Jump to content
k_u_d_o_s

Нека се похваля с 2рата си Хонда!

Recommended Posts

Малко импулсивно, но като я видях и реших че това е моя Акорд :D

 

Купих я четвъртък от Горубляне (отново с малко премеждия), но засега всичко е ОК и не ми се слиза от нея. Оказа се дори по-добра отколкото очаквах :D

 

Е все пак Prelude-a е доста по агресивно настроен макар и да е с F20 и той, нооооо Accorda е неотразим като пространство, комфорт и оборудване.

 

Ето и няколко снимки (най-първите които направих от автокъщата):

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

Сега имам още 2 генерации Accord Coupe да наваксвам и 1 Prelude :D

Редактирано от k_u_d_o_s

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито страхотен автомобил. Да си го караш с здраве и безаварийна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Супер!Честито и от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава задница :D Честито колега,уникална е !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!! Очакваше се :D ! Да ти е честит и много безаварийни.., аааа, искам и кръгче :D !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни км... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е задницата, от която ми омекват краката!Поздравления!Може би не трябваше от Горубляне, но да не прозвуча пак крайно обобщително.. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна кола , браво :D Около 13 хил. и нещо беше нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега!отличен избор!хиляди безавариини и със здраве да и се радваш! ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита и безаварийно да си я караш!Отпред е уникална,харесва ми.Към задницата съм малко резервиран,но нали ти си я харесваш! ;) Ама друг път не си купувай кола от Горубляне!Много мошеници на малка площ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е новата колица ;) много безаварийни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа Браво , още един в отбора ;) , и на мен все така не ми се слиза вече 3 години ;) , най якото Купе ,да те слуша много а след известно време като решиш че тия 147 коня не ти стигат , имаме опит ;);) ....ти знаеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито.Голяма мания и отпред и отзад....а вътре... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички.Дано нямам повече изненади от приятните хора продаващи коли в този хубав район в София ;)Задницата определено предизвика противоречиви емоции, но аз колкото повече я гледам толкова повече ми харесва ;)Само едни по-големи джанти и CD Player трябва да си намеря че е със оригиналните в момента.Ashes: Още Prelude-a не си карал даже ти ;)DjSprite: Ще трябва да дадеш твоя Type R Акордеон да видя разликата !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мммега колица, задницата да странна е и на мен моята не ми харесваше в началото никак но сега много си я обичампп. имаш и светлоотражатели на вратата :dry: хем не си удряш вратата хем с предназначение, много хубави моменти с нея пожелавам!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се прибирах един ден и какво да видя пред блока:

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Стана ми хубаво на душата като ги видях 2те така една до друга :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 2 седмици идва и мойта ей - 2001/06:) Но и слагам спойлера и стоповете, които си купих. Oтзад става "почти" като NSX :)А забелязвам. че твоята е с брони от американските купета, след 2000-та (имат 2 отвора отпред долу, друга решетка и малка разлика отзад)

Редактирано от h3ll1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е уникална, пожелавам ти милионни безаварийни и много приятни мигове с нея. Това е генерацията на акорд купе която страааааашно много ме кефи и ако си видя с парици и аз скачам на една такава...е, естествено ще си запазя цвик купето 5-та, това са двете купенца които най-ме радват :D:D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Показа ли му на Спрайта как трябва да изглежда акорд купе! Да се стяга, че не му ходи на двигателяЧестита кола, много добре изглежда, а като знам как вози ... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... а като знам как вози ... :)

От къде знаеш? :D Ааааа евала! Много сме, силни сме! Още купетааааааа!!!:)Знам к'во ти е ;) Честито! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее,много е брутална тази задница,винаги ми е харесвала! А снимката с двете разбива! Честито!!!! :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в отбора.Почти година с кефя на това чудо и не мисля за друго (засега де).Относно задницата - и мен малко ме смущава. Наличието на противоречиви мнения обачепоказва, че просто всичко е въпрос на вкус :plane: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички,дано наистина нямам проблеми с Акордчето.Остана само да реше 2 проблема сега - с джантите(да си намеря едни хубави 17ки) и с музиката (в момента съм с оригиналното Bose, но има само касетка и да радио.Трябва да го сменя с нещо което свири мп3, но да е качествено че да се възползвам от Bose озвучението и по възможност да си запазя управлението от волана,нз дали може даже....)п.п.Така и никой не си прозна на кого е другия Акорд във Варна, до който съм снимал моя :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Колега за устройство което свири МР3 и си запазваш управлението на волана търсиш заместител на CD changer-а това са устройства които имат USB, card reader и още нещо по спомен и си го управляваш от волана. Виждал съм такива монтирани на Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега акорда е много хубав със здраве да си я кара6 и много безаварийни километри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ценителите на модела ще вмъкна 2-3 избрани кадъра на отявлени клубни членове с такива гондолки:

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чесито съгражданинооо, дано да дойдеш на някоя срещичка с нея и аз да съм там :) P.S. Някой продаваше във форума много хубави афтърмаркет стопове ако мислиш да я си я правиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...