Jump to content

Recommended Posts

Колеги, кажете си мнението за проекта ми - двигател B18C4 в купе Сивик 5та генерация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае давайте му отпуска на колегата ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кажете си мнението за проекта ми - двигател B18C4 в купе Сивик 5та генерация.

Мисля че са савместими.. И с този проект колата става уникална .. Скапа почти непродаваема ..Обаче щя сия караш с кеф и ако ти си смениш мотора пфф кефа е пълен .. !!!Ще литне тва копенце с тоя мотор :DИдеята е супер стига да имаш финансовата вазможност и желанието :D аз сащо предпочитам да сменя мотора от колкото колата ! Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, кажете си мнението за проекта ми - двигател B18C4 в купе Сивик 5та генерация.

Мисля че са савместими.. И с този проект колата става уникална .. Скапа почти непродаваема ..Обаче щя сия караш с кеф и ако ти си смениш мотора пфф кефа е пълен .. !!!Ще литне тва копенце с тоя мотор :DИдеята е супер стига да имаш финансовата вазможност и желанието :D аз сащо предпочитам да сменя мотора от колкото колата !
Мотора е купен, купето - също, остава само пускането на мотора в коша.Аз сам ще си правя всичко, имам опит и ако някой има някакви идеи, предложения или препоръки ще му бъда благодарен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора е купен, купето - също Какво имаш предвид под купето също ? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проекта е супер, но за да стане всичко добре си провери всички детайли по суапа. Разминавания можеш да имаш при тампоните и стойките на двигателя, хидравликата, лостовете за скорости и инсталацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора е купен, купето - също Какво имаш предвид под купето също ? :lol:

Колега Лесов, здравей.По въпроса ти за купето разбирай, че колата днес пристигна с двигател D13B2.Утре двигателят ще бъде свален и другия ще се настани на неговото място с очакваните разминавания.Да се надяваме, че ще бъдат по-малко.Колата е читава - 95та година.Поздрави от Аврам :P .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че колата днес пристигна с двигател D13B2

...тва е по кофтия вариант ако се разтърсиш във Форума ще разбереш защо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех ти пожелавам колега ще чакам развитие по прокта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата GeFi ме вози в неговата 5-та хеч с В18С4 и мога да ти кажа че комбинацията е уникална.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чак сега ти виждам темата :drunk: честито авраме много безавариини километри/дано/защото няма по хубаво от доволен клиент :) успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мина половин месец и не си казал какво се получи.Имаше ли големи проблеми?Стана ли всичко и какво не стана?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина даите развитие по темата, че ми стана много интересно. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...