Jump to content
TANKISTA

Седмични срещи Пловдив - всяка сряда

Recommended Posts

 

колкото - толкова :) аз и се радвам ,а и такав го ядох докато я регистрирам ,че си я ценя доста,и се извинявам ,че няма да мога да дойда утре на срещата,налага ми се да пътувам довечера,но на другата обещавам ,че ще дойда Редактирано от atoma
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. хондаджии .... аз съм от ст.з. но в момента живея тук :Д я кажете сега утре ще имате ли среща да доида да ви видя :ph34r:

Редактирано от jimbeammm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре сам там да видя тия срещи:ph34r:

Редактирано от пепи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. хондаджии .... аз съм от ст.з. но в момента живея тук :Д я кажете сега утре ще имате ли среща да доида да ви видя :ph34r:

заповядай обръщалото зад гребната в 19.00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко човека се очертава да сте утре на срещата?! Може едно сивиче + дел солче да ви навестат :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път няма да ви изпусна...там съм:)Ако имаш затруднения в намирането на срещата ми се обади,аз ще идвам със сигурност! 0888 657 032 или 0878 850 346

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, благодаря че ми казахте и че някои дори си казаха номера ако имам затруднения ама.....ми излезе неочакван проблем и не успях да дойда. Дано др седмица се видим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

хаиде хора стягаите се http://kraichev84.sn...04.22812809.big

 

Този път няма да ви изпусна...там съмПубликувано изображение

 

27 март 2011, среща в 13:00 часа ПАРКИНГА НА ПОЖАРНАТА В ТРАКИЯ.

 

 

 

След срещата Ни със служителите на МВР, уточнихме кои точки как и в какво време да се блокират. Всички водачи на МПС спазват ЗДвП, съобразяват се със светофари, кръстовища и пътни знаци:) Не се допуска в шествието да участват лица във видно нетрезво състояние, маскирани лица, опитващи се да агитират участващите с тема, извън тази на Протеста, и др., КООРДИНАТОРИТЕ ще сигнализират служителите на МВР при нередности:)!

На 27.03,2011 год. На сборният пункт, координаторите ще разделят автомобилите за 4”те групи, които имат по 2 точки за блокиране.

Подредбата на автомобилите във всяка една точка за блокиране ще бъде и в двете посоки:)

 

 

I. Група поемаща точки на блокиране – бул. „Васил Априлов” (1) (Голямоконарско шосе), бул. „Васил Левски” (2) (“Карловско шосе”)

 

Час на тръгване от сборният пункт (ул. „Недялка Шилева”) 14:00

Час пристигане в точка (1) 15:00 ; Престой – 90 минути.

Час тръгване: 16:30, Час пристигане в точка (2) : 17:00, Престой – 60 минути

Час на тръгване към крайният сборен пункт. 18:00. (бул. „Освобождение” по-различен за всяка група маршрут)

 

1. ул. „Недялка Шилева”, бул. „Цар Симеон” , бул. ”Асеновградско шосе”. бул. „Найчо Цанов”, бул. „Цар Борис III Обеденител”, бул. „Дунав”, бул. „Васил Априлов” – крайна точка бул. „Васил Априлов” – ул. Дилянка

 

2. бул. „Васил Априлов”, бул „Дунав”, бул „Васил Левски” (Карловско) от светофара на бул. „Дунав” до пешеходния светофар (преди Лукойл).

Маршрут към крайния сборен пункт:

бул. „Дунав”, бул. „Цар Борис III Обеденител”, бул. „България”, моста на „Адата”, ляв завой по „6ти септември”, и включване към бул. „Освобождение” (Краен сборен пункт)

 

II. Група поемаща точки на блокиране „Пещерско шосе” и бул. „България”(Пазарджишко шосе)

 

Час на тръгване от сборният пункт (ул. „Недялка Шилева”): 14:20

Час пристигане в точка (1) 15:00 ; Престой – 90 минути.

Час тръгване: 16:30, Час пристигане в точка (2) : 17:00, Престой – 80 минути

Час на тръгване към крайният сборен пункт. 18:00. (бул. „Освобождение” по-различен за всяка група маршрут)

 

 

1. ул. „Недялка Шилева”, бул. „Цар Симеон” , бул. ”Асеновградско шосе”. бул. „Найчо Цанов”, бул. „Христо Ботев”, ул. „Хаджи Димитър” , ул. „Царевец”, бул. „Пещерско шосе” – крайна точка бул. „Пещерско шосе” с бул. „6ти септември” колите ще бъдат наредени в двете посоки с лице посока гр. Пещера.

2. бул. „Пещерско шосе”, околовръстен път (посока кръговото на Пазарджишко, десен завой на кръговото посока Пловдив.)

 

Маршрут към крайния сборен пункт:

бул. „България”, моста на „Адата”, ляв завой по „6ти септември”, и включване към бул. „Освобождение” (Краен сборен пункт)

 

 

 

 

III. Група поемаща точки за блокиране: бул. „Асеновградско шосе” и бул. „Цариградско шосе”

 

Час на тръгване от сборният пункт (ул. „Недялка Шилева”) 14:40

Час пристигане в точка (1) 15:00 ; Престой – 30 минути.

Час тръгване: 15:30, Час пристигане в точка (2) : 16:00, Престой – 140 минути

Час на тръгване към крайният сборен пункт. 18:00. (бул. „Освобождение” по-различен за всяка група маршрут)

 

1. ул. „Недялка Шилева”, бул. „Цар Симеон” , бул. ”Асеновградско шосе”. крайна точка „Асеновградско шосе” след надлеза

2. бул. „Асеновградско шосе”, бул. „Освобождение”, бул.”Цариградско шосе”, крайна точка участъка от булеварда между бензиностанцията на „Хаджията Груев” и следващото голямо кръстовище

 

Маршрут към крайния сборен пункт:

бул. „Цариградско шосе” ляв завой преди ОМВ на светофара към, бул. „Освобождение” (Краен сборен пункт)

 

 

 

IV. Група поемаща точки за блокиране бул. „Кукленско шосе” и бул. „Коматевско шосе”

 

Час на тръгване от сборният пункт (ул. „Недялка Шилева”) 15:00

Час пристигане в точка (1) 15:40 ; Престой – 60 минути.

Час тръгване: 16:40, Час пристигане в точка (2) : 17:10, Престой – 60 минути

Час на тръгване към крайният сборен пункт. 18:10. (бул. „Освобождение” по-различен за всяка група маршрут)

 

 

1. ул. „Недялка Шилева”, бул. „Цар Симеон” , бул. ”Асеновградско шосе”. бул. „Найчо Цанов”, бул. „Менделеев”, бул.”Санкт Петербург”, бул.”Кукленско шосе”, крайна точка Митница

2. бул. „Кукленско шосе”, ул. „Индустриална”, бул. „Никола Вапцаров”, бул. „Коматевско шосе”, крайна точка бул.”Коматевско шосе” и ул. „Александър Стамболийски”

 

 

Сборен пункт бул. „Освобождение”, бул. „Коматевско”, бул. „Никола Вапцаров”, ул. „Индустриална ” (х-л Родопи) , бул. „Кукленско шосе” , бул. „Санкт Петербург”, бул. „Освобождение”

 

Протеста е МИРЕН, моля спазвайте всички законови разпоредби, КООРДИНАТОРИТЕ ще сигнализират за нередности.

Нека покажем, че сме ЕВРОПЕЙЦИ.

 

 

За повече информация ТУК-Клик

Координатор Нико Гаргов, тел: 0899/ 552-365 , e-mail: protest2011plovdiv@gmail.com

 

 

Всички участници да си носят вода и хранителони продукти, протеста ще продължи до 20:00 ч. Желателно е всички участници да останат до края на Шествието, искаме да ни ВИДЯТ и нека направим така, че да Ни видят, нека бъдем единни и не се разделим още в във втория час на протеста!

 

 

Съединението прави силата.

 

ето това е плана изглежда много яко ще си прекараме перфектно като миналия път !

към всички хондаджии разбрали сме се с някои от вас казвам го и за другите ще се съберем на паркинга на кауфланд в тракия в 12:45 за да отидем всички заедно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Бреиййййййййййййййй много си написъл бе брато.Пожелавам ти повече агртирани съфорумци от тази полезна тема .Успех. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно мислех да предложада се съберем и да сме заедно хондаджиите и видях, че вече е сторено. :)Ако не ми изскочи нещо неочаквано ЩЕ СЪМ ТАМ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:bg: Това започва да ми харесва :worthy: дано се съберем повече за четери големи групи :):);):bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce::bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се съберем и още как! Само че ми се струва че ще е добре пак да се блокират и бензиностанциите Лук Ойл. Протестът за блокирането на пътищата е супер як, само бензиностанциите да не останат да работят и да правят оборот, а клетите хора които пътуват от някъде си за вкъщи да не могат да се приберат. Макар че като гледам колко места ще се блокират, надали някой ще може да излезне, да не говорим за влизане в Пловдив! :) Паркингът на Кауфланд 12:45, там съм!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ми се объркаха плановете и оставам без кола в неделя. :) Има ли вероятност някой колега да ме вземе ? :)Живея в Кючука, където се пресичат Пере Тошев и Никола Вапцаров (мога и да се предвижа до по-удобно място ест.).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако няма никои от кичука не мисля че ще ти е трудно да доидеш до кауфланд тракия в 12:45 а там никои не би ти отказал да те качи в колата си. в случая е важно желанието не толкова възможностите

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо аз ли не разбрах или този път ще се блокират възлови пътни участъци ,а не бензиностанции???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше има нещо такова иаз така разбрах. Всепак ще видим в какво ще се състой това шествие аз ще гледам да дойда поне тозипът.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги и аз съм там ,ще дойда, без това неможах да дойда срядата да се запознаем ,сега ще се видим с тези хондаджии които дойдат :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аидееееееееее машиинииииииииииии :) Да размажем всички пътища до блокираме целия град ха ха ха 12:45 съм на Кауфланда :) с Аварййни :lol::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къв Кауфланд бре? Ква е тая дезинформация бре? Нали на пожарната в Тракия ще е срещата??? Пишете нещо конкретно,защото пак ще има мнооооого неразбрали.......кои го измисли пък ся тоя кауфланд???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате чети внимателно нагоре хонда феклуба се събираме на кауфланд в тракия по в края от към изхода събираме се там до 12:45 и после отиваме на пожарната в тракия заедно зада сме си наши хора и да си изкараме яко като миналия път

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаиде вижте това ! http://vbox7.com/play:d984c979

 

Митко това е добре казано ноооооооооооооо зажалост сме такъв народ (кофти) :cool: и много ще се потрудим за да се достигне разбирателство и да сме доволни ако имаме късмет разбирасе. ;):D:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здражейте колеги , ще ме извените че поствам тук снимките но искам всички други, които неможаьа да дойдат на протеста да видят за какво ставаше дума :Phttp://james666.snimka.bg/automobiles/protest-27-03-2011g.580856.22858585.big

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D:):):D:punk::punk: Бравоооооооооооооооооооооо Краси ставаш за режисьор особенно ако повечето снимки са направени с твоя апарат :punk::punk::punk::punk::punk::bg::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво колеги представихме се добре някои си тръгнаха по рано други останахме до 20:00 както беше предвидено в средата на кръстовището на сточна гара в началото беше мирно шествие с цел да изгорим малко гориво и на другия ден да напълним на някои гушата но след като спряхме да слушаме организаторите всичко си доиде на мястото ето и малко снимки от мен http://kraichev84.snimka.bg/automobiles/protest-27-03-2011.580922БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,не можах да присъствам на протеста и на последната седмична,но ще гледам в сряда да съм на линия :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много сериозна група браво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде другия път участие и от вас.........;) Колкото повече ,толкова по-добре за каузата:honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оппааааааааааа,нещо заспахте маи??? Среща ще има ли или не? Или с тея стачки се уморихте?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как 7ч. на паркинга :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кой паркинг става въпрос....?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3-ти ще мина да ви видя на месечната с новия фейс на купето

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другари и Друкарки какво ще кажете за неделя очертава се хубаво време и имам идея за леново ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другарю криза е нема пари за разходки нека да се радваме на хубавото време пред стадиона на припек и бира и картфки има и други форуми ще има. Нека бъдем малко домушари .А който прекали с бирата и с такси ще се прибере а на Леново само на сок не върви.п.п. Абе и аз без кола та за това така ....... :rolleyes:

Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям идеята на Генчоо :lol: Цяло лято имаме да обикаляме. Бирите :rolleyes: съм зааа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ЗА Гребната,все пак си е месечна и трябва да си е в Пловдив :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абеееееееее,за Леново идеята си е супер,ама не точно сега.........има време,ще се печете на слънце и на Леново!Пък които се уреди да го возят може и с бири да си се насмучи и на скарата да се повърти,абееееее,по-нататъка!

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От колко часа ще е сбирката утре ?За паркинга от източната страна на стадиона ли става въпрос ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...