Jump to content
mussi

Преброяване в Казанлък

Recommended Posts

Нямаме младежи отивам тая вечер във Варна :) и нз кога ще си дойде или късно в петък или събота сутрин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че той Кало ще е тука в събота....

Ок след 5 вечерта съм свободен :) видях клипа с габровската б16-ка дет сте почти кантар...може да стартираме и с теб :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл,Калоян ме бие с 3 коли някъде,пък ти нали го биеш него...... :blink: Абе,Терориста не знае кога е паднал от Щерьо,бе,чудна работа.....С тебе ще стартираме,като сложа смукателя и големия дросел.Чудно ми е,защо не искаше да стартираме,когато беше със малкия витек?Май не можеш да губиш?

Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой лесно е да се хвалят чуждите коли ;)Тва за Щерио и терориста са ми го казавали аз не сам претендирал че сам бил там нз дали е върно :) пък и не ми дреме аз си карам колата всеки ден виж че даже и ЧИП нямам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не хваля,казвам,каквото знам,че е станало със сигурност,след като не си сигурен,не го казвай.А чип,можеше да имаш,ама нямаш правилния подход,към правилния човек,а и чипа не е критерии за вървеж,виж аз имам,пък колко съм спрял.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брейй в този форум и тема за Казанлък имало... :)Драсти пичове. :))Много искам да разбера кой кара Акорд 7 ген сива в Казанлък,че да се запознаем и да обменим опит,че сме 2 коли от тоя модел тука в града май... :) Онзи ден даже караше след мен... :)

Редактирано от Crazy Paco

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ела довечера на ОМВ-то и може да разбереш :P все някой ще издаде тайната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш дай телефон за връзка да ти напомним :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки,снимки :w00t: :w00t: п.п.добра среща се получи макар и :censored: студ :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи не очаквах да дойдат хора,които не познаваме,чак се учудих.Срешата си беше добре,на фона на НИКАКВИТЕ ТАКИВА досега.Сега само Калоян да пусне снимките,станаха добре,поне по мое мнение....Ай,много здраве...!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тошко,трябва да ти върна калобраните,или аз съм нещо некадърен,ама не пасват,не знам.....Много съм им се надъхал.Абе Димо,снощи бях на работа,кой ти кара колата през нощта бе,стори ми се,че я мернах към 00.30???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от Казанлък, кога ще ви е следващата среща и приемате ли гости от Стара Загора :) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тошко,трябва да ти върна калобраните,или аз съм нещо некадърен,ама не пасват,не знам.....Много съм им се надъхал.

Ела с едно кило ракия на гаража,от мен е скарата и ще ги нагодим ;)п.п.За следващата среща ще се разберем и организираме нещо,приемаме всякакви гости без значение от къде :cool: . Редактирано от nastezatelq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука поне имаме хижи сякакви и балкани и язовири.....Наистина може да организирам нещо си.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли коли с "неизправни шумозаглушители" :lol: :lol: :lol: п.п.Там съм даже ще дойда в 17.50ч. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за кафе в неделя от 14:00 на "Светицата" :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако желаеш ела днес да се срещнем на ОМВ а за кафе на светицата ште се разберем:)

Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никои не доиде:(

Редактирано от chris_barnes
предходно мнение не �е цитира!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро мисля да ви навеестя и аз :) Само да ми остане малко свободно време...Вие имате ли точни сбирки или тук се разбирате за дата място и час?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип тук се тук се разбираме

Редактирано от chris_barnes
предходно мнение не �е цитира!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венко, от Стара Загора съм и няма как да идвам и в събота и в неделя. Ако все пак има желаещи, утре сме на крайпътното кафе до Шипка, "Светицата" в 14:00 часа :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никои не доиде:(

Никой не дойде НА ВРЕМЕ,Венко,аз бях там до 18.10......Аз дойдох.Тва за пореден път ми показва какъв хонда фен клуб има в Казанлък.....За последен път пиша в тази тема...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако все пак има желаещи, утре сме на крайпътното кафе до Шипка, "Светицата" в 14:00 часа :cool:

какво ли ще има там ? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако все пак има желаещи, утре сме на крайпътното кафе до Шипка, "Светицата" в 14:00 часа :cool:

какво ли ще има там ? :P
А вие,Марто,умната днес по завоите,ако идвате насам,гледам в другия форум се организирате,че най ми е гадно да събирам приятели,залепнали по дърветата....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща се получи и много се радвам, че се запознахме с Венко и Тошко. Живот и здраве, скоро пак ще се видим и се надявам и повече казанлъчани да видим другия път :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли още Хонди в Казанлък ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има,как да няма,ама са все :ph34r: ,само се крият.... :lol:Мислим да правим и подгрупа на казанлъшкия фен клуб-клуб на Масларките,вече имаме и двама много сериозни членове,като единия е страшно напреднал,чак хвърля огИн от аспуха....Който иска да се включи,само идва и дава до прекъсвач,а ние ще го оценяваме,дали е достоен....

Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХаХа майтапа на страна ама трябва да направим една среща времето вече е хубаво .... Само ,че като прегледах темата ... трябва някой все пак да дойде на тая среща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вземем да направим една сбирка,а пък за оценяването аз съм главното жури :P , и Радо нема се е***аш толкова с огИнЪ ми :lol: имаш още доста масло да изгориш докато ме стигнеш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Вторник, 20.03, 18.30 OMV Казанлък, среща на Хонда феновете, присъствието задължитено!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Които не присъства ще бъде глобен 1 литър масло. Журито ще реши за кои е маслото :honda::hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само по 1л. ли? Дайте по-повече да е,че да има поне за двете "масларки" :P . Аз съм на линия,само си сложете тапи за уши и някакви маски на лицето,че да не ме осъдите после за нанесени телесни повреди :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой кара с 5-40 масло, мога да донеса подарък около литър Мотул.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Агенти, някой може ли да ми препоръча в кой сервиз в Казанлък ще ми сменят пружините по-евтино.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...