Jump to content
varnahack

Японска среща във Варна

Recommended Posts

Guest White`DeviL

Който се уплаши от дъжда на седмичната ще плаща цялата сметка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блааа всички с японки ... :D Аз ще спра Французойката настрани , ще откача коланите от Рекс-а :D и ще си ги опаша ;) да съм и аз с хонда ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оп 40мин до началото на срещата и дъжда се усилва:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да вали колкото си иска :D дано другите не се уплашат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех дъжда ме спаси, че инъче трябваше да ходя да я мия :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блазе ви :D а аз си чакам самолета в мръсната софия :D как ми се щеше и аз да съм там сега нооооо ;) пс. Искам снимки да знаете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях доста хора с камери и апарати. Очаквам много снимки и клипчета. На мен лично много ми хареса. Бяхме най-сериозните и най-многобройните. Хайде колеги който е снимал нещо да качва или да даде линк :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда имаше над 50 хонди :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добър вечер на всички колеги първо искам да благодаря на тези които дариха своите 5лв за децата лишени от родителски грижи второ искам да кажа че бяхме между 50-70 ХОНДИ и събранатс сума до момента е 165лв което ме срам даже да я напиша че се събрахме събрахме се но нали уж уговорката беше да дадем нещо на малките дечица когато почнах да викам като селянин за дарение почти 50% е отдръпнаха апък иначе ербапи! Искам да кажа че около 5-6 човека които небяха на срещата се обадиха и казаха да дадем пари вместо тях апък после ще се оправим и едно момче със опел даде едно с нисан и др които бяха случаино там!! Искам да кажа че темата за дарението ще остане отворена до сряда когато всеки които има желание да даде пари и тогава ще се направи среща с др.форуми да се отиде до ДОМА и да се пита от какво наи много имат нужда малките малчугани :hondarulez:ОЩЕ веднъж благодаря на колегите които дариха пари и направиха още няколко дечица щастливи БЛАГОДАРЯ ВИ:cool:!

Редактирано от CONEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ ЗНАМ КАК ДА ЗАПОЧНА....Първо искам да БЛАГОДАРЯ на всички които дариха по 5 лв. за Дома за сираци:P БЛАГОДАРЯ на момчетата от Добрич,Бургас! А какво стана с "феновете" от Варна? 5 лв. много ли ви се видяха,колеги? На паркинга имаше над 50 ХОНДИ:cool: А събрахме едва 160 лв.:P????? Искам да благодаря и на хората ,които даже не са от нашия форум:hondarulez::( какво става? Ще си сипете с 2 литра по-малко бензин? Или? Не знам!? Идеята беше да съберем пари за сираците,нали? Или аз не съм разбрал? Предлагам в сряда да се доуточнят нещата-защото това е срам:cool: Над 50 хонди-160 лв.??? Да не казвам,че някои от момчетата дадоха по 10-15 лв! Не знам какво да кажа повече...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

големи благодарства на момчетата ОТ ДОБРИЧ и БУРГАС наистина ви забравих радвам се че се отбихте да се запознаем и че подкрепихте дечицата със вашите дарения:hondarulez: ИЗВИНЕТЕ МЕ!!

Редактирано от CONEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

големи благодарства на момчетата ОТ ДОБРИЧ и БУРГАС наистина ви забравих радвам се че се отбихте да се запознаем и че подкрепихте дечицата със вашите дарения:cool: ИЗВИНЕТЕ МЕ!!

Искам само да добавя,че не можахме да се запознаем с повечето момчета за което съжалявам,но началото беше поставено! Организацията много куцаше! Единствената ми надежда беше ЯПОНСКАТА СРЕЩА да беше се запомнила с това въпросно дарение,но уви! :hondarulez: надявам се на другата такава-всеки един да си каже и аз помогнах на децата от дома:( БЛАГОДАРЯ още веднъж на всеки,който има СЪРЦЕ:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги утре ще ходя с колеги от други форуми в дома за сираци със събраните 160лв от всички нас ЕВАЛА МОМЧЕТА от тази сума като извадя 50лв грубо за хора които не бяха на срещата и хора които бяха с други автомобили на нас ни остават че сме събрали стотина лева .... бива ли,надявам се че в сряда ще има повече колеги които ще дарят на малките деца по някой лев ..без значение кои колко е дал който не може по 5лв да дари 2лв които може повече ! ИНИЦИАТИВАТА Е ДА СЕ ПОМОГНЕ НА ДЕЦА ЛИШЕНИ ОТ РОДИТЕЛСКИ ГРИЖИ ! ПОМОГНЕТЕ ИМ НА ДЕЦАТА!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Андро от мене парички даде ли :hondarulez: Conev със синята Астра и S13-ката не са били случайно там и двамата имат Хонди в семейството :cool:Не бях там ,но разбрах че е имало много коли и ако има следваща такава среща и хубаво време не знам кой паркинг ще ни вземе!:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драгич брат ти беше 2 които даде парички:hondarulez:а за Жорето си знам че иска да даде астрата и да земи 6г японка!!

Редактирано от CONEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано на седмичната се съберат повечко пари. Освен от Мазда кои други клубове събираха пари ? Жалко че се запознах с много малко хора, но бях много изморен.

Редактирано от Z-Ro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда Мазда Мицубиши Нисан маи само тва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще ви кажа кой клуб колко пари е събрал ,но ние ще сме най - големия резил вярвай те ми !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ние като новобранци се ентусиазирахме много но малко се помрачи доброто впечатление от незаинтересованоста на голяма част от хората към идеята да се дари някой лев за децата не знам за другите ама HONDA БЯХА 50-60 а може и повече автомобили , а пари са дали 20-30 човека СЛЕД МАЛКО СНИМКИ ОТ ДНЕС :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Андро от мене парички даде ли :hondarulez: Conev със синята Астра и S13-ката не са били случайно там и двамата имат Хонди в семейството :cool:Не бях там ,но разбрах че е имало много коли и ако има следваща такава среща и хубаво време не знам кой паркинг ще ни вземе!:cool:

Разбира се ,че дадох,ДРАГИЧ! НИЕ ДА СМЕ "МИШКИ"?! И за Румбата дадох! Редактирано от АНДРО ГЛАВАТА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Андро...:hondarulez:! изпусна Зара бойс.... :cool: пренебрегваш ме. ще те накаже господ.. хахахха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Андро...:P! изпусна Зара бойс.... :hondarulez: пренебрегваш ме. ще те накаже господ.. хахахха

ИЗВИНЯВАМ СЕ!! БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО ДАРИХА парички:cool:!:( И ПО-СПЕЦИАЛНО НА ГОСТА ОТ СТАРА ЗАГОРА с лилилавата п...........:cool: Редактирано от АНДРО ГЛАВАТА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Андро...:P! изпусна Зара бойс.... :hondarulez: пренебрегваш ме. ще те накаже господ.. хахахха

ИЗВИНЯВАМ СЕ!! БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО ДАРИХА парички:cool:!:(
базимак се Андро... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ние като новобранци се ентусиазирахме много но малко се помрачи доброто впечатление от незаинтересованоста на голяма част от хората към идеята да се дари някой лев за децата не знам за другите ама HONDA БЯХА 50-60 а може и повече автомобили , а пари са дали 20-30 човека СЛЕД МАЛКО СНИМКИ ОТ ДНЕС :cool:

ЧАКАМЕ,ЧАКАМЕ:hondarulez:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, изтървах срещата на Метро. Поне успях да се включа на плажа на Аспарухово. Но там май не дойдоха всички. Колеги, надявам се на седмичната в сряда да успеете да съберете още парички за благотворителната кауза.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимките са супер,брат! браво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найстина се получи много добра среща! Ще кача снимки и аз довечера и ще дам линк! Z-Ro, колега, не се запознахме с теб, но Акорда ти е чуден! Поздравления!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СЛЕД МАЛКО СНИМКИ ОТ ДНЕС :hondarulez: снимките са стахотни!:cool:

Редактирано от АНДРО ГЛАВАТА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...