Jump to content
едмундо

акорд гьрне

Recommended Posts

здрасти,карам акорд CC7- 95 година, доста ми е поизгнила трьбата след средното гьрне мисля да я подменя и да премахна средното гьрненце - щото и то е поизгнило, дали ще стане много шумна и какьв ще е ефекта,благодаря! маторя е ф18а3

Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо пък ще го премахваш ?....Има по двайсетина лева универсални гърнета.....Присади и едно такова, иначе ще стане доста шумна......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза колегата по-горе ще стане по-шумна ако не я усетиш веднага,то след малко каране ще си "иде" и задното заглушително гърне и тогава наистина ще стане шумна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това се появяват и едни неприятни вибрации в купето. Аз смених всички тръби и средното гърне. Само задното остана, а то си е заминало отдавна. Въпреки че само задното е за смяна пак вибрира колата. Колегите са прави, ще ти замине задното ако не сложиш средно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти,карам акорд CC7- 95 година, доста ми е поизгнила трьбата след средното гьрне мисля да я подменя и да премахна средното гьрненце - щото и то е поизгнило, дали ще стане много шумна и какьв ще е ефекта,благодаря! маторя е ф18а3

Прави са колегите!!! Ако си от София - препоръчвам ти сервиза за ауспуси на околовръстното - срещу магазина за освет.тела - СИРИУС. Аз там ходих лятото и съм много доволен ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави са колегите!!! Ако си от София - препоръчвам ти сервиза за ауспуси на околовръстното - срещу магазина за освет.тела - СИРИУС. Аз там ходих лятото и съм много доволен ....

Което ще рече - ЕМ Комплект 33. Работят от 9 до 18ч. В събота и неделя от 9 до 17ч.Точно над халето има заведение, а шкембе-чорбата там е страхотна. Редактирано от Fido Dido

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...