Jump to content
miro772

Cr-v

Recommended Posts

здравейте на всичкинов съм в този форум и се надявам да съм пуснал темата на правилното мястопредстои ми закупуване на CR-V 1998-2000 и всяка информацияотносно колата би ми била полезнадайте някакво мнение за двигателите-128 кс и 147 кс-към кой да се насоча :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тоз от 128 мога да кажа че е много добър.Аз като се качих за 1ви път на моето црв автоматих хем и като го настъпах неочаквах така добре да дърпа ! просто съм очарован не ми прави проблеми ама тя мойта е все още на 77к вече купих я на 63к единствено само маслото смених защото всичко друго беше обслужено в япония тя е внос от там .На сняг е отлична джипката .За 147 коня модела все още немога да кажа нищо но след 15 дни ще мога да изразя мнение тъй като си купи и модела 2003г.Дано несъм разочарован,мъжът на систра ми каза че бил много як новия модел и доста добре дърпал пак аз това скоро ще го разбера :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а относно разхода на горивоа...........и ще ходя по язовирите с нея дано да се държи добре на кал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разход аз карам на гас 13 градско и 10 извън при 120 130км. за кал незнам но в разумни граници няма д имаш грижи,все пак това не е хамър :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте на всичкинов съм в този форум и се надявам да съм пуснал темата на правилното мястопредстои ми закупуване на CR-V 1998-2000 и всяка информацияотносно колата би ми била полезнадайте някакво мнение за двигателите-128 кс и 147 кс-към кой да се насоча :(

по големия ако имаш избор :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 147 коня. Мисля, че е добра кола. Мен ми гори ГАЗ около 13 градско /но аз карам на доста в града но на прави места без светофари/ и около 10 навън 120-130. Има място за бутилка газ в багажника на мястото на резервната която пък е на вратата на багажника. Общо взето бутилката стига за 220 извън градско /малко е малка но пък газ навсякъде/.Иначе е здрава кола и не създава проблеми. Ходил съм с нея в голяма кал на лов и не ме е оставяла но не мисля, че е точната кола за там. Прекалено ми харесва за да я троша в калта и драките. Живея на голям баир и зимата имаше доста сняг, с всесезонни гуми никакви проблеми да си се прибирам.Абе с две думи съм доволен и които съм возил всеки я харесва.Ако имаш питания питъи.

Редактирано от Deian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

okще събера още малко мненияа като пристигне го щракам и го пускам :(а те тогава ще дойдат въпросите за масла и другите консумативи

Редактирано от miro772

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно тези години е правена в японски завод. Можеш да видиш по ВИН-а.Японската сглобка е в пъти по-добра от английската - няма разлепения по тавана и вратите,ел стъклата са перфектни.По моята няма никакви забележки както отвън така и вътре и нищо не трака или скърца въпреки че са минали 10-тина години.Консумативите са стандартни .. ремъци филтри масла, свещи,. имаш още едно масло на заден диференциал.Модела е доста читав - дигателя е пъргав и като управление е много по маневрен от Акорд да речем. Можеш от място да направиш обратен завой без да се въртиш напред назад няколко пъти.Ама си е малко рейсче .. не го чувствам като кола. Високичко е и не толкова прецизно в управлението.Доста стабилно на сняг и по баири (дори със всесезонните гуми) - без да поднася в завоите.. Не съм се замислял с кола да влизам с такава скорост в завой на сняг :P.Ако имаш опция занеси я да и погледнат окачването и двигателя в Бултрако - поне ще ти кажат колко пари имаш да вкарваш по нея.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://media.snimka.bg/2162/010580054.jpghttp://media.snimka.bg/2162/010580093.jpgмомчета колата дойде а с нея дойдоха и въпросите за маслаза двигателя и диферинциалапомагайте ;) по километраж показва 111000 ама дали етолкова Редактирано от miro772

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета колата дойде а с нея дойдоха и въпросите за маслаза двигателя и диферинциалапомагайте ;)

Помагаме..... :huh: ....https://werkstatt.bpschmierstoffe.de/schmie...67/model/16691/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслото за деферинцияла от Бултрако,отиваш с талона на колата и готово,за двигателя колегата по-горе те е насочил.Успех и много безаварийни! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслото за деферинцияла от Бултрако,отиваш с талона на колата и готово,за двигателя колегата по-горе те е насочил.Успех и много безаварийни! :D

Аз съм го насочил не само за двигателя, а за всичките масла и течности по него..... :huh: ...Има си и за ръчни скорости и за автоматици, и за диференциали, че и за спирачната течност......Само трябва да се чете...... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

okдолу горе започвам да се ориентирамно за по лесно май ще я закарам в сервиз хонда в бургас откъдето съм и азпоздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак съм аз с проблемзапочнах обслужването на колата но днес както шофирахсветна лампата на SRSнямам никакви идеи какво може да означава това :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че най вероятно нямаш вече еърбеци, и са го омагьосали, колкото за продажбата.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак съм аз с проблемзапочнах обслужването на колата но днес както шофирахсветна лампата на SRSнямам никакви идеи какво може да означава това :)

Ако колата е държана дълго време без акумулатор може да се получи това.Отиди при някой с диагностичен компютър и оригинален японски преходник за диагностичната букса и ще ти изгаси СРС-а срещу 20 лв.Може да се изненадате че диагн. буксе не е там където е показано на схемите. При мен беше показано под джабката, а се оказа зад централната конзола. Аз лично имах подобен проблем преди година когато си купих джипа и го реших по този начин.И не е вярно че ги няма еърбеците и затова свети датчика.Успех !!! Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че най вероятно нямаш вече еърбеци, и са го омагьосали, колкото за продажбата.....

Ихааааа ;) Челен удар? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...