Jump to content
Майната

Организиране на колона от Пловдив за Шипково

Recommended Posts

Доста въпроси се събраха относно организирането на колона към Шипково, затова пускам отделна тема за да обсъждане. Идеята е да тръгнем заедно от Пловдив, да определиме час в който да спреме преди прохода Шипка и да изчакаме на шкембе-чорба всички желаещи да се присъединят към нас. Нека всеки да си каже мнението, като моето предложение е следното :Сборен пункт в Пловдив точно преди Карловския надлез до бензиностанция "Лукойл" в 12.00 в петък 16.01.2009г, като в предвид студеното време ще се изчакваме само 15 мин. и моля всеки, който ще идва да е точен. Тръгване на колоната в 12.15, като ще се кара с ниска скорост за да избегнем инциденти и да не изостава никой. За закъснелите ще оставя отново моя телефон 0887334908. Около 14-14.30ч в зависимост от пътните условия се надявам да стигнем с. Шипка. Преди селото на разклона има бензиностанция и ресторант с вряла шкембе-чорба, мисля че това ще е най-удобното място за среща с останалите колеги, желаещи да се включат към нас. Нека и те да пишат в тази тема, за да стиковаме часа за срещата. Около 15ч потегляме през прохода, а кога ще стигнем Шипково.......идея си нямам, само дано да е по светло. Това от мене :D АРЕЕЕЕЕЕ НА КОЛОНАТАААА :thumbs1::D:lol: !!! :rolleyes: ААААААААААААААААААААААААААА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Дай карта на точните места за рандеву.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за това нека нашите хакери да се намесят :D а ти ще си получиш календара утре от Кико :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опса !! Не искам да ви променям плановете ... ама не ви ли се струва маалко късно 12-00 ... за тръгване и 15-00 за прохода ... ! Ако се събереме 10 коли .. ше има да се изчакваме .. пък и ако има сняг бая ше се влачиме до Шипково ... ше стигнеме по тъмно !! Просто разсъждавам на глас .. вие си знаете .. ние така или иначе ше се присъединиме евентуално .. ако не ни се припие рано сабалян и да изфирясаме :) !! А с Матю се разбрахме да ни чака в Габрово ! :) И едно АААААААААААААААААААаа за надъхване !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина идея ! Трябва да го направим и по нашия край ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво ще правите в Шипково? Има ли къде да се отседне? Приемате ли гости, ако пикирам от София по северния склон? :) Аре, че ми е зажадняла душичката да ви видя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво ще правите в Шипково? Има ли къде да се отседне? Приемате ли гости.....

Какво друго освен да ядем, пием и да се изкъпем посред зимата в топъл минерален басейн ;):) А инак времето на тръгване и според мен е късно ??? Все пак е зима и има проход да се минава, а и не малко коли ще се движим в колона, че и шкембета-мембета...... Трябва да се помисли по-въпроса :) Ареееееее ААААААААААААААААААА, купоня наближава, няма времеееееее :D;) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тука, точно в подножието на прохода от дясно има бензиностанцийка, с ресторанче и т.н., както вече споменаха пичовете. Ето и карта, за да стане по-ясно!

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз предлагам по-ранно тръгване.Към 10ч. примерно,че пътя един господ го знае в какво състояние ще бъде.И колона-значи бавно каране на голяма дистанция един от друг.Да се сберем в с.Шипка към 12ч.Един час най-много ядене и тоалети и аиде нагоре.Може и Матео да каже в колко ще чака заралии,та да се съобразим с това.АААААААААААААААААААААААААААААААА :):);) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо, само да кажете и сутринта в 6 тръгвам бре:) Аз само вкарах първа оферта, но не се съобразявайте с нея а предлагайте и вие де. Понеже някои от нашите се оплакаха че са на работа, затова предложих 12ч като компромисен час, за да пътуваме комплект, но давайте да го избистриме. Аз лично проблеми с часа (дори и деня) нямам - мога и от четвъртък както често до ся. Затова всеки да си казва мнението конкретно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо, само да кажете и сутринта в 6 тръгвам бре:) Аз само вкарах първа оферта, но не се съобразявайте с нея а предлагайте и вие де. Понеже някои от нашите се оплакаха че са на работа, затова предложих 12ч като компромисен час, за да пътуваме комплект, но давайте да го избистриме. Аз лично проблеми с часа (дори и деня) нямам - мога и от четвъртък както често до ся. Затова всеки да си казва мнението конкретно

Ааааа......таквоз,Маина то тва идея да са шибнем на балкана в четвъртък още. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета 10ч ако е по студено времето няма да се размръзнало.. спрямо днескашния ден кам 11-12 по4на да отпусна леда и пътя.. И мисля поне 11 е компромисен вариант за от тука трагване .. предполагам патищата ще са 4исти и ние няма да карам е 20 км/х до шипка са преблизително 100 кмза 4ас и половина смятам че спокоино ще си стигнем .Минавал сам миналата година големия сняг през прохода и си беше супер изчистен опесачен осолен и каквото може още ..с добри гуми няма да има никаф пр. ако вали сняг има снегорини и зат тях и тва е.П.П Ако някой може да изкара прогнозата за тогава ще е супер .. че може да опече едно слънце 25 градуса и да си карамe яко :lol:

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега няма нищо конкретно като организация за потегляне. С Рацера се видяхме в неделя, но въпроса остана висящ. В този ред на мисли, споделям мнението на споменатия господин :)Според мен, трябва така да си организирате нещата, че най - късно 14.00 да сте в Габрово. От там до Шипково има 1.30 ч. засичано с шофьор Десислава. Аз ще ви чакам на входа на Габрово от Шипка в сервиза на Дяя Краси. Ще видите колата отвън, ще я спра така, че няма как да я пропуснете, а и някой от Вас знаят за какво говоря. За да не станат обърквания има телефони, повечето от Вас ми го имат, но за другите 0895477213. Когато направите големия ляв завой в началото на града звънкайте от там до мен има не повече от 3-4 мин с 50 км/ч, ще излезна и ще Ви посрещна.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за колко време средно се взема с.Шипка-Габрово при зимни условия, но като се има в предвид че тировете вече не натоварват трафика в този проход?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има няма 40-45 минути съвсем, ама съвсем нормално каране.без да бъзаш.често го зимам и за тва ти казвам

Редактирано от uBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за колко време средно се взема с.Шипка-Габрово при зимни условия, но като се има в предвид че тировете вече не натоварват трафика в този проход?

Нямаш на идея, каква песен е вече да минаваш Шипка. На час сигурно минават по 15 коли. Забранено е за тирове, както казаха по - горе 40 мин. - мах. 50 мин.Майна съжалявам че не можах да мина в неделя, ама много бързахме и тоз път на ред беше Стара Загора, и трябваше да избирам къде да спрем. А с вас се видяхме, та реших да се видя и с Рацер и компания. Хайде, чакам Ви в Габрово. Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, значи за да сме в 14ч в Габрово, колоната трябва да потегли в 13ч от с.Шипка.Което означава да сме към 12ч в кръчмата на разклона преди селото поръчали шкембе-чорбата (няма на гладен корем връх да катерим я)Което пък означава събиране в Пловдив 10ч и потегляне 10.15 За мен както казах няма проблем за часа, казвайте кой съгласен, кой - не и да решаваме. Доста хора се интересуваха в Егоиста, ся си мълчат? :D Айсмен, ти нещо имаше проблеми с часа?.........Матьо, този път ти е простено, ама за оная нощ в гората бая народ има да черпиш още :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 часа-ок.Там съм."лукоила" на Карловско шосе.АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок момци.Аз сам на работа , но ще питам за 2 свободни дни и ще ви оведомя .. Предполагам че нама да има пр. и сам на лукоила и аз в 10 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не искам да Ви се бъркам на организацията ама само да ви кажа че от пловдив за час сте до въпросното кръчме и ще трябва повечко да хапнете :P :P :P за да може в 2 да сте в ГБ.не че е лошо...напротив :P :P лек път и весело прекарване на всички желая.нека рока бъде с вас :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. Доста хора се интересуваха в Егоиста, ся си мълчат? ;) Айсмен, ти нещо имаше проблеми с часа? .....

Аз до последно няма да мога да кажа. Ако стане номера съм с вас, ако не съм малко след вас! ;) Засега ще следя темата, да знам какъв е графика, ако мога да се вместя в колоната!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е де!Айде Хонда колоната чака още Хонди :) ЗА Кам КОПОНААА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние също се присъединяваме към вашата колона но от Бургас ;):(;) Ще ви чакаме в с.Шипка......а който иска кат влезе в селото чорбата да го чака на масата,кат по филмите ми да ми се обади малко преди да е слязъл от колата и мама ше се погрижи за тва ;););) Има и уредени вече така че дерзайте народееееее .Не остана..............ААААААААААААААААААААААААААА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две паници шкембе чорба,моля! :P Да ми се смажи гърленцето,разбираш ли! :P :P :P :P :P ААААААААААААААААААААААААААА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех да се присъединим към вас,но утре ме чакат големи ядове и търчане преди обед,така че не знам дали ще успея за часа. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ - УТРЕ В 10.00 - АААААААААААААААААААААААААААААААА;)!:w00t:!:w00t:;)!:w00t:!;):lol:!:lol:!:lol:!:lol:!:lol:!:D!!!!!!!!!! :bounce::bounce::bounce::bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи няма промяна ..10ч. Лукойл Карловско шосе там сам :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееееееееееееееение ще ви чакаме на шкембеджийницата по обед :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...