Jump to content
K1r1L

Хайде на Писта СЛИВЕН

Recommended Posts

ако има доста желаещи другия месец може да направим една сбирка на писта сливен да видим кои докаде е докарал и да видим какво се случва и в околноста :D мисля че ще се получи доста добре ;) ;) ;):P;):rolleyes::P

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слиенската група сме налице. Саммо кажете кога.:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има доста желаещи другия месец може да направим една сбирка на писта сливен да видим кои докаде е докарал и да видим какво се случва и в околноста ;) мисля че ще се получи доста добре ;):P;):P;):rolleyes:;)

Ей това чакам аз ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кире стига е ако ще е другия месец поне да е към края и аз искам да дойда да търкулно животното :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята не е лоша ама няма ли някой път около София да се организира такова мероприятие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме разбира се, ще уредим и нещо за спане ако искате.Може да се качим в планината има доста хижи, бмв-клуба си правиха 3 срещи вече тук, защо да не го направим и ние?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой може да гарантира,че ще може да се проведе такова мероприятие без да бъде възпрепятствано от страна на Полиция-та,съм сигурен,че ще има много хора и коли. Нека момчетата от Сливен да споделят как е положението с достъпа до пистата и отношението на местното РПУ и ако няма проблеми с тези две неща-да прайм организацията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СТИГа с тая софия ве.......сливен си е горе долу централна българия .и всички хора предпочитат там да ходят (защотото е много яко)1-во пистата е голяма 2- място боллнастилкатан е е лоша няма неравности............... иво и аз към края на месеца ми се иска ;)) и ти да си готов естествено там да я тестваме ! !!! !!! :yes::P :P

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С полицията проблеми има ако се съберат много хора.Имам предвид 200-300 и нагоре.Вчера бях там имаше около 100 души и нямаше проблеми.Актове и т.н. не се пишат като дойдат полицаите обикновенно учтиво молят да напуснем :o Но след 1-2 часа пак се връщаме.Не вярвам да се съберем толкова много, че да има проблем.Достъп до там има може да се влезе, но не директно.На 50м след летището в посока Сливен-Ямбол има отбивка която води до так ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правейки съпоставка със подобно такова мероприятие,проведено на Тодоровден на същата писта,мисля,че ще има доста повече от 200-300 човека.Нека всеки,който е пряко свързан(най-вече участници) с евентуалното провеждане на едно такова мероприятие, да изкаже мнение,за да можем да организираме наистина нещо интересно.

Редактирано от Martin Raynov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе чак като тодоров ден няма да се съберем :o+ това от както започнаха да се провеждат състезания от НШДР на тази писта, полицията май само минава и си заминава без да прави пинизи.Ако искате на 24 или 25 да организираме едно мероприятие?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачка,за този месец ли става въпрос или за февруари-24,25 !?Лично на мен ми се дава газ и ако го направим този месец,ще стане яко.Относно участниците в мероприятието,мисля че ще има доста хора,като само от Шумен ще се съберат поне 10-тина маняци,а може и повече да са. Моето предложение е да прайм организация за последния уикенд на Януари стига времето да го позволи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е пичове нали беше за средата или края на февруари ? аз този месец няма да мога да дойда а ми се кара и на мен .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво,не се коси братле.Като подкараш твойта,пак ще се съберем.Важно е да направим нещо,щото някои от бездействие и скука ще се откажат от спорта ;0 .

Редактирано от Martin Raynov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

правилно и аз съм навит за 24-25 пък февруари пак:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е за тоя месец няма да мога аз... ама за следващиа ако измислите нещо :o ще има и шопско присъствие ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде за друбия месец тоя е прекалено студен................ и... от бургас ще са ни подготвени колите тоя месец ням как да сме готови другия към 15-20 идеално ще да е./...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най добре както каза Киро още в парвия пост да е февроари сега още е много стодено трябва да караме с зимните гуми а и колете трябва да се напомпят това иска време :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма никакъв проблем когато кажете. на нас ни е лено. важното е а се съберем колкото се може повеч хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

анкета и трябва на тази тема ,анкета :D само така ще се определи кога е най удобно за всеки ;) А както каза Марто мойта кола мог ада я пробвам винъги ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, анкети, манкети , чики фрики .Казваме на 24/събота/ тоя месец ще се сабираме на пистата в Сливен, който иска да дойде да се накефи малко, който не, само може да съжалява.Следващия месец пак :DПускам отделна тема с датата 24.01.09.За другия месец ще се организирате само поенже няма да съм България.Тази тема може да се заключва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз малко не сам съгласен с ачо. и ще кажа защо как така го реши 24-ти я ми кажи може да има сняг дъжд ... поледица........ .... как се решават така нещата никак не ми е ясно на мен.???????????? нали уж трябваше да е в удобен ден за повечето а то какво излезе....... на кои когат му падне баи иван иска в неделябаи славчо в събота чичо иво в . на 24 бат андреи на 30-ти..... баси тото-то ...честно. :D;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и аз да се включа в тая тема.Колеги тази сбирка която мислите да правите е много добра но направете го в някой ден в който условията да са добри защото сами виждате какви студове хванаха дето се вика по средата на месеца и не се знае до кога ще продължат.Моето мнение е да я направите към края на февруари тогава наистина може да има по добри условия а и повечето ще могат да подобрят колите си и най-важното направете го в някоя неделя защото както мислите да го правите следващата събота има вероятност повечето от колегите да не дойдат поради причината че може да са на работа а в неделя по голямата част почиват и какво по хубаво от това като се съберат повече хора и Хонди на пистата.Благодаря за вниманието :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киро, колкото повече възможни дати, толкова по-голямо разнообразие от искания ще има. Не си ли разбрал, че колкото по-малко чуруликане има около дадено събиране , толкова по-добре се получава то.Аз пуснах тема за 24-ти. Никой не карам да идва на сила.Ние ще се съберем, който иска нека заповяда.Ангел Тончев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха да видим края на месец февроари да ли ще направим една пистичка както беше парвата оферта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще разчитаме на по-масово бургаско присъствие :P!!!

ООООоооооо дааааааааааааа :lol::P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да стане още по голяма мания от предния път.Успех на вси4ки и ще 4акам снимки.Поздрави от Шотландия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще правим ли нещо или ви мина мерака ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде и едно две шопски ВТИ-та може да дойдат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега въпроса е само кога ще се съберем..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега въпроса е само кога ще се съберем..

Последната неделя или на 28 сабота???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или 1-вата седмица на март ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май най добре звучи 1март хем се пада неделя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...