Jump to content
EAGLE EYE

Търся да купя Cr-v

Recommended Posts

Търся CR-V, koето е карано от съфорумец, което има история! цената да не е космическа!0886552694-Валери

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако търсиш с десен еолан аз мога да ти помогна :( Сега на 17ти заминавам за лондон да си взема новия модел и сегашния ще го продавам моето :) Колата е импорт от япония беше на 63 000км сега е на 77 500.Имаше си и сега я има де лепенката от япония кадето е сменяно маслото ,беше си с оригинален японски филтър,на колата си има японските лепенки за улиците им .Цялаат книжка е на японски :) Колата е без забележки няма хлопания или стържения изминати са с нея 15 000км горе доло от тях има 11 в бг и не повече от 8000 на газ,в момента зимата ми дава 13 в града и 10 извън.Пълен автоматик е има и КЛИМАТРОНИК !!! с газовото всичко 7500лв ще и търся 97г Колата си има някой ектри които англииските модели нямат : ел огледала които се пребират блокаж на дифренциала,и по други неща се рзличава :) Джипката я давам само защото си купих 2003та модела ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега но с десен волан не! Мерси все пак!А колкото до черното црв, оооооо да това е моята кола ,но паричките са ми много :D Нещо до 13000 макс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега но с десен волан не! Мерси все пак!А колкото до черното црв, оооооо да това е моята кола ,но паричките са ми много :D Нещо до 13000 макс

Извини ме колега,че се намесвам,но виждам моя обявя тук и искам да ти кажа-която и кола да купиш си приготви едни бързи 2000лв,може и повече за качествено обслужване и застраховки.Всичко това аз съм го направил преди един месец ,даже направих неща които ми оскъпиха стойността доста над обявената,защото я стягах за себе си!Както и да е,да не те оттегчавам повече,успех с покупката ;) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми казали, какъв е пътния данък на този клас автомобил? Например този от обявата:Тип двигател- Бензинов Мощност (к.с.) -147 к.с. Категория - Ван, 4х4

Редактирано от toni_dogg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсенето се прекратява, блогадаря на всички готини хора които ми помогнаха!ето какво взех: црв 99-2000 година 147 коня всички екстри без лук и кожа! http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1177/2125124723.JPG http://www.picvalley.net/v.php?p=u/968/1676909870.JPGhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/655/582510405.JPGВече се ъпгрейднах от към кола! Нека вали сняг и дъжд ,не ми дреме ,защото съм 4х4 ! :worthy::punk:

Редактирано от EAGLE EYE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсенето се прекратява, блогадаря на всички готини хора които ми помогнаха!ето какво взех: црв 99-2000 година 147 коня всички екстри без лук и кожа!Вече се ъпгрейднах от към кола! Нека вали сняг и дъжд ,не ми дреме ,защото съм 4х4 ! :worthy::punk:

Браво, добър избор ! Желая ти много безаварийни километри!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...