Jump to content
xzibi7

сайт за джанти

Recommended Posts

1 приятел ме зариби по джанти-не, че ще си купувам, но искам да огледам какво има за хонда с 4х100, черни, олекотени и със борд примерно, но в повечето сайтове няма с борд или не пише цена, а и не са олекотени :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааааааааааа а чичо ГУГЪЛа кво каза викаш? има бая http://www.google.bg/search?sourceid=navcl...%bd%d1%82%d0%b8

точно от там ги търся и като отворя се няма това което търся... колата ми е като твоята и гледах темата ти в тунинг.бг накрая има джанти и ми стана интересно, но незнам точно от кой сайт ги гледаш? искам сайт със ЦЕНИ+БОРД+ЧЕРНИ+-ОЛЕКОТЕНИ 4х100 - такъв не намерих ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този сайт съм го гледал милион пъти.В повечето случеи пише "НЯМА В НАЛИЧНОСТ", а и аз незная как или неможе да търся със борд и олекотени ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този сайт съм го гледал милион пъти.В повечето случеи пише "НЯМА В НАЛИЧНОСТ", а и аз незная как или неможе да търся със борд и олекотени ?

Колега и ,аз така като тебе се чудех и днеска влязох на Чумака (M-cartuning) в магазанa харесах си едни и питах за цената ,а на тебе ако не ти се разхожда до Търново иди до Дряново -там е склада фирмата която ги внася. За твое сравнение това е джанатата http://www.m-cartuning.com/drawin%20racing/66.php и струва 160 лв за бройка ....Надвам се да съм помогнал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за инфото за разположението на складовете(макар, че няма да купувам за в бъдеще да си знам) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко off topic и от мен, но симулатора си го бива и ще е егоистично да не го споделя с вас. http://www.elektrony.cz :thumbs1:

Редактирано от hri100p3n43v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.tirerack.com

ей това е много яко как направо има да видиш как стоят на колата, вместо да си играеш с фотошопа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш широки джанти джанти с голям борд , примерно 9J -широчина , няма такъв вариант да намериш олекотени, Широките джанти 9J с голям борд тежат с мин 30% повече от останалите нормални джанти.Аз карам само с такива джанти, широки 9J всичките си коли и от опит знам че са доста по тежки от останалите нормални джанти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е много тъпо, защото колата придобива съвсем друг вид, но за сметка на това се спъва :bash: интересно ми е с колко точно обаче :drool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,пробвай в www.mobile.bg ,малки обяви-продава:джанти.От време на време може да намериш това,което търсиш и то на добра цена!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си оригинални Хондови е моят съвет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с kembo! Най-добре си купи оригинални джанти на Хонда и тва е. Все пак по-хубаво от оригиналното няма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...