Jump to content
automotive

Нова кола

Recommended Posts

към момчето с шкодата...мен ми се струва, че се придвижваш в Шкода, защото това заслужаваш :( приятно и безаварийно придвижване от точка А до точка В, както уместно колегата е казал, за нещо повече от придвижване...дано заслужиш и ако имаш усета и сетивата почувстваш и какво е да шофираш, за всичко останало има Мастъркард ;) мноо скъпи тия хонди, кофти работа, между другото в днешните времена едва ли някой си позволява да продава прекалено скъпо, така че за каквото плащаш на това се возиш, още г-н Сойчиро го е казал, че Хонда не е кола за всички, така де не е народен автомобил...Доста жалко за Шкода, че народният германски производител ги погълна и ги направи още по-народни коли...а едно време чехите са учили германците на техника, колко несправедливо...

Редактирано от Stef

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акорд Елеганс 2,2 -55 950лв.Виж!Шкода Елеганс 2,0 TDI- 50949.Виж!Общо взето цените са еднакви, остава качеството.Има се впредвид, че на Хондата е платено мито, на шкодата не!И ако се загледа човек в презентацията на шкода ще види описани безмислени екстри като стандартно оборудване(кожена топка на скоростния лост, хромирани лайсни, държач за чаши :( ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, много моля. Cup holder е много важна екстра! :( Съвсем сериозно обаче го твърдя. Поне за мен е голям проблем като няма тази "екстра" ;) Най-малкото, защото постоянно лоча нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. За феновете на Skoda и Toyota :()))))) карал съм малко и съм се возил на Roomster/Octavia и съответно на Corola Verso - извинявайте ама те возят като каруци ;) а моя Акорд даже е и със спортно окачване.....

Мисля, че малко си пообъркал класовете. По-добре сравни Акорда с Авенсис...А Корола със Сивик.Колеги, защо така се палите от писанията на поредния палячо? Когато японците проектират и боговете мълчат. Продажби и класации говорят сами. Ама вие го знаете, защо да ви обяснявам. А това, че на доста хора не им отърва - си е техен проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с Шкодата -ти си извънземен.Земи си махни капаците на очите дето са ти ги сложили месните селяни през годините и ги изплакни малко с обективизъм ,барем се поотворят и прогледнат та да видят кво се кара по света и защо.Щото американците(и не само) са прости и не са чували ни за България ни за Шкода ,а за WV нещат и да чуят(може би защото един култов техен модел стана Гей-кола на годината.Честито)Престани да сравняваш 2 несравними неща и ходи се пъчи с грозната каручка(да ме извинят каруцарите) у вашия си форум(сигурно имаш себеподобни там с безподобни полуфолксважбнжкабебжцв....)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:(;);) Cup Holder ;);):( Тва е най важната екстра на американския пазар. Ото не се обиждай ама ти си най про-американски настроения човек тук за който се сещам. Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:( Какво дълго мнение изтрих... :( Не искам да занимавам клуба повече с тази тематика. Нещата могат да се разберат едва тогава, когато се сблъскаш със системата.Иначе да - намирам cup holder-ите за една от големите екстри в автомобила ;) Съвсем сериозно заявявам - предпочитам cup holder пред кожен салон ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз подкрепям ;) на 5-тата ми генерация съм излял повече чаши кафе върху себе си и колата за 1 години отколкото за останалите 3 когато всяка кола която карах имаше Къп холдъри ;) Отностно момчето , моля ви се колеги , не го изяждайте , моля :( Темата според мен е доста ползотворна и нека не завършва трагично ;) все пак не се срещаха последно време такива теми :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. За феновете на Skoda и Toyota :punk:)))))) карал съм малко и съм се возил на Roomster/Octavia и съответно на Corola Verso - извинявайте ама те возят като каруци :) а моя Акорд даже е и със спортно окачване.....

Мисля, че малко си пообъркал класовете. По-добре сравни Акорда с Авенсис...А Корола със Сивик.Колеги, защо така се палите от писанията на поредния палячо? Когато японците проектират и боговете мълчат. Продажби и класации говорят сами. Ама вие го знаете, защо да ви обяснявам. А това, че на доста хора не им отърва - си е техен проблем.
Прав си колега. Иначе идеята ми беше само да споделя мнението си за отделни модели:punk: И малко за холдера за чаши- мен ако питате по-добре да има къде да се слага кафенце и бира отколкото да ми завира задника от кожения салон :punk: А относно колегата с Шкодилака - не знам как стигна до извода,че Skoda произвеждат по-красиви, по-бързи и по-икономични коли от Honda :) отдавна не се бях смял така :P и едно лично мнение - Skoda произвежда коли масовки, докато Honda прави коли с характер и едно особено излъчване :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки да си кара каквото му е на сърце. Все пак говорим за нова кола. Днес се возих в един Форд. Ми вътре имаше екстри които на мен честно казано ми липсват, но това едва ли ще ме накара да си го купя. За свойте 180 000 км 4-5 годишното Мондео не се беше разпаднало и не създава грижи на собственика си. Не виждам какъв е проблема, човека да си кара Октавийка, щом му харесва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки да си кара каквото му е на сърце. Все пак говорим за нова кола. Днес се возих в един Форд. Ми вътре имаше екстри които на мен честно казано ми липсват, но това едва ли ще ме накара да си го купя. За свойте 180 000 км 4-5 годишното Мондео не се беше разпаднало и не създава грижи на собственика си. Не виждам какъв е проблема, човека да си кара Октавийка, щом му харесва.

Абсолютно. Всеки да си кара каквото намира за добре. Достатъчно е само да не изкараваш другия глупак, заради избора, който е направил!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале не си бях виждал темата отдавна.Явно има малко неизяснени под нова кола се има в предвид нова да сменя мойта но не и нова от магазина.Аз съм адски против копувнето на кола чисто нова ако човек не е фрашкан с пари.Защото не може една кола да струва примерно 50 000 като нова и след три месеца вече е 40 000

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Поправка за цената 50000 лв е в магазина в момента в който я изкараш е вече е 40000 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поправка :huh: ако не ме лъже паметта кола до 3000 или 1000 км се води чисто нова и цената й не пада веднага :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Civic 1.6 V-TEC 125hp,Honda Accord 1999 F20B6,Волво с д16ка в багажника, Civic'94 JHMEG8,Honda Civic Coupe Special Edition, 2005-абе не мога да видя тук някой извадил 55бона за Акорд или изобщо за кола.Вие такава кола притежавали ли сте ,карали ли сте или четете само в списанията и то класациите по надеждност и то явно не ги дочитате защото немска кола не се е случвало да загуби от японска в директен сравнителен тест за нови коли-да не говорим за продажби.Аз какво карам ,ми карам Шкода защото Хонда нямат толкова бърза 5 местна кола,нито толкова икономична,нито толкова красива.Относно дизела на Хонда-нищо особено,едно приятелче има ново ЦРВ-приятен автомобил.ФАГ всички го плюят,че прави некачествени автомобили,само дето тези дето го плюят си го купуват-защото за цената си няма нищо по-добро,а дори и да не са доволни пак си купуват германски автомобил.Защото едно е да лаеш по форумите,друго е да извадиш парата и почнеш да тестваш колите по салоните, апък ептен друго да изпиташ гаранционните и сервизни отдели на вносителя

50990лв. Дадени за Акорд ! И една стотинка не давам да Шкода - не и ако съм трезвен. :lol: Нема измислени наркотици на планетата за да кажа: " Не не искам новия Акорд искам новата ШКОДА!!!"Гаража ми ще окаже да приеме подобна скраб - все пак съм го построил за автомобили не за вариации по темата!Не си струва да се коментира дори! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...