Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

браво бе колеги рейсове ще лови дамата.... Колежке ако искаш мога да те взема от кадето кажеш и да те докарам на срещата после ще те върна обратно ... Кавалери не останаха еии :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Ще има ли тази седмица в сряда среща, че да ви дойда на гости малко :bow:

Ей тея момчета така и не се сетиха да ти предложат да те докарат до мястото. В кой квартал се намираш? и къде по точно ? може да измислим нещо по въпроса :rolleyes: Стига с тея рейсове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха след дъжд качулка ... сега се сетихте ... аиде моля моля ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха след дъжд качулка ... сега се сетихте ... аиде моля моля ....

:lol: :lol: :huh::(:);) ;) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eхеееееееее,леко бре ще се изтрепете...аааааааааааа:lol: Идете всичките пък колежката ще реши в коя красавица да се качи...ха ха ха ...мисля че е честно така:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаххахаххах :lol: не напразно има тема за Prelude и за готините мадами :) така че ;) Момции не се напъвайте :lol::huh::(;) Базикам се ;) Нека всички идем и да и напраим густо на момичето белкем по бързо си купи бегачка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като толкова много се напъвате що не дойдите утре сутринта да закарате и жена ми на работа . :lol::huh::(:););););););):D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като толкова много се напъвате що не дойдите утре сутринта да закарате и жена ми на работа . :lol::huh::(:););););););):D:lol:

хаахахахха Ако желае да се вози в Prelude ;) Видя нащо момиче на Пищигово как се качи при мен ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха и след това вика че Прелюда бил гаден хахаа помниш ли или да ти припомням ко каза Габи :lol: хахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво бе колеги рейсове ще лови дамата.... Колежке ако искаш мога да те взема от кадето кажеш и да те докарам на срещата после ще те върна обратно ... Кавалери не останаха еии tongue.gif

Криза е, доживях да видя и хондаджиите да правят икономия на гориво, хахаха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм колежка :huh: само да ми обясните къде се намира долу-горе с какъв автобус се стига до там, защото аз нямам кола засега :lol:

Срещата е от 19 часа на паркинга на пощенския клон намиращ се при булевард Пещерско шосе. Срамно обаче да те накараме да ползваш автобуси при наличието на толкова много коли така, че си избери някой от тук и му кажи от къде да те вземе и върне. Едва ли ще има дори един който да откаже да те транспортира, на мен лично никога не са отказвали когато съм бил без автомобил :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като толкова много се напъвате що не дойдите утре сутринта да закарате и жена ми на работа . :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::):):P

хаахахахха Ако желае да се вози в Prelude ;) Видя нащо момиче на Пищигово как се качи при мен :P :P
габи : ами не бях се возила до този момент на Prelude и за това исках да разбера как вози :))) А ти по - добре не се натискай да возиш , че с тази твоята седалка ще загубиш момичето някуде :))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха и след това вика че Прелюда бил гаден хахаа помниш ли или да ти припомням ко каза Габи :lol: хахаха

Габи : После се поправи и казах че има гадни седалки :lol:) твоита дори и отрязана е по забавна :lol: , но пук за сметка на това вози мн по меко от твоята и на момчил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее вие ще се изтрепете кой да ми взима жената бре :worthy:! В момента няма интернет но съм й обяснил къде се намира срещата даже й е близо така,че не я мислете :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ха ....а бе колега, защо има каза че е жена ти...сега никои няма да я вземе.....:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, чакам за тази среща 1 година..! :) Вчера си купих дълго мечтаната Хонда и съм повече от щастлив. Утре мисля да дойда на срещата за да чуя мнения от по-старите хондаджии..! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, чакам за тази среща 1 година..! :) Вчера си купих дълго мечтаната Хонда и съм повече от щастлив. Утре мисля да дойда на срещата за да чуя мнения от по-старите хондаджии..! :)

КОЛЕГА,НАЛИ ЗНАЕШ ЧЕ НА ПЬРВА СРЕЩА СЕ НОСЯТ БОНБОНИ,ДА ПОЧЕРПИШ ЗА СИВИЧЕТО.(МАЙТАп,ЗАПОВЯДАЙ) :D Редактирано от ПРЕКЬСВАЧА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, чакам за тази среща 1 година..! :) Вчера си купих дълго мечтаната Хонда и съм повече от щастлив. Утре мисля да дойда на срещата за да чуя мнения от по-старите хондаджии..! :)

Еййй тея бонбони ги сънувам от както взехме колата и тръгнахме от Казанлък да си ходим :D Айде утре в комлект на стещата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, чакам за тази среща 1 година..! :) Вчера си купих дълго мечтаната Хонда и съм повече от щастлив. Утре мисля да дойда на срещата за да чуя мнения от по-старите хондаджии..! :)

Момчето е мой човек, с нетърпение чакам утре да видим що за втек си е взел :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, чакам за тази среща 1 година..! :D Вчера си купих дълго мечтаната Хонда и съм повече от щастлив. Утре мисля да дойда на срещата за да чуя мнения от по-старите хондаджии..! :)

Добре си ни дошъл на гости! Ще се радваме за нов човек в Фен Клуба ! Честито за колата е безаварийни Км :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малееее като гледам доста народ ще се съберете там... май и аз след лекцийте ще дойда ;]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малееее като гледам доста народ ще се съберете там... май и аз след лекцийте ще дойда ;]

Да бе то на писане в форума сме много ама там на срещите са малко под 50 % :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малееее като гледам доста народ ще се съберете там... май и аз след лекцийте ще дойда ;]

Да бе то на писане в форума сме много ама там на срещите са малко под 50 % :)
Нали знаеш,че сериозните хора се броят на пръсти :D и секи път сме почти 1 и същи, но да не ти пука :D Тая седмица ако е хубаво времето на Пищигово ще се ходи пак и ще има доста шоуу , дават го 18 градуса слънце. Така че всички сте поканени за Неделя на Пищигово. Утре допълнително ще се разберем.П.С Лекаа вечеррр на всички стоящи до късно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малееее като гледам доста народ ще се съберете там... май и аз след лекцийте ще дойда ;]

Да бе то на писане в форума сме много ама там на срещите са малко под 50 % :)
Нали знаеш,че сериозните хора се броят на пръсти :D и секи път сме почти 1 и същи, но да не ти пука :P Тая седмица ако е хубаво времето на Пищигово ще се ходи пак и ще има доста шоуу , дават го 18 градуса слънце. Така че всички сте поканени за Неделя на Пищигово. Утре допълнително ще се разберем.П.С Лекаа вечеррр на всички стоящи до късно.
James аз не съм от най - редовните на срещите ама нали знаеш че идва зима и е безпаричие и проблемите по тозо начин се овеличават ( повече трябва да се работи за да оцелеш) :DТака че не се сърди на колегите . Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е пичове! До преди месец-месец и половина не пропусках среща,но ме налегнаха проблеми от различно естество и не мога да идвам за известно време. Предполагам че и колегите си имат проблеми и задължения които не могат да пренебрегнат заради срещите.Ще има и повече участие,при по-добри времена.....Важното е че идва някои все пак и си правите кефа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е пичове! До преди месец-месец и половина не пропусках среща,но ме налегнаха проблеми от различно естество и не мога да идвам за известно време. Предполагам че и колегите си имат проблеми и задължения които не могат да пренебрегнат заради срещите.Ще има и повече участие,при по-добри времена.....Важното е че идва някои все пак и си правите кефа.

Тоше, важното е да си решиш проблемите. Срещите винаги ще си ги има :) Те все пак са за забавление. Успех с начинанията и се надявам скоро пак да се видим. Лошото е, че и Виктор изчезна :D))) Ти поне пишеш, а той не се обажда никакъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малееее като гледам доста народ ще се съберете там... май и аз след лекцийте ще дойда ;]

Да бе то на писане в форума сме много ама там на срещите са малко под 50 % :D
Нали знаеш,че сериозните хора се броят на пръсти :P и секи път сме почти 1 и същи, но да не ти пука ;) Тая седмица ако е хубаво времето на Пищигово ще се ходи пак и ще има доста шоуу , дават го 18 градуса слънце. Така че всички сте поканени за Неделя на Пищигово. Утре допълнително ще се разберем.П.С Лекаа вечеррр на всички стоящи до късно.
Еее колега :) Хората са заети, не могат понякога да присъстват. А и нали знаеш, че преди година теб те нямаше, а те бяха там? Просто времената се менят :D))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво събрахме се бая фенове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

верно тоя път бая хора :P хобава среща стана и там добре се сабрахме .. хареса ми голям паркинг и кафенето само за нас работи :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво да ти кажа Ради,Виктор е все на работа до късно и му е трудно да идва! Ние се виждаме чат-пат,но в по-ранни часове.Сега нещо и хондата му се сбъгяса и не му се идва......поне така си мисля:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес срещата беше супер много хонди,много готини хора,не очаквах толкова много да се съберем,то след дъжда никнем като гъби :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещичката стана повече от Супер. Доста хора се събрахме, дано се така да е и да си правим шоуто. ХАХАХ Заведението определено ни събраа и работееше за нас :P Поздрави Момчетааа :P , до следващия път, а тези които са си поръчали ключодържатели на седмичната ще си ги получат от RIFTO.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какви са тези ключодържатели? дайте повече инфо................... и снимки :plane:

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимка туй онуй хем била хубава хем да няма снимки за спомен :plane:;) ;) ;):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хеи и аз се интересувам от ключодържателя !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещичката стана повече от Супер. Доста хора се събрахме, дано се така да е и да си правим шоуто. ХАХАХ Заведението определено ни събраа и работееше за нас ;) Поздрави Момчетааа :plane: , до следващия път, а тези които са си поръчали ключодържатели на седмичната ще си ги получат от RIFTO.

Така и не каза ся в крайна сметка събрахте ли се със момичето от кафенето ;) аз лично си мисля че сте ти беше просто толкова директен с това "ЩЕ СЕ СЪБЕРЕМ ЛИ" че просто ... ;) хахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...