Jump to content
aksel

продавам

Recommended Posts

тая тема е за бисери направо :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пак че знаем какво се продава можеше да пише примерно само д16 :):):):P:P Успех с продажбата колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цена,какво влиза към двигателя(полуоски ,скоростна кутия ,ЕКУ , инсталация ), състояние на двигателя(насипен или в коша на двигателя) ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора е перфектен вклучва котия полуоски инсталация напално оборудван...130 к.с

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със чипован комп. е мотора ходи си до 8000 об..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аи сиктир до 8000об баце как става искам и аз :D кажи каде ги праят тея чипове дет дигат по 6-7 кончета че и аз искам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) приключвайте с шегичките ... а колегата поне цена да напише

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

800 лв е цената...Така съм е зел от австрия колеги.Цитирам думите на германеца които ми е продаде...И да ви кажа чесно купих е само защото студена отиди на 8000 и почна да удря прекасвача...Много хонди сам карал ама такова нещо не бях....Искаше и 2500 евро свали си музиката и ми е даде сас много пазарлак за 1400....Варви доста тая д16...Не вярвах докато не и се качих...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сори не искам да се заяждам но неподвеждай колегите който не разбират ! че си чипнат , на мен ми се е случвало да не ми удари прекъсвач примерно и да отиде след 8к ама това значи ли че сам с чип и колата мие 140к.с., не мисля :beer:успех с продажбата тези двигатели са едни от най добрите

Редактирано от Crx™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...