Jump to content
пламен

ДЕСЕН ВОЛАН

Recommended Posts

Колеги,Има ли някой опит с шофиране в БГ с десел волан? Как е да караш такава кола в град и извън него? От гледна точка на безопасност как седят нещата?До колкото знам е кофти извънградско при изпреварване, защото трябва да се изнесеш целия в насрещното за да имаш видимост.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,колега.Карам такава вече година и половина.Даже си напраих камера+телевизор! :huh:http://forums.hondabg.com/index.php?showto...mp;hl=bate_em4oПочти не ги ползвам.В града немаш грижи,а на извънградското се оказа ,че в 99,99% има човек до мен и не се налага да ги ползвам.Номера е да свикнеш с лявата ръка да превключваш скоростите.(Ако не си с автоматик)Така,че не му мисли много-много. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И се доверяваш на преценката на седящия до теб? :o Сега да не ме обвинят пак, че осирам темата, но какъв шофьор си, ако се довяряваш на чужда преценка? Ужас и безумие, колега :huh: От сиромашия толкова глупости се правят, но после е късно да се съжалява..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ото, а какъв пътник е този до него, ако си нямат доверие един на друг!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми ако пътника не е шофъор и не може да прецени правилно разтоянието до насрещно движещия се. :rolleyes: И дали познава възможностите не колата ;) ,как мислите,

Редактирано от BRAINIAC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен честно казано доста ме вълнува този въпрос. Как седи карането с десен волан. Повечето хора казват, че се свиква.@bate_em4o, ти нали караш джип, джиповете се карат по-тежко по принцип, с не толкова изпреварвания. За градско каране и аз не виждам да има особен проблем, но навън ме притеснява. Решението с камерата е хитро, но дава ли достатъчно видимост, все пак ако си на лявото място можеш да извиеш малко врат и да видиш още повече какво става по пътя, с камерата я нямаш тази възможност.А все пак идеята е да е монтирана вътре камерата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вижте са пичове който го е страх от мечки да не ходи в гората или накратко казано който има бол пари да си купи нов внос с ляв волан или направо нова ;) който няма пари и на десен е доволен и не се оплаква ;) За изпреварването коли много лесно се изпреварват,проблема е ако се лепнеш зад камион но то и с нрмален волан доста хора се запъват да изпреврват ! Така че не се лепвайте зад него за да имате повече видимост и се изпреварва една идея от по голямо разтояние! Иначе катос едиш нависоко всичко се вижда,има и друго че като в дясно винаги може да минеш още в дясно и да видиш пред камиона какво става ;) Както съм казвал вече хиляди пъти изпреварването не епроблем а само труднос е свиква със скоростите ,в началото все си удряш ръката във вратата.Такива камери работи хай тек технологии няма смисъл от тях .ПП: Колега що невземеш от някой познат да направиш някое друго кръгче ,в началото ще тис е види много трудно но за 2 дни ще си в час със колата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то и с кво ли няма да свикне човек ,ама защо ли е забранено почти в цяла европа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А стига с тоя десен волан бе 1500 теми станаха във форума и продължават да се пускат нови със същите тъпи въпроси. До кога ще дъфчем все едно и също. Който иска и може да си го позволи да кара с ляв, който иска да кара с десен. Ако съм решил да вземам кола с десен волан и 1000 мнения да има против пак ще я взема. Айде стига вече с глупостите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А стига с тоя десен волан бе 1500 теми станаха във форума и продължават да се пускат нови със същите тъпи въпроси. До кога ще дъфчем все едно и също. Който иска и може да си го позволи да кара с ляв, който иска да кара с десен. Ако съм решил да вземам кола с десен волан и 1000 мнения да има против пак ще я взема. Айде стига вече с глупостите

Ами дано боднат някоя такава тема като важна за да отпаднат част от въпросите. Аз специално много се чудя, защото цената естествено е водеща, но пък има ли смисъл да вземеш "бегачка" и да не можеш да изпревариш и още мноого въпроси възникват, аз лично все още много се колебая дали си заслужава такова нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ото, а какъв пътник е този до него, ако си нямат доверие един на друг!

Какво правим, ако спътникът ми е дъщеричката, която скоро става на 9? ;) Тук едно предимство трудно мога да отрека на десния волан - спазваш дистанция близка до законоустановете ;) Спазваш я ти. Но докато я спазваш по неволя, поне три коли ще се вмъкнат между теб и този пред теб. И ако сега няма проблем, какво става лятото в пиков сезон, когато с ляв волан е кошмар да се кара, а какво говорим за десе. Всъщност, решението е просто. Караш като пич без да изпреварваш и проблемът решен. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка закачка , Ото децата на 9 май нямат право да стоят на предната седалка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КолегиCR-V с дясна дирекция бих ползвал само когато ходя на лов/риболов в гората, полето, на село и т.н. и в никой друг случай в България !Нека всеки, който иска да си купува кола с дясна дирекция да прецени внимателно дали си заслужава риска.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка закачка , Ото децата на 9 май нямат право да стоят на предната седалка ;)

Да, прав си! Нямат право. Но за тази цел съм сложил седалка (не столче). Вързвам я с колан. По мое лично мнение това място е най-безопасното за моето дете. Ти разбра защо давам такъв пример. Но закачката се приема! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то риска си е голям да ти кажа брат ,преди млако като излизах карам си аз като пич и един ей такъв от по спокойните тръгна да изпреварва и щеше да се качи отгоре ми ,а момчето си караше с нормален волан в града добре че нямаше кола до мен че се засилих в бордюра ;) Така че си много прав за видимоста те тез с ляв волан немогат да видят камо ли аз ако тръгна да изпреварвам ;) Аз лично откакто карам джипа карамне повече от 60 до 70км на някоя права в града карам си и се чудя като прелитата на мен и си викам ле ле и аз съм същия като се кача в бегачката/тя е с ляв волан/ не че ми пречи да карам лудо но си свикнах като се кача в джипа да карам леко и човешки .,и смело мога да твърдя че се научих да карам така защото карах в Англия и после тук кола с десен волан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то риска си е голям да ти кажа брат ,преди млако като излизах карам си аз като пич и един ей такъв от по спокойните тръгна да изпреварва и щеше да се качи отгоре ми ,а момчето си караше с нормален волан в града добре че нямаше кола до мен че се засилих в бордюра ;) Така че си много прав за видимоста те тез с ляв волан немогат да видят камо ли аз ако тръгна да изпреварвам ;) Аз лично откакто карам джипа карамне повече от 60 до 70км на някоя права в града карам си и се чудя като прелитата на мен и си викам ле ле и аз съм същия като се кача в бегачката/тя е с ляв волан/ не че ми пречи да карам лудо но си свикнах като се кача в джипа да карам леко и човешки .,и смело мога да твърдя че се научих да карам така защото карах в Англия и после тук кола с десен волан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е колеги, по-спокоино.Темата за десния волан ще става все по актуална щото колите които се внасят 50% са с такъв.(познат в КАТ Пловдив,които монтира номерата на колите ми го каза)По въпроса за изпреварването,доверието и т.н.-затова си имам камерата и тв.-то. ;) Скамерата даже се вижда още по-отляво,зависи къде си я монтирал.За изпреварването си има тънкости ;) ,дали ще се лепнеш зад предния изпреварващ или ще караш на подходяща дистанция или човека до тебе ще ти подскаже или ще си гледкаш в телевизора,както си решиш.А наи вероятно в различните случаи ползваш различни хватки. :lol: Факт е,че ставаш много по-внимателен шофьор,досега никви произшествия от никъв характер. :P Даи боже на всекиму така да бъде!И наи-вече всичко зависи от това какъв шофер си.Ако не ставаш и в г*за да ти е волана-пак ша са хакнеш някъде! :thumbs: А относно това кои с кви пари разполага-мисля,че просто "не се коментира".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който шофьор слуша пътниците прави голяма грешка, нито акъл, нито указания, защото отговорността е изцяло моя. обръщам внимание само на възклицания тип "опааа", "ааа" и "неее"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който шофьор слуша пътниците прави голяма грешка, нито акъл, нито указания, защото отговорността е изцяло моя. обръщам внимание само на възклицания тип "опааа", "ааа" и "неее"

Нали? "Дай, дай, дай... Опппа, много даде"или"Дай, дай, дай... а сега ела да видиш какво направи" :thumbs: С десен волан дори камион не бих карал в нашата държавичка. Но мнението си по темата много пъти съм давал. Така че няма да се повтарям и потретвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карах наскоро Land Cruiser с десен волан , малко странно е в първия момент , но много бързо се свиква.С джипа с десен волан нямах проблем с изпреварването , защото е висок и гледаш над колите пред теб , само зад камион или автобус ще е гадно.С лека кола с десен волан обаче едва ли бих тръгнал да изпреварвам по завоите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам Хонда с десен волан от 5 год. и не съм имала никакви затруднения.Всекидневно сменям ляв и десен.Според мен първо трябва да се пробва,може би дългогодишният навик да затруднява нещата,но се свиква.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам Хонда с десен волан от 5 год. и не съм имала никакви затруднения.Всекидневно сменям ляв и десен.Според мен първо трябва да се пробва,може би дългогодишният навик да затруднява нещата,но се свиква.

Всеки си преценя!! Аз карам Акорд с десен волан и нямам никви ядове..Въпрос за изпреварване...Не слушам никой!! Волана е при мен и педалиите са при мен...Просто слизам една предавка и готово!Който може да кара и отзад да е волана пак ще си кара...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам Хонда с десен волан от 5 год. и не съм имала никакви затруднения.Всекидневно сменям ляв и десен.Според мен първо трябва да се пробва,може би дългогодишният навик да затруднява нещата,но се свиква.

Всеки си преценя!! Аз карам Акорд с десен волан и нямам никви ядове..Въпрос за изпреварване...Не слушам никой!! Волана е при мен и педалиите са при мен...Просто слизам една предавка и готово!Който може да кара и отзад да е волана пак ще си кара...
бреййй какви шофери само има във тоя форум.Пълни професионалисти.Евала.а със завързани очи можете ли да карате,бързо се свиква.И никой све още не си признава,че всичките тия глупости са само поради липса на финанси.не съм чул досега човек,който да каже че е купил такава кола заради десния волан.купуват ги щото са евтини, но нали знаете евтиното винаги излиза по-скъпо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@BRAINIAC, ами едва ли хората се насочват към десния волан щото искат директен внос от Япония, за да карат истински японец ... разбира се че до финанси е всичко. И работата е да се натрупат достатъчно мнения и обяснения от хора каращи с десни волани, за да може човек да реши дали компромисът си заслужава. Всеки знае, че седне ли зад волана е с единия крак в гроба, с другия в затвора. Но все пак дали като седнеш отдясно вероятността да се случи нещо се увеличава. Такива работи ни интересуват (поне мен де, затова и следя темата).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелее.много разбирачи се извъдиха тука.Зад волана съм от 91год.без акт,глоба и нарушение.Карам с десен волан от 7 месеца и мога да ви кажа само,че дали от ляво или от дясно,важно е устройството зад волана.всички коли са добри,има само лоши шофьори :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някои да се сеща,че темата и питането е за мнения от хора каращи с десен волан а не е "за или против"?Да ви направи впечатление,че колегата пуснал темата не пише в нея?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а е брат то ако има само полужителни мнения/защото всеки който кара отдясно повече от месец ще пише полужително мнение/ немислиш ли че темата ще стане аааа как да го кажа промиваща мозъци и хората ще си помислят че наистина е по лесно да караш отдясно и след някоя друга година ще вземем да обърнем движението и ние :rolleyes:ПП: В кръга на шегата ще помоля модераторите да я затварят че току виш забранили колите с ляв волан като се обърне движението и кво ще правят момчетата :)Така че такива теми само със ЗА бе ПРОТИВ нямат място и са опасни за ляво седящите ;) М/у другото не е лоша идея да се смени движението от икономическа гледна точка защото ще има на поразия евтини коли и почти веки ще има хубава нова кола за малко пари!Ще има по малко трошки по улиците и по малко потенциално опасни поради техническото състояние автомобили.Държавата ще намажи много като се внасят коли извън ЕС ще има много големи приходи ;) Куките ще пишат актове в несвяст докато свикнат хората на новото движение .Ще има по малко катастрофи е не в началото де но после защото хората ще са свикнали да внимават ,а от началните катастрофи майсторите ще намажат и.т..н Ползата си е голяма за всички ще има килипир :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а е брат то ако има само полужителни мнения/защото всеки който кара отдясно повече от месец ще пише полужително мнение/ немислиш ли че темата ще стане аааа как да го кажа промиваща мозъци и хората ще си помислят че наистина е по лесно да караш отдясно и след някоя друга година ще вземем да обърнем движението и ние :rolleyes:ПП: В кръга на шегата ще помоля модераторите да я затварят че току виш забранили колите с ляв волан като се обърне движението и кво ще правят момчетата :)Така че такива теми само със ЗА бе ПРОТИВ нямат място и са опасни за ляво седящите ;) М/у другото не е лоша идея да се смени движението от икономическа гледна точка защото ще има на поразия евтини коли и почти веки ще има хубава нова кола за малко пари!Ще има по малко трошки по улиците и по малко потенциално опасни поради техническото състояние автомобили.Държавата ще намажи много като се внасят коли извън ЕС ще има много големи приходи ;) Куките ще пишат актове в несвяст докато свикнат хората на новото движение .Ще има по малко катастрофи е не в началото де но после защото хората ще са свикнали да внимават ,а от началните катастрофи майсторите ще намажат и.т..н Ползата си е голяма за всички ще има килипир :angry:

;) Хубави коли за малко пари НЕМА, колега. Малко са тия, дето си оставят колите по на година на банката, понеже не могат да изплащат кредита по нея. Дават ги за продан, защото вече правят проблеми, които се отстраняват на повече то солена цена. Но всъщност идеята "добра кола" е интересно понятие. Качвайки се от Лада на Опел Кадет, после на Вектра, а от Вектра на Сивик или Акорд - това си е направо удар в десетката. И да, автомобилът е хубав. Какво ли обаче ще покаже компютърът за изгорелите газове?! А кой знае какво става в двигателя? Дали няма пукнатини по коляновия вал. А дефекти в кормилната уредба? Металознание му е майката. Съществува понятие "умора на метала". Разровете и ще разберете. Особено сега е валидно, когато автомобилите вече не се правят така, както преди 25 години.И престанете с това "свикване". Свикването е свикване. Всеки може да свикне. Опасно е, колкото и да отричате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още нещо. Колата е създадена за удобство на човека. Десния волан в БГ определено не е удобство.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата явно стана "ЗА" и "ПРОТИВ"...И колега BRAINIAC,не ставаше въпрос защо сме си купили коли с десен волан,естествено,че не е заради самия волан.И не се изтъквам какъв шофьор съм,само споменах фактите,може и случайно да е било,че не съм имала никакви проблеми :rolleyes:.Но тъй като доста хора изтъкнаха защо са "ЗА",нека тези,които са против и имат опит в карането на кола с десен волан,да дадат мнения с някакви факти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата явно стана "ЗА" и "ПРОТИВ"...И колега BRAINIAC,не ставаше въпрос защо сме си купили коли с десен волан,естествено,че не е заради самия волан.И не се изтъквам какъв шофьор съм,само споменах фактите,може и случайно да е било,че не съм имала никакви проблеми :D.Но тъй като доста хора изтъкнаха защо са "ЗА",нека тези,които са против и имат опит в карането на кола с десен волан,да дадат мнения с някакви факти

:D Учудващо е, че човек на 32 години разсъждава по такъв начин.Но всъщност изглежда няма нищо чудно. Нещата са повече от ясни - купуваш кола с десен волан по финансови причини. По този начин си спестяваш 2-3 хиляди лева, които може да вложиш в нещо друго - нови гуми, стягане на колата, годишна винетка :D Аз не оспорвам факта, че човек се приспособява към ситуацията - придобива още един условен рефлекс! Като гледам себе си - и на задната седалка да ми сложат кормило, и с него ще свикна. А защо не и завиващи задни гуми - като на мотокар :D Понеже и мотокар карам - знаеш ли колко бързо свикнах? :D И реткрак карам - на него пък воланчето се навива безконечно. И на това свикнах.Само някак не мога да свикна с мисълта, че ще гледам камера или система от огледала.. Или ще питам този до мен дали отсреща идва някой..Не, не съм карал автомобил с десен волан. Не ща и да карам. Не искам обаче и да ме убеждават, че всичко е навик и е въпрос на няколко месеца да свикнеш да се движеш по ръба на собствената си глупост. Моля, никой да не се засяга! :D Редактирано от Oto Kluge

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега bate_em4o,Основното заради което пуснах темата е да чуя впечатленията на хора карали кола с десен волан. Благодаря на всички за менията!Не пиша излишно в нея, защото и без това се оСпами достатъчно.Поздрав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятах да не пиша в тая тема ама след толкова много изчетени глупости реших да драсна някой ред. Oto Kluge не ти ли писна да пишеш глупости из всички теми. То не бяха забрани на десния волан, хонди-ковчези, не бяха мазди, мотокари и други простотии. Сам каза че не си карал кола с десен волан няма и да караш. Тогава ще ме извиняваш ама не е трябвало въобще да се обаждаш в тая тема тъй като всичко при тебе е на база предположения. Същото важи и за всички останали които никога не са се качвали на кола с десен волан. По темата е най-логично да се изказват хора които са карали и двата вида и могат да правят сравнение.До колегата Пламен: ето ти и моето мнение за десния волан. Единствените недостатъци са изпреварването на еднолентов път и слизането на пътника защото е от страната на движението. Просто трябва да стават по-внимателно Друго няма това е. Предимствата на колите от Англия пред кенефите на Германия и Италия са: почти винаги знаеш какво купуваш особено ако е от англичанин тия хора си пазят касовите бележки за всяка част купена за колата. Пълна сервизна история - налична в повечето случаи. Минати прегледи и платени такси. По заявка срещу малка сума можеш дори да направиш справка в DVLA за цялата информация налична за колата от момента на регистрацията и. Реалните КМ изминати от колата според сертификатите от МОТ прегледите. Сигурно има и още но в момента не се сещам.Успех с избора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко на база предположения? Всичко без десния волан бих допълнил.Ти какво предполагаш, че ще напишат собствениците на автомобили с десни волани? Съмнява ме някой да има доблестта да си признае, че си е купил неудобна кола за нашите пътища - основно първокласни (?!) еднолентови, в най-добрия случай двулентови (колко ли ги има) и малко смешни магистрали, целите на дупки и бабунки.И какво имаме в темата - основната маса сте каращи с десни волани, за които тази концепция е ОК, че дори и по-добра от левия волан :cool: . И от друга страна такива, на които чувството им е познато в известен смисъл, понеже са карали за малко такива автомобили. Бях така откровен да си призная, че не съм карал и че нямам намерение да го правя и изтъквам моите доводи, които твоя милост счита за "изсиране". Не мога ли да изразя своето мнение и да направя сравнение? Да бе, сериозен съм. Искам да карам кола със заднозавиващи гуми. Не се шегувам. Ама няма начин. Няма кой да ми даде, понеже трябва да минавам Технотест, а не като колегите с десните волани, които си го спестяват, и ония селяндури ще ми откажат... :lol: И задължително ще е с десен волан. Нещо против? Ще свикна. Как няма да свикна. Хайде да не тръгвате на бургия срещу мене, само защото имате някакъв проблем с разбирането на самите себе си, пък да не говорим за другите. Подканям колегите като теб - научете се първо да четете правилно редовете и после между тях!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти трябва да отидеш да се прегледаш някъде съвсем сериозно ти го казвам с най-добри чувства. Значи по твоите думи всички тука сме се пре...ли да си купим коли с десни волан а ти си най-умния и караш с ляв а. Да ти кажа честно боли ме нали се сещаш кое за твоите доводи. Отвори си очите ако трябва вдигни диоптъра и прочети какво е написал колегата пуснал темата

 

Основното заради което пуснах темата е да чуя впечатленията на хора карали кола с десен волан.

Ти не си от тези хора. Всички разбрахме доводите ти и сравненията ти. Споровете в темата почнаха и продължават заради тебе така че ако си приключил със словоизлиянията за задните завиващи колела които между другото нямат нищо общо с темата по-добре спри да пишеш. Не си спомням да съм споменал за "изсиране" някъде в мнението си но ако считаш твоето за такова нямам нищо против.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме пращай на доктор, ако обичаш. В отлично здраве съм - психическо и физическо.Благодаря за предложението иначе. При следващия психотест ще ти кажа резултатите на лична :cool: Колегите с десните волани нали си казаха тежката дума? Всичко е тип-топ. Значи питащият вече е намерил своите отговори. Аз пък тайничко се надявам, че вносът на автомобили с десен волан ще се забрани. И това не е злорадстване. По-скоро надежда, че нещо в тази държава ще се промени към по-добро. Хайде, да ме прощаваш че заемам другата страна и проявявам пълно неразбиране към чуждите вкусове, формирани на база безпаричие. Битието определяло съзнанието :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Oto Kluge,явно е мангизлия и все ни разправя що сме си купили коли с десен волан.Ми колега, като си толкова напред с материала и искаш забрана,вземи ни изкупи возилата и ни даи ключовете на новите такива!

Отдава не беше цъфвала такава личност и ей я на-появи са.Прецака на бърза ръка темата на колегата и ни заля с "компетентните" си мнения.

И сега познайте какъв ще е ефекта-точно така-ключ.

Колеги, благодарете на всички отовци за сериозното им отношение към този форум!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oto Kluge Най умното нещо което можеш да направиш в момента е да спреш със смешните си извратени, изкривени и т.н коментари. Не спря да обсъждаш кой колко бил умен за възраста си, коя кола какъв ковчек била и т.н. Ай да вземеш да млъкнеш вече защото доста хора изнерви , ако не си разбрал . НЕ МИ ОТГОВАРЯЙ А за Колите с десен волан , няма никакви проблеми с шофирането на такава кола поне при мен , Аз лично от три месеца не съм карал кола с така наречения нормален (ляв) волан. Почти всички коли които разглобявам в моргата ги карам поне един два дена преди да ги разглобя , и няма никакви проблеми. Единственото неприятно нещо е изпреварването както каза колегата Wyvern но не е страшно , В момента брат ми които взе книжка преди няколко месеца съм го качил на кола с десен волан и след карането на колата един ден , на следващия ден каза че не било толкова страшно и неприятно колкото всички разправят и се плашат.За мен хора които казват че немогат да се качат и да карат кола с десен волан не са шофьори.Между другото и Жена ми от месец някаде не е слизала от кола с десен волан .Моето мнение за колите с десен волан е че няма нищо страшно , качваш се караш и на другия ден си Ок , още повече че колите с десен волан са долу горе на 50% по евтини от колите с ляв волан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oto Kluge-ама голям капацитет се извъди,дет да бръкнеш все диплома вадиш :cool: Остави простолюдието да си пише тука,а ти вземи оправи политическите проблеми на страната ни!!!гледам си доста живял и разбрал от всичко,ний тука дивите селяни дет още русенското от пастета не различаваме,нека си търкаляме 20-годишните кочини и коли с десни волани. :lol: пп.Много се осра темата ама...не издържам да чета някакви безсмислени постове,откраднати от някой вестник

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...