Jump to content
tols

Рисуване върху кола!

Recommended Posts

Здравейте колеги :fun:  

Пускам тази тема за всички фенове, които искат Хондавелките им да предобият свой, собствен, уникален вид :P

Работи се с много качествени и добри бой.... след това, върхо рисунката се пръска лак и всичко е много профисионално.....

Цените са в зависимост от това колко е голям мащаба на рисунката,по доло ще покажа някои неща правени от Ивето и цени ....... Ако имате своя, собствена идея за рисунка,може да я осъществите..... рисува всичко.......... :)

 

За повече информация:

 

ICQ: 292673822

 

skype: ivita_iva85

 

GSM: 0884 017 819 Ива :)

 

Намира се в гр.Лясковец на 14 километра е от В.Търново :P

 

п.с: Ако е за преден капак,не е нужно да се идва до В.Търново може всичко да стане чрез кориер... пращате предно капаче и след направата се враща на същия адрес от които е пратен с наложен платеж...... НО тези неща, ако имате интерес по телефона ......

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Рисува всичко !!!

 

п.с: Извинявам се предварително,ако темата не е за тук...... преместетия, където трябва, ако съм збъркал :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за 200 лв е ненормално :P А от КАТ могат ли да ти направят някакъв проблем ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе брат, човека който ги рисува тези неща познава ли ме?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей.... това ли е новата мода сега....??? Рисунките са наитина уникални..... а цената за този труд е направо смешна, но си мисля че КАТ-аджиите ще се заяждат и то много, просто защото наскоро облепяхме една кола с стикери и доста голям ...... го ядахме докато я регистрираме така!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде ги намираш тея хора бе :hondarulez: . Сигурен ли си обаче, чевсичко е качествено, защотоми се вижда евтинко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си обаче, чевсичко е качествено, защотоми се вижда евтинко......

Щом ти се вижда евтино... прави си докато е време,че е световна криза и докато се чудиш цените може да се променят :tooth:

Относно качеството.... Качеството е на ниво,както казах по горе ... ПРОФИСИОНАЛНО!

 

Ето и офицялния сайт на Ивето,които има некви съмнения относно работата и нека се увери сам как работи....

 

www.art-utopia.com

 

А от КАТ могат ли да ти направят някакъв проблем ?

По този въпрос нищо не мога да кажа,някои просветен да каже,как стои въпроса с КАТ? :hondarulez: Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е просто уникално ... а за проблемите в кат няма да имате! нали освен ако детайла не е адски голям примерно на целия капак.. или има някакъв цвят за фон... моята има лепенки също на предния капак но не ми правят проблеми :hondarulez: те всъшност са простички бели йероглифи :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По този въпрос нищо не мога да кажа,някои просветен да каже,как стои въпроса с КАТ? :hondarulez:

 

Колеги, въпроса в КАТ седи по следния начин... За съжаление никой няма да мине без пререгистрация за такъв размер на рисунката. Трябва да се мине на комисия, която просто да заключи че колата е годна за каране.. Да ви я понаснимат малко, за да имат актуална информация... и да ви сменят талона, като в него в графата цвят ще запишат някакъв основен (там на който какъвто си му е основния цвят) и отгоре следния текст "с надписи" (без значение, че може да няма нито един надпис, а само рисунки)....

Наистина може да е малко разправия, но ако наистина сте мераклии за ден-два може да си уредите пререгистрацията...

Успех на всички... както и на начинанието на колегите от Лясковец.. име бъдеще според мен в индивидуалното декориране на всеки автомобил...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това,че КАТ е възможно да правият проблем е ясно........ НО! нека дам едiн пример........ когато тръгне човек да си затамнява прозорците,доста от хората си затамняват всичките прозорци на колата,като изклучим челня (някои дори и челния)..... по закон нямаш право да затамяваш предните два (челния също)...! НО хората си ги затамняват въпреки закона и я карат на късмет или бутат някои лев на КАТ, ако се заядът......

По същия начин става и с рисунките... то е ясно,че гляма час от нас няма да тръгнат да си правят пререгистрация заради неква рисунка......

Момчето на снимката по доло си кара така без да е регистрирана...... може би е въпрос на касмет..... знам ли?! :)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи по принцип доколкото знам, се маха част или целия от стария лак на боята рисува се и след това пак се лакира, та въпроса ми е, така ли го правят и там, защото ако не лакират след рисуването е много лошо и недълготрайно???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не лакират след рисуването е много лошо и недълготрайно???

Прятел ти май не четеш,какво съм написъл...............

 

върхо рисунката се пръска лак и всичко е много профисионално.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина цените са нормални всеки моце да си го позволи!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xtuners това са на Ivita творби от един друг форум ,Ти знеш кой :)

Редактирано от airbrush

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме и мене ;)

Нека да прибавя някои коментари по вашите въпроси:

Важно е да оточня, че някои неща дадени за пример по-горе не съм правила аз, за моите творения: www.art-utopia.com

Цените са ниски - да, за мен е важно да рисувам и хората да са доволни, за сега тези цени мога да си ги позволя и се старая да ги подържам, въпреки че напоследък както знаете доста неща поскъпват ;)

Някъде гледах за регистрацията в КАТ, че ако е до 30% от площа не е нужна допълнителна регистрация, (ако се сетя, къде го четох ще го споделя с вас)

Айде да споделя и последния проект:

Преди:

Публикувано изображение Публикувано изображение

Сега:

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Ако имате въпроси - питайте ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко изглежда перфектно.за каска за мотор колко взимаш?имам едно AGV,което ми нарисуваха като реплика на шлема на Аертон Сена,но си оставиха ръцете....отделно и аз имах падане с нея малко по-късно и има малко деруги.....колко пари да си приготвя за да изглежда наистина като оригинала тази каска?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам как са ти я направили и как по-точно трябва да изглежда, за какска взимам от 130 нагоре в зависимост какво се иска :DЗа повече инфо ми пиши за да се разберем :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не познавам по-горе пишещите, но ако може да споделя и аз опита си, защото съм участвала в рисунък върху каска, с която се лети на хиляди километри височина и то с голямо претоварване. старата боя се изстъргва до основи, това е няколкочасово шкурене и т.н. задължително накрая се нанася лак като за времето на съхнене на боите не трябва да има и прашинка, защото ще съсипе покритието, а с това и първите малки пукнатини ще се появят съвсем скоро.успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и един "прекрасен" завършек на темата Дакар !!!

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много страшни тези дяволи по рисунките бре !!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на колежката! Все така! Аз по едно време се замислях дали да не отворя ателие за Авто пейнтинг, ама все още обмислям идеята...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичето има много добри неща.А за цените не вярвам някой да има претенции.Мисля да се възползвам лятото живот и здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...девойката рисува много добре а цените са много добри така,че предполагам ще има клиенти :lol: ,преди половин година аз разпитвах за рисунка на капака имах голям мерак(и продължавам да го имам даже си имам и измислена тема :lol: ) ама с тая криза с заплатите ще изчакам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знаели до каква големина полицайте правят проблем?Намислил съм нещо но не ми се занимава да прекарвам колата през кат пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за милите думи :)

Ето я и Ивка  :) хи хи хи!  :) Радвам се, че си се регнала в форума  :) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ето ме :D ето и една военна касчица, не лакирана все още :P

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не познавам по-горе пишещите, но ако може да споделя и аз опита си, защото съм участвала в рисунък върху каска, с която се лети на хиляди километри височина и то с голямо претоварване. старата боя се изстъргва до основи, това е няколкочасово шкурене и т.н. задължително накрая се нанася лак като за времето на съхнене на боите не трябва да има и прашинка, защото ще съсипе покритието, а с това и първите малки пукнатини ще се появят съвсем скоро.успех!

Опаа опааа... за NASA ли си рисувала или за парапланска каска?? Щото парапланската се лети до 2-3000метра примерно Обаче хиляди километри си е дълбокия космос дето се вика :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам да слезем на земята :thumbs1: е ако някой смята да лети с каската да знае че и най-добрия лак няма да м помогне да не си я счупи - главата де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На тези цени то излиза по евтино да ми нарисувате цялата кола от колкото да я пребоядисвам :)в един цвят има ли намаление :) :) :) В камера ли рисувате :)

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи работя с един бояджия който каза, че за цялостно боядисване и там всичкото му както трябва да си е е 1000 - 1500лв. а моите цени зависят от това, което искате да ви се нарисува :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да повдигна малко темата, и да кажа, че тези неща са наистина доста изпипани, и тази цена е точно колкото трябва според мен.... Успех в начинанието... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рисунките са перфектни , но за кат немога да кажа нищо .. а до колкото за предните прозорци всички са позволени без челния питал сам доста полицаи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво научих :Pпри поставянето на фолио требва да е затъмнено до 30% от стъклата при наличието на 2 странични огледала.при смяна на цвета или рисунка на колата е позволено до 30% като 70% требва да е цветът който е описан в талона. другото условие е че не трябва да има надписи които се водят"рекламна дейност" ( там трябва се регистрира на фирма) ако колата е над 30% изрисувана се ходи в КАТ със 2х4 снимки на колата от 4те ъгъла снимна и на всяка снимка трябва се вижда номерат на колата ( тоест: 4 снимки за КАТ и 4 снимки за собственика) сабира се комисия и до 24 часа ти подпе1атват снимите които са неодменна част от талона на колата. удоволствието в Кат струва от порядака на 38лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето каската лакирана и между другото се продава - 70лв.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това ми напомня войнишките години и тогава нашите бяха дегизирани да не се виждаме из шумата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо тематично :cool:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Удоволствието определено си заслужава, а за изпълнението и цените нямам коментар. Много старателно и готино изглежда всичко. Ако някой ме разпита или чуя някой да се интересува, сега знам кого да препоръчам :P:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...