Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

А бе Зелен,вие да нямате друга седмична? Щото наща вчера мина!Не е зле за Калояново да направим една прилична колона. Като говорим за хонди,твоята ще тръгне ли скоро??? Че се затъжих за зеления ии цвят вече,пък и прекъсвача добре звучеше. . .ха ха ха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове ... да ви запитам. Има един акорд купе от Асеновград, който се продава в мобиле.бгНякой от форума да го знае ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога е тая седмична че и аз вече се омотах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте да измислим нещо за утре вечер ако има желаещи де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове ... да ви запитам.

 

Има един акорд купе от Асеновград, който се продава в мобиле.бг

Някой от форума да го знае ?

[/qu

 

 

 

 

Акорда не е лош.Аз го познавам момчето може да го разпитам за по-подробна информация ако нещо те интересува.

Редактирано от иванич

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АРЕБЕ ДОВЕЧЕРА ЩЕ ПРАИМ ЛИ ЗБИРКА :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АРЕ БЕ ОРА САМО ДВАМА ЛИ ЩЕ СМЕ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Утре ,някой за дракона,нещо аааа..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като се наспя ще съм там да видим тези германци какви ще ги дъфчат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЛО АСЕНОВГРАД ТИЙМ,КО СТАВА БРЕ НЯМАЛИ ДА ПРЕСЬСТВАТЕ НА БАТАК,СЬБОТА И НЕДЕЛЯДА НЕ СЕ УПЛАШИХТЕ ОТ ВРЕМЕТО БРЕ,ОНДАДЖИЙ :rolleyes::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то си е страшно бре,на тоя кър да те вали дъжда и да те духа вятъра! На тебе ти е лесно,дръннеш 3 ракии и в язовира на сухо. . .ха ха ха :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аэ ще бачкам иначе с най голямо одоволствие бих дошъл :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АРЕ МОМЦИ НЕОСТАНА ВРЕМЕ,НЯКОЙ ЖЕЛАЕЩ ЗА БАТК НЯМАЛИ БРЕ :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АРЕ МОМЦИ НЕОСТАНА ВРЕМЕ,НЯКОЙ ЖЕЛАЕЩ ЗА БАТК НЯМАЛИ БРЕ :honda:

Да му се невиди аз май никаде няма да ида този уликенд. Нито на чеверме нито на Батак.Но ви пожелавам весело изкарване и да снимате за да видим малко снимки и да се пренесем на Батак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БАНДА САМО МОЖЕ ДА СЬЖЕЛЯВАТЕ ЧЕ ПРОПУСНАХТЕ БАТАШКОТО НАПИВАНЕ :):) АМА НИЩО,ИМА СНИМКИ ГЛЕДАЙТЕ И ПЛАЧЕТЕ :lol::) ЩЕ ИМАТЕ И ВТОРИ ШАНС,ЩЕ СЕ ХОДИ НА БАКАДЖИКА(ЯМБОЛ)КВО ЩЕ КАЖИТЕ АААААААААААА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам хабер от организаторите и веднага ще бъдете уведомени и ще си организираме колоната, само да стане......Верно птичове, много готино си изкарахме на Батак, направо може да започваме със следващия пъклен план за месечната :lol::huh:

Редактирано от Майната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам хабер от организаторите и веднага ще бъдете уведомени и ще си организираме колоната, само да стане......Верно птичове, много готино си изкарахме на Батак, направо може да започваме със следващия пъклен план за месечната :lol::huh:

Да наистина сте изкарали страхотно само мога да завиждам като гледам ама понякога се случва и да не може да се присъства.Но дано да мога да дойда на следващата среща че доста хора не съм виждал скоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре събота ми се върти да ида за риба на Мулдава, някой да има пресно инфо с подробности за язовира и условията? Мераклии да изкъпем червея?Ето ТУК жестоки снимки от язовира.Мисля да съм соло - без жинъта :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

промяна в плана - шарана се плащал по 5-6лв/кг затова се насочвам към Брягово. Колегата Перфектен също идва с хондата си. Ако някой иска - жипа ми е празен, да идва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анто, вземи ги и тия два коша от снимката, че да можем да си съберем рибата :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избихме ги рибоците! Ако бях успял да изкарам големия звяр, който ми се откачи /10+кг/, и казана нямаше да ни стигне ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избихме ги рибоците! Ако бях успял да изкарам големия звяр, който ми се откачи /10+кг/, и казана нямаше да ни стигне ;)

Здравейте момчета но ние от Асеновград сме малко сляпи от към интернет сигурно сте чули за нашата кабеларка та и Пловдивчани страдат заради едни боклуци коита са собственици на кабеларката. Иначе с удоволствие бихме се пресъединили ама здраве да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 дни точно до нас на 10м от гаража ми стана голямото мелле на кабеларките! Двамата бивши съсобственици си правят мръсно като си режат кабелите и зулат хъбовете от таблата, та при поредната офанзива настана зверски кютек :bash: :bash: :bash: :bash: Двете групи се мятаха по таблата и си отпаряха яки баници, намисиха се двата им сота, след това 4-5 патрулки, общинска полиция, сирени, аларми..........от 10 до 15 часа не можеше да се мине през квартала от черни джиБове, мерцедеси, сервизни баничарки със стълбите върху тях, патрулки, сотове........ :weights: Егати сеира! Май още половината квартал нямат нет, добре че съм на друг провайдер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
МАЙ ОТ ВСИЧКИ АСЕНОВГРАДСКИ МУГЕНИ САМО АЗ ИМАМ НЕТ,ЗАТОВА ТОЛКОВА СЛАБА АКТИВНОС ОТ НАША СТРАНА :bash::weights: Редактирано от ПРЕКЬСВАЧА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам и аз благодарение на една фирма за авто части която има магазин отсреща къщата която живея и са на БТК та имам нет от днеска.А за въпросните собственици на кабеларката единия е за трепане тоя тъп Голуган какво са им виновни хората че те немогат да се разберат.Незнам тези в кой век живеят та немогат да седнат на една маса и да се разберат като белите хора, и ако немогат да стигнат до консенсос да се обърнат към съда и там всичко ще си дойде на мястото.А сега какво по най трудния начин ще се цакат после пак в съда ще идат и накрая пак ще си разберат ама какво ще стане и хората ще си намерят нови доставчици и ще лапат муху и парите които ще хвърлят на вятъра да се паравят кой е по голям ще идат на вятърая ама нека като са балъци си го заслужават даже да фалират заслужават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите бре,станимаклиии:dry: Нещо темите замряха. Има ли живи там?

То там има ама при нас няма :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми нема,то маи пари за бензин нема вече:) Пък бързите хонди лапат много. Ние с бавните сме по-доволни от разхода и горе-долу мърдаме. . . .ха ха ха :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми нема,то маи пари за бензин нема вече:) Пък бързите хонди лапат много. Ние с бавните сме по-доволни от разхода и горе-долу мърдаме. . . .ха ха ха :D

Кой като се ореди.Че сме живи живисме ама нета ни е мъртав.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоро няма ли да се саберем че ви забравих очите?такмо оспях да запаля да запаля колата с пълната инжекция. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие сам един досавчик ли имате сменете си нета.Доста време мина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...