Jump to content
plastic

фейслифт Civic 2009 и деветото поколение Civic

Recommended Posts

ето линкове http://www.topcars.bg/news.php?id=735http://scorosttv.com/66337.htmlДано тази скапана криза да отмине по скоро че да не замразят(оттеглят) и девето поколение :) :) :) както направиха с Ф1 и NSX http://www.topcars.bg/news.php?id=1116След време и ние ще искаме да караме тях :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме я с нетърпение, дано е готова до есента за изложението в Франкфурт

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Отпред ми прилича на Пежо лично мнение :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отмина времето на агресивното окачване с по 2 носача на колело. В следствие на това автомобилът е изгубил от своя чар, но пък е доста по-надежден от преди.

от кога японските сивици имат проблеми със надежността, че да трябва англичаните да ги решават ?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Иво явно тия статии се пишат от кауни,или се приписват директно от чужди списания.Там в повечето случаи оценките не са безпристрастни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даам , видях ги вече фейслфтнатите сивици в Бултрако , нищо особено и според мен -лош фейс лифт :cool: Подмяната на стария двигател от Джазз с новия такъв е вече нещо добро :) предполагам , че жените ще се радват повече :bg: Бялата версия на Тайп Ар-а определено е трепач :rolleyes: някой наясно ли е дали за Европа или Амерка в предишните поколени са се предлагали такива Лимитед едишън на моделите Хонда ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино руснаците по-горе твърдят, че интериора е с по-качествени материали и това е главната разлика... а отвън - предполагам са наблегнали на снижаване на разходите, "полюлея" отпред ми изглежда податлив на камъчета, ама може само така да си мисля...Някой знае ли дали Бултрако ще предлагат Инсайт и Сити и откога?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имало е ограни4ени броики и преди. Мисля че почват от сивик 6 ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя ред на мисли видяхте ли последния 100 000 ден тест на осма ген. в ауто билд, учудващо отзивите са доста добри от фирменото списание на VW,няколко незначителни дефекта перфектна електроника и двигател,така че аз лично сьм спокоен за надеждността на новите модели !!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да четохме го и видяхме че разхода и за 100 000км е средно 9,2/100. Ма те немците имат пари да не ги мислиме толкова. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda ще представи деветото поколение Civic през 2010г. Базирана на концепта OSM, който бе представен на British Motor Show......

Може да го представи , но сигурно няма да е на това изложение, защото преди дни обявиха , че заради кризата British Motor Show няма да се състои.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да четохме го и видяхме че разхода и за 100 000км е средно 9,2/100. Ма те немците имат пари да не ги мислиме толкова. :ranting:

Я кажете това в мартенския брои на БГ АУТОБИЛД ли е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в последния.единствените забележки след разглобяването са за наченки на ръжда тук там в кухини който са невидими отвън "нищо сериозно" според тествалите и следи от износване на лагерите на вала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, даже вече излиза всяка седмица. :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано тази скапана криза да отмине по-скоро че да не замразят(оттеглят) и девето поколение :) :) ;) както направиха с Ф1 и NSX

Как ще го замразят, нали това им е основният модел в гамата... това решение би било равносилно на фалит!

... някой наясно ли е дали за Европа или Амерка в предишните поколени са се предлагали такива Лимитед едишън на моделите Хонда ?

Доколкото съм запознат, през 1999 година във Великобритания са се предлагали лимитирани бройки (общо 500) Сивик Джордан (6-та генерация след фейслифт) - 1.6 VTI в жълт цвят със специални алуминиеви джанти 15 цола, надписи "Jordan" зад вратите отстрани и боди кит от Тайп-Ер ;)http://www.civicjordan.co.uk/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...