Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

Добре дошъл в агитката на хонда манияци Зейфод Бийбълброкс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжелявам ,че неуспах да дойда (по точно да стана) :D :D Малко прекалихме в събота и ... :) Другия път ще отидем :D

Ехеееееее какво е това вашето пиене бре???До 14 часа да не можеш да станеш. . . бре бре бре ,то големи юнаци сте бре:)Другия път се обадате да доидем и ние да се наквасим по станимаклииски. . .ха ха ха ха ха :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в агитката на хонда манияци Зейфод Бийбълброкс.

благодаря, лятото ще се пие по някоя бира, че по-добре сега да поработя тук за да постегна колицата в БГ, че има работа по нея :)между другото ми е първа кола в живота, но винаги съм мечтал за Хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааааааааа,ХОНДАТА си е ХОНДА :)Малко моторче и много върви:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре сте дошли ще черпим по бира живи и здрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре сте дошли ще черпим по бира живи и здрави.

Ха,това е мъжка приказка! Остава да се разберем и кога,и мохабета е готов! Само някои на връщане да не остане без кнжка. . . ха ха ха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре сте дошли ще черпим по бира живи и здрави.

Ха,това е мъжка приказка! Остава да се разберем и кога,и мохабета е готов! Само някои на връщане да не остане без кнжка. . . ха ха ха :)
аааа, без такива, нека си имаме книжки бре, аз даже мисля сега да си извадя тука една и да имам две за всеки случай. Лошото е , че тук като си изкараш книжка си пращаш БГ книжката на DVLA и не знам те какво я правят, може би я пращат на КАТ. Ама аз като се върна мога да пробвам да си изкарам пак БГ книжка без да им казвам че вече имам друга :) айде бягам, че искам днес да я пусна в движение, отивам да плащам данъка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мохабета е винаги готов. Само казвате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

spoko momcheta skoro shte doleti oshte edin HONDA-djiq koito v momenta e zad okeana :)... no asenovgradskite hondi shte stanat s oshte 1 poveche :)))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) ЕЕЕЕЕ асене ти не спиш ли бе човек :);):) :) ;) ха ха ха :) Какво прайте колеги ? хахаха Тоше кво да ти кажа - тва пиене и душата ще ни вземе :) :) :) :) :) кога ще има мохабет .... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шшшш абе вие само за пиене ли милите бе, направо ми е чудно как не са ви обрали на всичките книжките все още :);):) тъй де, да не се правя и аз на трезвеник, ко ме викнете и аз ще пийна хахахахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шшшш абе вие само за пиене ли милите бе, направо ми е чудно как не са ви обрали на всичките книжките все още ;) ;) ;) тъй де, да не се правя и аз на трезвеник, ко ме викнете и аз ще пийна хахахахах

Добре си дошъл щом си болен от наща болест покана не ти трябва чувствай се поканен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,има желаещи за пистата в Пищигово! Ако някои от вас желае да сподели една разходка до там в неделя нека пише за да знаем да правим всичко по-официялно:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за. В неделя съм свободен по последни виждания. Значи съм на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме няма в неделя на работа съм, иначе с радост бих дошъл. Приятно прекарване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове Аз съм на Калояново в неделя,разбрал съм се още от началото на седмицата. Иначе щехме да се разходим до Пищигово

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,получихме предложение за някаква писта до Леново,която била доста по-дълга от тази на Пищигово! Даите някаква информация за нея? ? ? Ходят ли и други коли? Кога? В колко часа?В кои ден?Въобще каквото може да се каже за нея???Ако има клипове на които се вижда пистата? Дали има органи на реда които да ни притесняват?Въобще кои колкото може да каже?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,получихме предложение за някаква писта до Леново,която била доста по-дълга от тази на Пищигово! Даите някаква информация за нея? ? ? Ходят ли и други коли? Кога? В колко часа?В кои ден?Въобще каквото може да се каже за нея???Ако има клипове на които се вижда пистата? Дали има органи на реда които да ни притесняват?Въобще кои колкото може да каже?

До колкото знам не е много добра имала доста дупки по нея а за органи на реда няма проблеми доста приятели с мотори ходят там и отях знам че доста дупки са се отворили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не много добре;) Ролин изпрати на седмичните едни клипове на кито не може много да се разбере за пистата освен че е доста по-дълга от онази на която ходим!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не много добре:) Ролин изпрати на седмичните едни клипове на кито не може много да се разбере за пистата освен че е доста по-дълга от онази на която ходим!

доколкото знам това до Леново е резервно летище на Чишнигирово, и състоянието би трябвало да е добро, ама би трябвало. Според мен просто идете да проверите, не е толкоз далече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :lol: Минах през Леново да видя как са нещата - не са толкова зле :) има дупчици но не са болка за умиране :D :D :D Колегите от Пловдив няма ли да дойдете да пием по 1 кафе и да си направим малко "джуки" -хаха как ти дойде на акъла тва бе Тоше ! :D Кога ще си направим и 1 Асеновградска ( с асеновградско ) среща :D ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хаиде де,организираите нещо черно на бяло и ще имате гости и от Пловдив!Ама като ще си правим среща към Асеновград,по-добре направо за пистата да хващаме! Колегите от Първомаи,предполагам ще се отзоват на тази идея!До колкото разбрах говориха за писта,която е по-близо да Първомаи от колкото до Леново! Не съм ходил там никога и трябва да отиден да я видем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше , в неделя от 3 часа в Асеновград ще се събират уж доста хора и ще има гонки :lol: :lol: Ако искате заповядайте , а аз ще им предложа и до леново да скочим :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте предложения момчета и да измислим нещо за неделя, Аз съм на линия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте предложения момчета и да измислим нещо за неделя, Аз съм на линия :)

И аз ще гледам да съм налиния за следобет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега ще е на новите гробища , но се говори да е на Леново ( което е по - добър вариант според мен ! ) Тоше ако искате да идвате ще се разберем къде да се чакаме и ще отидем !! :):dry::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тя чакалнята е ясна,в началото на Асеновград на голямата отбивка да заведението. . .как там беше?Ако сте сериозни казваите,че някои колеги от Пловдив искат да ходим на писта за драг!Трябва да се организираме по-навреме за да няма никои неразбрал!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехоооооооооооооо,седмицата мина,няма ли кои да пише нещо???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо какво стана с нашите ресари дай информация хората чакат да знаят какво ще се прави, че в последния момент няма как да дойдат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам че не писах ;) надявам се да съм извинен ! Значи - в неделя ще чакам колегите от Пловдив в 1:30 на входа на Асеновград :( Ако сте съгласни 0884671424 това ми е номера ;) евентуално ако има нещо да се разберем по телефона ! Още един път - ИЗВИНЯВАЙТЕ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че ще ни чакаш добре,но ще има ли драг разходка или просто срещичка? Трябва да знам че да пиша на желаещите да се събират и да тръгват!Ако няма да си правите кефа на някаква писта трябва да знам!По това Калояново са полудели и ако няма да има шоу да ходят на състезанията там!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че ще ни чакаш добре,но ще има ли драг разходка или просто срещичка? Трябва да знам че да пиша на желаещите да се събират и да тръгват!Ако няма да си правите кефа на някаква писта трябва да знам!По това Калояново са полудели и ако няма да има шоу да ходят на състезанията там!

Рико утре ще се видим на калояново и ще се разберем Дидо и ще е там и ще каже каква е хавата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше какво да ти кажа ... ако зависи от мен - идвайте ;) Уж всички са много навити на състезания , уж за сега са около 40 коли (да не кажа 50) , НО мое мнение е ,че каквото и да ти кажа ще те излъжа :(;) НАЙ-ВЕРОЯТНО ЩЕ ИМА СЪСТЕЗАНИЯ - И ЩЕ ИМА , но немога да ти кажа от тези 40 коли колко ще се пускат ;) Затова както вие си решите - много ще се радвам ако дойдете , тамън и мохабет да си направим ! Всичко хубаво !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,тогава пускам мухата на Пловдивчани и които доиде ,доиде!Ако се съберем поне 5 коли ще доидем!Часът предполагам остава???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми тоше тогава звънни 1 телефон или пиши по рано да знам дали да ви чакам , надявам се да се съберете и да дойдете !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми тоше тогава звънни 1 телефон или пиши по рано да знам дали да ви чакам , надявам се да се съберете и да дойдете !

незнам дали ще се оправя че утре ще идват да ми слагат реклама на магазина и ако се оправя на време ще дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви са тея хора дето в неделя рабтят бре?В неделя и господ почива!Обявил съм в 12.40 да се чакаме на Асеновградско шосе до мебелна къща!Мога да се обадя и да предопредя не по-рано от13 .00!Мисля че ще имаш време да доидеш на срещата???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви са тея хора дето в неделя рабтят бре?В неделя и господ почива!Обявил съм в 12.40 да се чакаме на Асеновградско шосе до мебелна къща!Мога да се обадя и да предопредя не по-рано от13 .00!Мисля че ще имаш време да доидеш на срещата???

Дано да се оправя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Времато пак ни изигра лоша шега пичове!Дано се оправя вече че ми писна на . . . . вече!6 месеца зима и краи няма!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...