Jump to content
Didko

Magnum

Recommended Posts

Roilev: ходихме на 5ти януари до бултрако с един приятел да си вземе новия сивик, седанче 1.8 автоматик ... и като ми влезе и на мен мухата в главата, че искам нова кола, за малко да си пусна лизинг, ама жената ме спря

и един колега ми пише, че във форума се продавал D16A9 сивик, а аз му бях казал, че мисля да сменям двигателя на моя сивик - и от там се почна, гледах няколко сивика, доста В16ки, и в крайна сметка вчера си взех ... CRX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ц.ц.ц.ц...аве тия дребни невзрачни бангий :lol: наречени CRX или за по-кратко Х ... голема болест се оказаха ... адашчееее ... ко стана ве ?!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

M-r Roilev...welcome back... :D ...направих вуду магия и ей те пак в отбора....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

M-r Roilev...welcome back... :D ...направих вуду магия и ей те пак в отбора....

'пак избухнах'мерси :Pда мине през козметичката, и ще има снимки и ревю ... дидко ме издаде по нощница още както е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй и как веднага си подмени профила :) , от форума ли купи нещо? Подсушни цвят поне :dry: Да не е черно и лилаво :dry:....опс Честито !

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа и Хроноса не е по-малка порта :dry: Честито :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бе какво съм казал, мълча си като гроб.Иво да ти е честит новият ти Шмиргел, даже го покарах малко за да си припомня, как беше??? "Много друса и Много върви" Това са му екстрите за модела.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още веднъж честито Иво :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде пак в "Старата школа",честито още веднъж и от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Иво! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш,честито и от мен.Да те раздва безкрайно много .Чакам снимките с нетърпение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Много друса и Много върви" Това са му екстрите за модела.

;)Честито и от мен колега ... както вече казаха - уелкъм бек в клуба на класицизма. :P Ииии да го снимаш тоя Х час по-скоро ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

M-r Roilev...welcome back... :) ...направих вуду магия и ей те пак в отбора....

'пак избухнах'мерси :)да мине през козметичката, и ще има снимки и ревю ... дидко ме издаде по нощница още както е
Хайде добре дошъл отново в клуба на Х-арите :angry::) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега макар че седанчето афтоматик е по добрият избор според мен...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега макар че седанчето афтоматик е по добрият избор според мен...

Гледам за всичко имаш мнение , нещо ще продаваш ли :) Иво , честито :) Да си го караш със здраве и да не ти се пречкат батковци с д :) жипове, ще се радвам да се завърнеш и във виртуалното пространство :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее честито и от мен :) чакам фото :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Иво! Абе спомням си аз от един разговор, как се беше надъхал. Спомних си същите настроения у теб и когато гледахме навремето с теб и Стас Сивика ми в Prospeed и говореше, че искаш да вземеш предишния си CRX ;) Веднага си казах: "Magnuma е изгорял ;) сега е само въпрос на време!"Честито колега и да си го караш с много кеф и безаварийно :cool: Както сам каза "Старата любов, ръжда не хваща" ;)

Редактирано от Demon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооого ми е хубаво като видя в случая човек който е карал ЦРХ преди 100 години и след 100 години се връща пак на същия модел , това си е мания , любов и живата реалност за качествата на колата . Честито Брато , добре дошъл отново :cool: и много безаварийни и икономични километри ти желая ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде и тук да честитя още веднъж, радва ме брат че отново скочи в Х-а, само умната вече :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко по малко стягам рексчето, вече поне има вид за пред хора:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

опс сега гледам, че не съм измил добре мушиците от предния капак - ама в домашни условия толоз

Още малко доработки, и ще стане супер рексче. Но не бързам, това ми е 'летния проект'

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааам,като един побъркан рексоман ми потекаха лигите... :( .Браво Иво,много свети машината,нека и много радост да ти носи!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Иво, 'убавец!!!:);) (пу-пу, да не му е уроки...) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е Иво :) хората са казали: Старата любов...... ;)))със здраве да си я караш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка, красива, черна прелест! Честито!П.П. Няма ли да правим CRX среща някой красив ден?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...