Jump to content
stany68

дубликат на дистанционно за аларма

Recommended Posts

Колеги ,т.к. имам само едно дистанционно на алармата на Акорда - оригинално от Хонда - имам питане : възможно ли е да се изработи второ дистанционо? Моето и без това не е много здраво и си е направо рисковано да карам само с едно.А алармат си е перфектна и не ми се сменя.Благодаря ви за отговорите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам дали става, но при мен на Сивика ми се счупи дистанционното, пробвах на няколко места и никаде не можаха да ми извадя дубликат и накрая си сложих нова аларма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип невъзможни неща няма.Ако е оригинална от Хонда към нея си върви номерче с кода на алармата чрез което може да ти изпратят ново дистанционно.Но както казах по принцип-това важи за белите държави а след като колата е дошла примерно от Италия незнам как стоят нещата ,ако имаш този номер питай в Бултрако.И аз веднъж исках да си вадя второ за резерва и питах там където поставят аларми.Веднага ме ориентираха за нова,че моята била стар модел и т.н.Питах един приятел който е на ти с електрониката и каза че може да пробва да прочете кода от дистанционното и да ми програмира друго с този код -но продадох колата и не се стигна до този експеримент.Успех! Дано попаднеш на някой читав жичкаджия! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сте ли обърнали внимание, в ebay.com се продават различни модели такива дистанционни, примерно това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...