Jump to content
stoyanov75

Продавам спортни гърнета от титан-130 лв

Recommended Posts

Продавам спортни гърнета от титан-130 лв.Вход на 62 мм ,изход на 100мм. Гърнето има свалящ се заглушител.

тел-0898563789

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми интересно, ако са от титан купувам 10 бр. веднага.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми интересно, ако са от титан купувам 10 бр. веднага.

да от титан са .и тука вие точно дето драскате не сте от най-големите купувачи.хората които искат да купуват ми се обаждат.от кжо е според жас гурне което тежи 2 кг.аиде кат сте разбирачи дръжте си меничта за вас а не вадете на останалите хора акъла с ценни мнения.Според които не е от титан да не купува а също така и да не си запълва свободното време с драскане в темите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое му е от титан?!?

писал съм гърне от титан-според теб кое е от тинан.не питай кое е от титан и кое не е.аз съм го написал достатъчно ясно.кой разбрал-разбрал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който има въпроси на телефона а не в темите ми да си запълват времето с драскане.за това съм си оставил телефона-за обаждане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не се пали толкова много. Тези гърнета може да си мислиш, че са от титан само. Хората имат право да знаят за какво си дават парите. Това е най-обикновено китайско гърне от неръждавейка. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"алуминият е най лекото желязо ..." обяснявал старшината на новобранците в казармата, че и твоята работа е същата с титанаДай всички размери на гърнето, колко е дебела ламарината, има ли нещо вътре и веднага ще проличи титан ли е или е минало покрай титана. Никой няма против да ги продаваш, но явно не съм единственият който има съмнения за подвеждаща реклама

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно още, колко пъти ще трябва да пишеш глупости и да продаваш абсолютни небивалици. Първо, оправи си речника, изобилства от правописни грешки. Второ, ти изделия от Титан на живо виждал ли си. Трето, защо след като веднъж са те оплюли и ти си се скрил като мишок, пак пробваш да продаваш лъжи.Да ти припомня ако си забравил.http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=27349

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как да не си купиш сега?Колеги, не му се сърдете, явно наистина вярва че е от титан. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко много хубаво, че е титан, ти си знаеш, но защо трябва десета тема да пускаш за тези гърнета ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оствавете го момчето е да си продава нещата не е хванал никой все пак да му казва купувай всичко е на доброволни начала,всеки да си мисли за таз цена дали полуава титан неръждавейка или друго .Тов са му написали като го е купувал и затова явно това пише така ;) ПП: Колага наистина е по добре да си ползваш една тема :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото си мисли че така е по убедителен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...