Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

Ами Тоше кво да ти кажа,три дена ЕдинЕ и ПиЕнЕ,нямаше как да доидем на среща щот бяхми препаднали :lol: Аиде и от мен едно честито на младото семеиство,живи здрави и много без аварийни години,и много много мугенчета и мугенки :P И адаш,Добре дошъл от тъмната страна на живота :lol::P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо Кумец живи и здрави и само късмет другото се постига.И относно Националната каква ще я вършим.Нека всеки да си каже какво мисли и да се уточняваме за да се организираме всички а не като миналата година пръснати навсякъде.Аз лично нямам никакви притенций ще се съобразя с всички ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще си помисля !!! Че нещо програмата за националната ми е малко постна (неизчерпателна) а и ще има много недоволни от регламента за драга (както и да е драга с него и без него) Ами палатковия лагер немало палене незнам кво май май ше си карам национална на Леново :D :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо честито на младото семейство,да се живи и здрави и всичко най хубово му пожелаваме от моето семейство,преди всичко ви желая едно разберателство помежду ви и всичко ще е ок.За националнта ,ще бъде много яко и то точно в лагера с палатките ,имам информация;).КГБ работи денонощно:P.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами кво дави кажа,аз вече се гмурнах №18 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Даите да направим една среща да се разберем за НС. :ph34r:Те шатрите са при мен,ама трансперантите каде са? :dunno:

Редактирано от Japan.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вашата заявка е приета успешно! Вие сте записан с №46.Аййдеее на срещааа :)Записах се и за 2те състезания и драг клас М ама както разбрах Б16 и Д16 са за по горния клас!ОТбора на палактие за 2 дена! АЙде Нащее :D :D :D:P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще бушувам две вечери,аре само двамата с Алекс ли ще ги мачкаме :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номер 64 една много бърза Д15-ка пален сток ще бяга на пистата , аре ще избухнем тама :robot::plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Банда,днеска ще отварят барчето до нас(стоматологията)та викам петък 18:30pm там да напраим една среща А? :beer: които не доиде :box::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да е в събота, повече хора ще се съберем мисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък е добре,че съботата заминавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък каде тръгна бре,до НС има дваисетина дена :lol: Няма дерт,когато кажете тогава.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Казвайте петък или събота и час .

Редактирано от Борислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък каде тръгна бре,до НС има дваисетина дена :lol: Няма дерт,когато кажете тогава.Поздрави.

Как каде, до Хисаря да пазя място.:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре вечер 18:30pm на стоматологията,понеже събота е почивен ден и там ще е пълна лудница,знаете в нашия град като отворят нещо ново и става едно трепане всякаш всичко е баз пари. :lol: Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета на палатка ли ще сме на нацоналната? Май мй местата за палатковият лагер са свъшили!

Стояне ,следи темите за националната и за палатките и се записвай,надявам се че от организаторите ще направят всичко възможно за хората с палатките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се записах 107 ама ще си спя на хотел звздоброй. Искам палатка ама не може да се запише човек. Тази година само палатки ще има и не знам къде ще ни сложат.Май след купона ще си ходим по вкъщи за да има място за колегите от цялата страна, поне сме наблизо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като идем там ще му мислим,ще действаме според ситуацията:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй,които не доиде тази вечер ще има :ebanjeee::ebanjeee::ebanjeee: и то групов :tooth: Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Какво пък ще има тази вечер бре???Ааааааааааааааааа,станимаклииска срещаааааааа!!!Ако знаех къде е тва можеше и да намина да ви видя муцуните....????Стоматологията???

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако някои от Пловдив реши да идва,да ми звънка да го насоча каде се намира мястото,номера ми е в Указателя.Поздрави.

Редактирано от Japan.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде групата да се стяга и в 18:30ч на линия че и това смотано време ни прецака, но няма значение там сме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това време бе,вали не вали на линия сме за после.Ще се съберем там пък ще го измислим къде да се скрием от тоя дъжд. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе-долу разбрах къде е тва там и идвамеееееееееееееее!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и още нещо кога ще се тръгва към Хисар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Сряда всички на среща в Пловдив да уточним някои въпроси за НС и да се уточним как ще се организираме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 деня бях в с. Борово и почти всеки ден в Асеновград ама никой не видях :( Само една хондичка и като я поздравих не ми отвърна :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Сряда всички на среща в Пловдив да уточним някои въпроси за НС и да се уточним как ще се организираме.

Много е важно сички да сме там! и пловдивчани се организираме за сряда .. имам вариянт за наш си пловдивски лагер от палатки .. но в сряда елате и ще разискваме вапроса ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сряда аз съм на линия,дано се съберем всички.Поздрави.п.п Колега cooI24 защо не врътна един тел,да се видим на по кафе.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 деня бях в с. Борово и почти всеки ден в Асеновград ама никой не видях :( Само една хондичка и като я поздравих не ми отвърна :(

Колега има указател има и телефони как така ще си тука и няма да се обадиш:lol:. Друг път като дойдеш в нашия край звънкай и ще ти се обърне внимание всеки е добре дошъл.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте юнаци,когато се разберете кога и от каде ще се трагва за НС да ми кажете,че тази година искам да присъствам на срещата.За съжаление ме няма във Асеновград,но ще си дойда по рано за НС!!! :honda: Поздрави :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...