Jump to content
ivailoradoev73

Запитване колко струва тази

Recommended Posts

Колко мога да и взема на моита d15b2 91 год даите мнение да знам реална колко мога да и вземаПубликувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпросът ти е доста ангажиращ и затова никой не иска да даде идея....влез в мобиле-то и ще разбереш колко искат другите-поне ще си свериш часовника ако не друго

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпросът е в какво състояние е колата,само от снимки ...според мен две,три хиляди мах...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е глупава...ако искаш да продадеш колата и не знаеш колко струва, дай пълно описание на автомобила, снимки на екстериор, двигател и интериор, както и с какво разполага колата ( гражданска, каско, преглед, винетка...консумативи, има ли части към нея?) Ние боб ли да хвърляме, че да ти кажем? Ако колата е в топ състояние, без ръжди и проблеми може и 4000 да струва, ако е гробница повече от 1000 няма да и вземеш...А тези коли са безценни, не знам защо ги продавате изобщо !!!

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата tazzz е прав!Относителна работа :P Според мен 2300-2500лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чесно казано - не много има - няма 2000лв. С това Д15Б2 .., ако беше с по-интересен мотор, да и търсиш повече, ама ... Отделно, ако наистина ще я продаваш - направи и едни нови снимки. Не вярвам евентуалните клиенти да си умрат от кеф, че си се забивал по некви преспи .. И така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че вече 6г. се намират за около 3500, тази и в топ състояние повече от 1500 не може да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тези коли са безценни, не знам защо ги продавате изобщо !!!

:tooth: Така е -четвърта генерация кефят супер много!!!:P Редактирано от ursus

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси пичове това вече е друго,придобивам някаква представа,аз сам я взел за 1700 така че исках да видя според вас дали ще си гивърна,а колкото да ли мие глупава темата оди хвъли един боб бе отворко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси пичове това вече е друго,придобивам някаква представа,аз сам я взел за 1700 така че исках да видя според вас дали ще си гивърна,а колкото да ли мие глупава темата оди хвъли един боб бе отворко

За 1700 мое6е да си земе6 потро6ен голф бъди щастлив 4е си попаднал на ПРЕДПОЛАГАМ все още читава 4-та генерация ПИЧ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам с какво толкова съм те засегнал...мисля че е време модераторите да закрият темата след като момчето вече си "изгради" представа за стойността на автомобила му...остава да се надяваме, че след като я продаде, няма да се завърне в нашия форум...тук уважаваме хонда и феновете :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...