Jump to content
varnahack

Японска среща във Варна

Recommended Posts

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=334342Ето малко снимки и от мене :hondarulez: разгледайте ги ! от паркинг-а на метро ! Редактирано от Dedovoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудни :hondarulez: Boss HoGG тря пусне малко и от сливен ! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Особено предпоследната нали :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро снимки и от мен :hondarulez: а клипчетата :cool: по късно или утре :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на всички супер среща се е получила. Само така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен :hondarulez:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=334376 малко са и 2-3 са с гадно качество докато се усетя за светкавицата но ... съдба :cool: а който иска клипче :cool: Skype Selski_Ricar :(

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://hyundai-coupe.com/forum/index.php/topic,439.0.htmlМалко снимки и от мен колеги! За съжаление постояхме сравнително малко, не успях да огледам всички :hondarulez: Надявам се скоро пак да направим подобна среща!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа честно не съм идвал до сега на среща на хонда, защото хондичката ми е сивик англичанка (скромна) и ме беше срам, но видях че се събират пари за благотворителност и си казах защо НЕ ще дойда и ще дам. Не познавам никой и както казах за първи път идвам и както виждам че не конфигурирам никъде из снимки, Но и организацията Ви по събирането на парите беше слаба. Никой нито ми е казал здрасти нито ми се е усмихнал дори а какво остава за да реша на кого да дам пари, или може би трябваше да раздам на всекиго по 5лв. че така ще оцеля правилния човек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за паричките за дечицата - ние също искахме да дадем, но и ние не успяхме да разберем каква беше процедурата. Желанието и възможността все още си седи. Моля някой от организаторите да се свърже с мен, за да мога да разбера повечко подробности и да събера парички от колегите ми от Хюндай. Ако изявявате желание може напролет да направвим като колегите от мицубиши форума. Да се съберем и да изведем дечица от някой дом за сираци на пикник някъде край Варна с колите ни. Но това си остава като идея за напролет, когато се постопли!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Извинявай niksan_vn ама тва ако е оправдание нещо не знам много тъпо звучи честно.Ако беше питал момчета вие сте с Хондите нали никой нямаше да те изгони.Трябва на всички да се усмихвам и да казвам здрасти ли.Пък и не видях на някой на челото да пише "Аз карам Хонда и искам да даря 5 лева", който имаше желание даде пари другите се скатаха.Нямате право да се оправдавате при положение че това се говори от поне една седмица и преди Японската среща имаше седмична. Всеки може да дойде и да се запознае с другите колеги, не си спомням да са изгонили някой от среща.Айде със здраве.

 

П.П.

Също е споменато че ще се събират пари до сряда на седмичната, който има желание все още може да се включи.

Редактирано от White`DeviL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма човек който да е за 5 или 10 лв. поне аз не познавам, а там видях доста красиви коли които естествено не стават красиви от самосебе си , за това казах че по скоро организацията за събиране бе по-слаба от колкото желанието на хората да са съпричастни, не ходя на срещи и и вече почти ме накара да се чувствам едва ли не виновен за това. Да вмъкна както казах не съм идвал на срещи и Да видях поста за среща във варна но не съм и го поглеждал до днес когато човек с МАЗДА ми се обади и ми каза ще ходим ли на срещата.... навих се защото отворих днес темата прочетох и реших все пак да отида.

Редактирано от niksan_vn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Казах че пари ще се събират до седмичната и никой няма да те изгони ако дойдеш. Няма смисъл да се повтарям, а ако не ходиш по срещи наистина няма как да знаеш на кой да дадеш парите. Заповядай на седмичната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Haspel ,Колега радвам се че искате да се включите с колегите от Хюндай форум,по нагоре писах че утре ще ходим в дома за сираци за да уточним от какво имат нужда децата ,ако желаеш ела с нас :rolleyes: пиши едно лично да се разберем:rolleyes:Никсън няма страшно щом искаш да се включиш с Дамян утре ще се видя да взема пари от него ,може да даде за теб или ела на срещата в сряда :hondarulez:

Редактирано от Crx™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже съм на работа от понеделник до петък от 07.00 до 17.00 а събота на курс така че ще се обадя на Дамян да даде и вместо мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

току що се разбрах с Дамян имаш 10лв от мен.

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от niksan_vn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за паричките за дечицата - ние също искахме да дадем, но и ние не успяхме да разберем каква беше процедурата. Желанието и възможността все още си седи. Моля някой от организаторите да се свърже с мен, за да мога да разбера повечко подробности и да събера парички от колегите ми от Хюндай. Ако изявявате желание може напролет да направвим като колегите от мицубиши форума. Да се съберем и да изведем дечица от някой дом за сираци на пикник някъде край Варна с колите ни. Но това си остава като идея за напролет, когато се постопли!

КОЛЕГИ МАЗДА,МИЦУБИШИ И ХОНДА СЪБРАХМЕ ПАРИЧКИ И УТРЕ ЩЕ СЕ СРЕЩНЕМ ТРИМАТА ПРЕДСТАВИТЕЛИ КЪМ 18 ЧАСА ЗА ДА ВИДИМ КАКВО ПО ТОЧНО ДА КУПИМ smile.gif АКО ВАШИЯТ КЛУБ Е СЪБРАЛ НЕЩО И ЖЕЛАЕ ДА УЧАСТВА 0887447159-НАСКО/JINGI69 (съжалявам но нямам регистрация в хюндай и сузуки,ако някой има да го пусне и там) Редактирано от jingi69

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега niksan_vn, не се притеснявай че си с англичанка! Днес, както мисля видя, имаше доста англичанки! Няма значение дали е скромна или супер искряща, нас ни обединява името ХОНДА, а не това дали е японска, английска или американска! :hondarulez: Ходи на срещите, запознай се с колегите от Варна, ще останеш очарован! Не може да се иска кой знае каква организация за такава първа мащабна среща! На другата (сигорен съм че след някой и друг месец ще има пак такава), предполагам ще има по-добра организация!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

jingi69 поемам ангажимента да събера парички и от хюндайците тези дни. Но така или иначе ми трябва някой друг ден време...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много малко Акорди. На седмичната идват ли повече ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

има и видео но е много голямо и трябва да намеря някоя програма да го редактирам малко ако някой има нещо да сподели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CRX избухна с най яките снимки :) Ааа програмата е Total Video Convertor ;) аз моето с нея го смалих от 280 на 29 Мб ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение Публикувано изображение

Публикувано изображение И,аз се включих да не съм капо :)

Редактирано от hondajapan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за колегите които имат желание да дарят някои лев сряда на седмичната среща ще се събират :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща се получи. :) Снимки от мен по късно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата наистина е била брутална..... направо ще откача от ят че не можах да дойда......!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна среща колеги браво и аз съжелявам страшно много че не можах да дойда но следващия път няма да пропусна дано да е скоро :) поздрави на всички и успех...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходихме с Колегата от Форума на Мазда до Дома за сираци , дректорката на дома ни обясни че им трябвали точно определени пласмасови шкафчета който са на цена от 80лв в Метро, трябват им 3бр!Също така коментирахме че ще им бъдат полезни и няколко бр. анцунзи за децата които ходят на училище,те са около 5-6 деца ! И другото е от нас лакумства ли ще бъде или каквото и да е! Организацията по Купуването на тези неща е за събота,до тогава всеки които иска да се включи ще има възможност! За тези който се чудят за парите ще бъде издадено свидетелство от Дома за сираци на Форума на Хонда,Мазда и Мицубиши за средствата с който сме помогнали на малчуганите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брат,ще гледам да дойда в сряда и да дам още някоя стотинка за малчуганчетата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на повечето хора предполагам не им е нужно свидетелство за да почувства че е помогнал макар и с малко на някого, а това дали ще отидат по предназначение то си е за други сметка. Имаше една песен... "господ забавя, ала не забравя", така че мисля че доста от хората имат доверие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги Имате 10 лв и от мен ! В неделя неможах да дам но на седмичната ги имате ! Извинете ме за неделя !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да кажа още нещо! Никой не е казал,че това е тунинг среща или нещо от сорта,какво значи колата ми е обикновенна? Всички сме започнали от някъде. Идеята беше не да видим коя е по-красива или по-бърза! Идеятя беше СРЕЩА НА ЯПОНСКИТЕ АВТОМОБИЛИ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Особено предпоследната нали :)

ЕЕЕЕй,момченцеее,нещо май ме бъзикаш,а? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...