Jump to content
teror1sta

Кой какъв стил музика харесва :)

Стил  

441 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

ари ве само аз ли съм на Володя Стоянов :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, лошоо - човек може само едно нещо да си избере. Срам-несрам напоследък и аз на поп-фолк нещо съм се открехнала, но имаче рап, р енд б, хаус, денс - каквото ми хареса - не се ограничавам от стила, важното е да е готино парчето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте колегиБългарската фолклорна/народна музика към "чалгата" ли се отнася ? :kiss::shock: Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Жоро, естествено, че българския фолклор няма нищо общо с поп-фолка. Все пак говорим за музика, нали?!В смисъл - нещо от сорта.http://www.youtube.com/watch?v=wE0FvIjLX18

Редактирано от Fido Dido

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой фен на The Prodigy или съм само аз. Все пак къртят чартовете на запад с новия си албум Invaders Must Die :dry:

и аз съм заклет фен :bg:
И АЗ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, като имащ се за малко по-вещ в областта на музиката, да 'зема да се изкажа и аз. :cool: Предимно рок, но слушам и фюжън (джаз-рок-латино и тн., популярен "стил" през 80-те и началото на 90-те), джаз, фънк и т.н.И не понасям чалга. Виж народната музика си е друго - сърцето ми се разтапя и кръвта ми кипва!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

R & B хаус и денс и чат пат жици :lol: :lol: :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рок енд рол бейби! :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Напоследък май само последния им албум от тази година въртя и немога да му се наслушам.Препоръ4вам го на вси4ки които харесват българската музика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип харесвам разнообразието и никога не съм се спрал на един стил музика.В колекцията ми има към 100-тина Гб Lossless формат от музиката която наистина ме радва и си заслужава мястото на харда :( като запо4на от ACDC, мина през The Prodigy , Kraftwerk , Kraftwelt , Karunesh , Kosheen и завърша с Bjork , Body Count , Yello.Да не забравяме и един от най-любимите...Aphex Twin Хората със слаби нерви да не гледат клипа...Доколкото до музиката :o немога да я опиша :D

Редактирано от Aphex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз несъм бил роден когато на мода е бил рокът, но това не ми пречи повечето от песните да ме завладяват и днес. Има уникални за това време рок и метъл парчета който остават актуални и до ден днешен. Разбирасе слушам и други стилове като - хауЗ и денс, но музиката от предните години си е просто класика. :)

Редактирано от .CiviC.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае някой може да ми се смеят ама аз съм и в двата края слушам Хард Техно и чалга даже някой път и мазните гюбеци :) зави си от наструението :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от настроението. Понякога и аз се чудя как мога да открия смисъл в парчета които до момента не са ми правили и грам впечатление. Като цяло съм фен на ретро вълната и комерсиалния house. Нека всеки си слуша това което му доставя удоволствие. Вчера ми стана много забавно като видях една компилацийка в роден torrent сайт "Кючеци от махалата". Аз лично не бих си го свалил, но съм сигурен че също си има свои фенове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях малък и случайно чух "Iron Maiden" - "Where Eagles Dare" и от тогава - само подобни неща... :hondarulez:

 

http://www.youtube.com/watch?v=J8p9JpDuQ-o

Редактирано от sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основно слушам хеви, класика и джаз (мразя чалга и хаус)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От изброените стилове слушам абсолютно всичко ;) В колата си имам от всичко по малко, това което ми харесва как звучи. Към колегите, дето викат че не понасят чалгата..: Колеги, като се съберете на маса, приятна компания, голяма салата за много ракия, а ракийката си тече като рекичка през гърлото ви.. Е в този момент не слушате ли поне малко чалгийка? Като се отвори глътката... Леко се размаца погледа.. Как да не си пуснеш някоя чалгийка да се разкършиш?! Не мога да си представя да сте надули някоя хеви-метъл жица... Не знам, ама в тоз момент, най-обичам да разчиствам масата и да съм горе на нея ;):lol::)

Редактирано от Ganchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това пък никога не съм го разбирал защо трябва да ми се дослуша чалга като седна на маса ?? ;) по дефаулт не мога да я трая и като седна на маса още повече ...... все пак се предполага че трябва да ми е приятно и комфортно като съм на маса, а това обезателно изключва слушане на чалга. Не че не слушам ама това е защото има хора от компанията дето я слушат и няма как да не си пускат от време на време. Ама доброволно чалга - дума да не става ако ще и да умирам. За сборни мероприятия най-добре е ретрото. Всички са доволни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слущам Хард, Алтернатив, Прогресив, Модеред метъл - предимно по-нови за мен рок и метъл групи. На старите съм се наситил - имам над 300 музикални СД-та, като за някои от групите имам пълните дискографии. Джаз и класическа музика слушам само в къщи - условията в колата не позволяват това.Не понасям чалгата:unsure:!:)! и и всичко, станало нарицателно около нея :P!:P!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исао Томита

ако имаш нещо негово - излизай от дисковете веднага !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В колата братлета само Хардкор,Брутал деат,и малко ,,пауър'' метал!На години съм голям но за истинската музика няма граници!...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога спокойно да се присъединя към колегите, които слушат ВСИЧКО! Моят стил е този, който ми хареса, без значение каква е песента... Грабне ли ме значи е мой стил. Ако знаете какъв плюс е това, като се съберете в компания. Слушкаш си всякаква музичка и си на кеф. ;) Малко непълен отговор в анкетата, но... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че трябва да може всеки да гласува за 2 стила пък ако иска да си избере само един :) ( лично мнение) Лично аз слушам черно и R&B и мисля че се вписвам към рапа, но на маса като седна 90% слушам чалга, по простата причина, че немога да преглъщам на др музика :) ( това имах предвид с възможноста за 2 отговора ) Другото което ми е странно е Техно, то вече почти не съществува... всички го преобразяват в хаус и минимал... има още много стилове, които водят началото си именно от техното, което съществуваше реално до преди 4-5 години...И накрая благорарности, на човека направил анкетата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Извинявам се че няма всички стилове, но според мен това са най - популярните. А има и ограничение в броя на отговорите.

В отговор на jamo и Mavzolei.

 

Ами то ретрото си е "денс", не е стил музика. Това че обобщава по стари песни не значи че е друг стил. Като слушам песни от времето когато съм се родил (примерно на Мейдън) определено не можем да ги включим в групата "ретро" :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз слушам ---- с двете уши :angry: ако не с двете то с едното :o HouseTribal, Progressive Techno Tribal, Minimal :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес,въпреки че съм върл фен на хард-рок и хеви музиката открих че ми харесва и нек'ва песен на Бионс.Баси...Така че си слушам твърдо жици и кабели :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-принцип всякаква според настроението! И момента!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В колата братлета само Хардкор,Брутал деат,и малко ,,пауър'' метал!На години съм голям но за истинската музика няма граници!...

един поздрав за теб тогава
хаха не вярвах че има други в тоя форум слушащи брутал дет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам всичките стилове (без чалга естествено) и много се радвам, че водещо място заемат рока и метъла. Радвам се, че има хора с подобен на моя вкус;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долавям сърказъм за рока и метъла!Няма лоша музика ,но е факт,че повечето хора до средна възраст слушат рок,метъл и рап,както и аз!Чалгата е вече ужас,еднакво повтврящи се текстове от хора,които даже не могат да пеят с малки изключения!Само силикон и голи задници...и нищо заинтрегуващо!ТЪПО! ! !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз слушам хаус, техно, транс, хардтехно, шранз и чалгата ме кефи :offtopic: въпрос на вкус :cool:;) също и рап слушам и ретро :D абе от всичко по малко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изхождайки от факта че повечето хора имащи баскаси или туби които в 99% от случаите са инверторни най-добрата музика за такъв тип суббуфери е HIP HOP, обединяващ стиловете Rap и Brake Dance. За хора слушащи всички останали стилове музика искрено съветвам да си сложат затворени каси без инвертор със висока серия хартиен говорител. И нека ако има един такъв послушал съвета ми да сподели каква е разликата за да не правят хората грешки в избора на баскаса според стила на музика която слушат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко, но най - вече Ретро и хаус. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...