Jump to content
gone

Кое от трите неща чувате постояно от любимата?

Recommended Posts

Я споделете кое най-често излиза от устата на любимата? :hondarulez: "Обръщаш повече внимание на колата!""Даваш повече пари за колата, отколко за мен!"или дилемата -"Колата или аз?" :hondarulez: :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Обръщаш повече внимание на колата!"....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нито едното :hondarulez: :hondarulez: :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я споделете кое най-често излиза от устата на любимата? :hondarulez: "Обръщаш повече внимание на колата!""Даваш повече пари за колата, отколко за мен!"или дилемата -"Колата или аз?" :hondarulez: :hondarulez:

"Радвам се, че те има"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

" Боли ме главата " " Тиноооо " :hondarulez::hondarulez::hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;деба и хондата,да има как ще я докараш в хола;

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм солидарен бре.Давам и на едната и на другата :hondarulez:.Даже по-голямата (сивата и бензиновата) в последно време е по-пренебрегната заради другата,която е много доволна от този факт:hondarulez:.Слава богу че четириколесната още не е почнала да се оплаква и да мъца, но в края на крайщата идва време когато и тя ще се обади.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най често пак ли форума но,и тя чете с интерес дори е сврьзка при някои порьчки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече нищо не чувам.Допреди някоя година..."Пак ли в гаража?".... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-вото след малко мислене следва 2-рото и след скандала идва 3-тото :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Поддържаш повече колата,от колкото мен!" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

земи ми обърни малко внимание. пак ли тоя хонда форум :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-вото,после ти си влюбен в тая Шкода и най-накрая едно отсечено-дрислю :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да си кажа, че съм късметлия! Моята, като и казах, че ще си вземам мотора само ме пита, дали съм сигурен, а следващия въпрос беше: "Ще ме научиш ли?" :) ! А, за манията и на тема коли няма да коментирам... абе събрахме се :P:) Няма вече въпроси и ми е много яко :P !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-вото,после ти си влюбен в тая Шкода и най-накрая едно отсечено-дрислю :P .

:P :P :P:) :)Както знаете карам :P голф,ама и при мен е така.т.е. номер 1 Редактирано от ursus

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината нито едно... приятелката ми е изключително подкрепяща моето начинание и винаги ми помага и подкрепя с каквото може около колата. Можеби съзнава, че е по-добре да имам за хоби колата и да влагам пари в нея, от колкото да имам за хоби друга жена и да влагам пари в нея :P Когато си пастирах колата ми помагаше на макс, макар да не й давах... когато съм разглабял интериора за да видя дали една жичка е там... пак ми помагаше на макс, когато почистивах коша на двигателя пак ми помагаше с яко търкане... :) Абе мечта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе в началото си мрънкаше, че много съм се занимавал с тас кола(още от предната), сега свикна и само на майтап някой пък каже "ти в къщи толкова работа не вършиш отколкото в колата" но сега и тя взе да се влюбва в Хонда и както сама с усмивка каза "тая не дреме кат ровера само по сервизите" и вчера бяхме спряли до едно доста изгнило сивиче и седи и се опулила и "Тя наща кола била много готина, запазена абе супер" и и викам "най-накрая да оцениш труда ми" иии така вече разногласия нямаме :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Половинката до такава степен е свикнала, да и пълня главата с всичко свързано с коли, че като почна и тя изключва, а аз си говоря и говоря :) Но нито едно от изброените не съм чувал, щото и тя много обича Хондака, даже последно каза: Ако решиш да продаваш колата, да знаеш че е в пакет с мене :) Опасна работа ей :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Половинката до такава степен е свикнала, да и пълня главата с всичко свързано с коли, че като почна и тя изключва, а аз си говоря и говоря :) Но нито едно от изброените не съм чувал, щото и тя много обича Хондака, даже последно каза: Ако решиш да продаваш колата, да знаеш че е в пакет с мене :) Опасна работа ей :)

Е бах, утре си пускам колата за продан!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм май от скоро сте с Хонди,след 7-мата или 8-мата година спират да мрънкат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Хайде изкарай малко купето от гаража, стига си карал тая Д15 - ка" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-вото и второто и "тая вечер ще спиш с колата май!""

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я споделете кое най-често излиза от устата на любимата? :) "Обръщаш повече внимание на колата!""Даваш повече пари за колата, отколко за мен!"или дилемата -"Колата или аз?" :);)

Хахахах при мен най често споменаваното от мойта приятелка е :Еххххх да бях кола колко щеше да ме глезиш........Неги разбирам тия жени аз :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неги разбирам тия жени аз :);)

хахаха, то ако ги разбирахме щаха да ни станат скучни, те са хитри и потдържат нашата обърканост и неразбиране постоянни ;):);) ;) :);) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами второто. То като се запалиш по тия хонди спиране няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"-И аз искам да я карам!" :) Отговора ми: "-Да ама друг път !" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво чувам ли :D еми дали обичам колата си повече от нея хаха :dry: а най - лошото е че е така понякога :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ох, ох, ох да, да не спирай, още, още" :lol: :lol:

Редактирано от xzibi7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние с моето мило нямаме такива проблеми. Особенно сега като взехме и втората кола, нямам нищо против да си харчи парите за нея :lol: . Дори мога да кажа, че колите ни сближават повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-вото и 2-рото, до третото още не сме стигнали, както и е казвала "тука таз хонда в хола ако можеш ще я вкараш" и репликата от вчера...."да ги махаш тия гуми от хола че само те липсваха там" :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и развитие... Тия дни, малко не можех да ходя и Тя, имаше възможността да я покара и... вече се чуди, как да ме убеди да не я продавам :) ... Страшна напаст, че и постоянно се опитва да измисли причина да я вземе :) ... А, аз си мислех, че съм болен :) ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VersaceGirl - и аз тва се чуда.... :)

Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седим си онази вечер на кафе с едни приателчета и по едно време една дама изтърсва:"Абе вие усещате ли че от половин час не сте казвали думите "турбина" или "надув" ?"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да си говори квото иска,не ми пречи,ако я слуша някой.... :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...