Jump to content
varnahack

Японска среща във Варна

Recommended Posts

Guest White`DeviL

Не те базикам мене ме кефи снимката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехх 4е не дойдох с мойта хонда :) да я снимам и аз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

jingi69 поемам ангажимента да събера парички и от хюндайците тези дни. Но така или иначе ми трябва някой друг ден време...

БЛАГОДАРЯ И НА ВАС-ХЮНДАЙ КЛУБ ВАРНА!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз благодаря на хората които направиха това възможно!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Андрейче 10х брат че даде за мен!В сряда на срещата ще дам още,делото е много добро,просто който има на сърце нека даде!пп.Колеги,които се оплаквате че не сте разбрали на кого да дадете пари:Не искам да се засягате,но сте силни само в форума :)По горе Цецо,Андро и Никито ви го казаха,просто срамота,да хвърляте толкова пари за колите си и да се кумите за 5лв.Не го разбирам!

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки и от мен ТУКА клипчетата очаквайте скоро,обработват се :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dolt,Няма от какво да се срамуваш колега,не ядем хора.

Stoichno,както се казва ЕЛАТЕ ПОВЕЧЕ :)

ее колкото можахме дойдохме хаха мн добре се получи трябва по често да се правят такива сабирания :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва трябва и трябва да има и такива инициативи ... като тази с паричките за децата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа честно не съм идвал до сега на среща на хонда, защото хондичката ми е сивик англичанка (скромна) и ме беше срам, но видях че се събират пари за благотворителност и си казах защо НЕ ще дойда и ще дам. Не познавам никой и както казах за първи път идвам и както виждам че не конфигурирам никъде из снимки, Но и организацията Ви по събирането на парите беше слаба. Никой нито ми е казал здрасти нито ми се е усмихнал дори а какво остава за да реша на кого да дам пари, или може би трябваше да раздам на всекиго по 5лв. че така ще оцеля правилния човек

да да колега и аз за 2-ри път присъствам много ми хареса но наистина забелязах че веки гледаше по хубавите коли което е нормално но и за парите готов бях да ги дам дори утре ще доида на срещата на омв само заради това защото не бях потърсен за пари сори че не сам дал утре ще мина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ето малко снимки какво сме вземали за малките деца останалото е при колегите от др форум

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали и някакви Шкафчета щяха да се вземат ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шкафовете са при колегата от мицубиши:) а анцозите вече са дадени,понеделник ще дадем всичко останало!!

Редактирано от CONEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто една снимка на всички неща ! Анцунзите не са дадени все още,в понеделник ще се дават ! Поръчах и 60 пасти :)

ще има снимка от понеделник!а по късно и на всички разходи ще имате фактури и касови бонове .

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес мисля направихме малко деца по щастливи , Благодяря още веднаж на всички които участвахте ,т.е. децата ,Ви благодарят ! стана малка неточност в последния момент .Директорката на дома ни беше поръчала 6бр анцунзи ,а се указа че децата които ходят предучелищна възраст са 12 ! така че които не е участвал още може да го направи на седмичната ! събрал съм 100лв трябват още 43лв понеже толкова струват 6бр! п.с. снимки по късно и клипчета :D

Редактирано от Crx™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днеска дадохме нещата и в петък ще получим документ за дарението но се оказа че анцузите които сме вземали са малко трябва да се вземат още 6 колеката ЦРХ-ТИМ ще качи снимки и ще обясни за какво става на въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрен поклон към колегите, които се нагърбиха с организацията на това дарение! Колкото и малко да са събраните пари, важен е самият жест към децата. Такива мероприятия доказват, че в този форум сме нещо повече от хора, които си чешат езиците на любими теми. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес мисля направихме малко деца по щастливи , Благодяря още веднаж на всички които участвахте ,т.е. децата ,Ви благодарят ! стана малка неточност в последния момент .Директорката на дома ни беше поръчала 6бр анцунзи ,а се указа че децата които ходят предучелищна възраст са 12 ! така че които не е участвал още може да го направи на седмичната ! събрал съм 100лв трябват още 43лв понеже толкова струват 6бр! п.с. снимки по късно и клипчета :D

http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?p=134704#134704

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еваларка , Радвам се че поне може би за момент и за малко се стоплиха душиците на тия деца . Ако няма от кой да се съберат тия 43лв. аз ще ги дам , за това не мислете. Радвам се че помогнахме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета за пример сте в цяла България споредмен. Несъм чувал други клубове да са го правили. Евала...................................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че никой няма да обеднее с 5-10 лв. на месец,защото тези дечица са само една малка част от многото изоставени ;) Нека осъществим идеята всеки месец деа се правят дарения в различни домове;) ОЩЕ ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на тези момчета и момичета,които дариха не просто пари-а малко радост в живота на тези дечица;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;);) браво колеги браво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се казва организация и ако повечето хора в България правеха така щеше да е много по добро място за живеене както за дечицата така и за всички други :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги наистина се радвам докато бяхме в дома имаше деца които викаха батко вдигниме много се зарадваха и причтелката ми даже се разрева стана и много тъжно нека са живи издрави всички такива дечица те го заслужават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще нося останалите анцунзи в дома ,ако някои има желание да дойде с мен може да ме потърси до 11ч ,горе доло и в толкова часа ще ходя ! ето 0878 199 179 Николай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост анцунзите не станали на децата били им големи .... за което пак управителката носи вина понеже ни подведе за размера но както и да е !

Анцунзите ще ги дарим в дома в гр.Провадия ! анцунзите са на стойност 286лв !

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...