Jump to content
crx_pld

S2000

Recommended Posts

Дано не е никой от тези прототипи :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какви пътища трябва да имаме за такава кола :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен неми харесват.. може би има нещо леекинко в последната, но генерално не ме впечатлиха с нищо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната е интетресна , другите коли от бъдещето хич не ме блазнат.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какви пътища трябва да имаме за такава кола :)

на такива коли не им трябват пътища :) колелата сигурно се прибират и вратите стават на крила

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега колеги. НЕ може така. Какво е това "С нищо не ме впечатлиха"? Разбирам да се справите вие по добре, тогава съм съгласен. Не може така да не се уважава труда на хората и тяхната креативност. Съгласен съм че не са за нашите пътища, но все пак покажете малко уважение!Веднага мога да ви направя една асоциация с някой известен художник, например Пабло Пикасо. Ако гледате картините му в изложбена зала, ще си кажете, че с нищо не ви впечатляват. Ако обаче имате една такава в къщи, и ако ви дойдат приятели на гости, веднага ще се похвалите и ще кажете, че картината е невероятна.Същото е и с тези 2 прототипа, гледате ги и си казвате..., но ако ги притежавате едва ли ще мислите по същия начин.Уважавам правото на лично мнение разбира се. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втория вариант имам чувството, че е най-вероятно робот от трансформърс. Предния джам е уникалнен. :DИначе последния вариант и на мен ми хареса. Макар да е с доста футуристичен за настоящето дизайн, пак изглежда добре. Първия също има приемливи форми, макар че в първия момент като го погледнах с 1-то око и почти припознах Батмобила в него. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D :D Може би най-много ми допадат първата и последната (най-вече последната)!! Не за друго ами защото си падам по по-заоблени и чисти форми като цяло .

П.П.

За мен може би никога няма да има по-красива,по-изяшна,по-добре направена кола от S2000 (99-02)

!!!ТОВА Е МОЕ ЛИЧНО МНЕНИЕ!!!

 

 

СЪС ЗДРАВЕ КОЛЕГИ

 

 

:D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ted K 10:26PM (1/05/2006)first one looks pimp.quit your bitchin

:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...