ-тата за неделя ще има повече подготвени и от нашите :cool:

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spezov : Абе момчета стига сте се карали за глупости TANKISTA темата не е само твоя за да се изразяваш ще МИ затворят темата а колегата Public Enemy ти май си повече бмв ист отколкото Хондаджия .... стига с тези глупости в неделя ще си покаже ако има какво да се показва ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ли си правя труда....може би правя забележка, защото аз дадох началото на седмичните срещи и темата се казва "седмични хонда срещи", а не "гонки с бмв-та и проблемите по техните двигатели"...както и да е правете каквото знаете, като затворят темата ще си направите нова, ще я обърнете на чат, ще затворят и нея, ще си направите пак нова и така нататък.... :cool: не скачайте веднага да се правите на обидени, а помислете малко :D айде със здраве, ще се видим утре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Момчета! Утре ще пропусна срещата за жалост, но ми се налага ходене в Русе на командировка за 2 , 3 дена ппо бачкане.Надявам се да се съберем супер мн ХОНДИ на месечната на Пищигово и да се разбере коя марка по бързо върви :robot: Всички сме хора , всички сме равни.Поздрави на TANKISTA ейй завърна се нашто момче ;) Поздрави на Вскички и весело изкарване утре:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ще се събирате ли да ви дойдем на гости от Велинград?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще се събираме как иначе :robot: не знам колко хора ще сме но сме там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някакъв тел. за всеки случай ако може вивател.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз смятам неска да присъстват за първи път :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте някакъв тел. за всеки случай ако може вивател.

Ми пич нямам вивателски номер зажалост, но ко има нещо звънкай 0886374710 Виктор. Днеска съм без колата, така че който не ме познава да се оглежда за идиот с къса коса около 1,80 с черно яке :offtopic::D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз смятам неска да присъстват за първи път :offtopic:

Това ще е страхотно няма проблеми заповядай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам в 19:00, даже вече има хора там и аз тръгвам след 5 мин :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееееееее танк защо толкова бързо се махна бе :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде МУГЕНИ,за неделя какво ще се прави? РОЛИН е предложил нещо с преспиване и препиване! Казваите от сега за да няма неразбрали или закъсняли или недо......ли:D!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде МУГЕНИ,за неделя какво ще се прави? РОЛИН е предложил нещо с преспиване и препиване! Казваите от сега за да няма неразбрали или закъсняли или недо......ли:D!

В неделя на Пищигово, поне аз ще съм там.Някой друг?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка седмица си омръзва на това Пищигово! Но всеки има право на избор.Интереса клати феса ....както казват някои...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Така е Тоше, утре ше се чуем вече да кажете кой ще идва с мене и кой не :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Така е Тоше, утре ше се чуем вече да кажете кой ще идва с мене и кой не :D

Пиши малко инфо де! За събирането. . .къде е. . . .кви пари. . . колко километра е. . . .за колко дена ?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vij v temata za mesechnata sreshta, tam ima info... sory za latinicata ama pisha ot telefona.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Неделя сме на Пищигово. Събираме се някъде 13:30 на Пощата на паркинга и палим. Нека там да си напраим Месечната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя Пищигово малко да ги нашамарим БМВ истите :) който иска да идва на пистата който иска да ходи да спи там да яде да се напива :) хаха На пистата си личи че сме автомобилен форум ... не на масата :) хахаа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя Пищигово малко да ги нашамарим БМВ истите :) който иска да идва на пистата който иска да ходи да спи там да яде да се напива :) хаха На пистата си личи че сме автомобилен форум ... не на масата :) хахаа

ТОЧНО ТАКА БРАТЛЕ!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя Пищигово малко да ги нашамарим БМВ истите :) който иска да идва на пистата който иска да ходи да спи там да яде да се напива :) хаха На пистата си личи че сме автомобилен форум ... не на масата :) хахаа

А ние миналата седмица като бяхме на пистата и си биехме БМВ-тата вие каде бяхте? :) Успех ви пожелавам за Недля, ние с др. група ще ви стискаме палци от масата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аиде да не се заяждаме

заставам зад колегата rollin като и аз задавам въпроса а каде бяхте миналата седмица?

та колко седмици да ги нашамарим БМВ истите?

ако някои е засегнат от тях в неделя е идеалната възможност да покаже какво може на пистата

или ако е неподготвен да изяде, още бой и да миряса.

а по отношение на "На пистата си личи че сме автомобилен форум ... не на масата"

мога да приложа снимков матерял и от 40-те и от цигов чарк и от "тракииски стан"-

където ясно си личи ,че сме автомобилен форум ... и на масата

 

 

поздрави на всички колеги

 

 

 

 

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой кадето иска да върви аз лично няма да бия толкова път за няма нищо ии да миналата седмица сестра ми се женеше и не можах да дойда на пистата но предишните седмици Бях редовен а и предни седмици в които ви нямаше така че мене не можете да ме съдите :love: а и пожелавам ви приятно прекарване все пак никой не е вързан насила да дойде на пистата или с вас свободна държава човек може дори да си остане в къщи :D :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да видим какво ще ми покажете утре на пистата :love:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 13.30 не е ли малко късно??? Този път и аз ще дам участие в месечната за Пищигово,но мисля че в 13.00 е по-добре:blink:Мисля че в 13.00 започва шоуто там ,пък и по-късно времето ще се начумери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр момци=за утре сам ви подготвил едно фиат браво 20 20v 155 кс и доста солидна група от Велинграднема да пиша повече че ше ми се карат пак хахахахахахахаххахахаахх в Пазарджик ако се сабирате пишете каде и в колко може да се саберем и да ходим заедно ареееееееее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре стартове няма да има за мен. Бях се разбал с едни момчета от Пловдив с Калибри Ц20ХЕ, ама скъсах шарнира докато сменях маншона на карето :blink: Ще видя дали ще стане шарнирчрто от д14-ката, ако не стане ще си поръчвам ново. :D за изпита ще дойда с влакаа

  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм за 13:00 на пощата , вече по-рано се крие слънцето, такаче малко по рано по добре :blink::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже миналата година се събирахме към 12.30,защото докато стигнем си става 13.30! Хубавото време си е до 16.00 максимум в това време на годината!Нека сега се съберем в 13.00 ,пък за следващия път ще видим:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямате грижи в 13:00 съм на пощата и ще чакаме до към 13:25 , 30 и ще палим към Пищигово. Времето утре ще е 25 градуса слагайте банските :Д :Д и на Мореееееееее :D:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще да е някоя среща на РАЦЕРИ :D хаха не стават от масата че са много бързи :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За групата от Велинград 1.30 на техномаркет пътя за Пловдив ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги нали последно остана за 13:00 на пощата ;) че аз след малко тръгвам на там :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така пише,и аз идвам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...