Jump to content
DJ Eps

ОТКРАДНАХА МИ КОЛАТА !

Recommended Posts

Имаш очи и в Сливен ;) .Ако я забележа ще разбереш в новените в 20.00 часа ;) .Ще им навра пожарогаситела в зад*** на скапаните пе***али ;) . В тая държава трябва сам да накажиш виновника иначе........ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка,кво да ти кажа братле,много боклуци се навъдиха в таз страна и направо не знам.Нали знаеш,че в живота всичко се връща.Дано и на тези мизерници им се върне неколкократно.От Смолян също имаш подкрепа.

Редактирано от Percussive

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи колега много кофти.Знам какво е,на миналата коледа в Бургас ми дръпнаха буса излязох за 5 минути от него и го откраднаха с дрехите ми парите и документите с всичко а ас съм от Шумен,и познаи седя и се оглеждам и не знам кво става.Но при мен сичко си доиде на мястото с откуп.Дано да се намери сивика ас ще се оглеждам за него.Така че и в Шумен да е ас много щъкам и тук имаш очи.

Редактирано от Street_Live

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за колицата,но и да гледаме по номера нищо няма да излезе поради простата причина че ако се движи по пътищата е с друг номер а може и да е с други документи,та нали живеем в България страна с неограничените възможности за някой боклуци които пред нищо не се спират,но при това правосъдие какво може да е положението,имаш пари не си в затвора,откраднеш ли кокошка си в затвора и после се бият по гърдите и вижте ние какво правосъдие имаме,кокошкарско.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрено съжалявам за случилото се....Надявам се да се появи от някъде.Не искам да съм груба но вероятността да е вече продадена на части никък не е малка.За съжаление живеем в такава държава ....Аз съм от Габрово ще се оглеждам и тук за ттвоята кола!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, съжалявам за случилото се и подкрепям всички мнения. Докато четох постовете ми хрумна идеята, ако до няколко дена никой не зърна Сивика, то всеки от нас, който има възможност тази събота и неделя да пообиколиме моргите около градовете си. Машината е лачена, няма как да се сбърка, ако се мерне. Мисля, че няма да е толкова трудно, а и нека правим това, което бихме искали и ние да получим в такива моменти. Успех отново от Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз за малко да се разделя с Civik-чето ми 6 ген. преди две седмици- малоумниците си бяха счупили шперца в шофьорската врата, обаче бяха успели да отворят пасажерската :bg: и за късмет съм попаднал на пълни олигофрени бяха си счупили вторият щперц в ключалката за запалване. :cool: Иначе и аз така нямам каско понеже колата е по-одраскана, по-чукната. Не знам какъв късмет ме е ударил та ми се размина :rolleyes: Поради тази криза, хората почнаха да обедняват и се връщат към 90-те години. Тепърва предстои бум на кражбите според мен, със сигурност пръст имат и застрахователите!Съжалявам колега за количката ти, това което под разбрах от тук та-ме, че тези коли ги крадат за части или по поръчка. Иначе за чии хуи ще им потрябват тия коли. Взимайте мерки, тепърва ще плачем и дано не съм прав :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей, и моята е такава и дано имам късмет да се размина. Добре де не поспряха ли вече тези тъпотии с разбиването на коли??? ДА ИМ ИЗСЪХНАТ РЪЦЕТЕ НА ТАКИВА ГОВНА:rolleyes: КЪсмет на всички:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,съжалявам за колата.Имаш 2 очи и от мен във Видин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички ще сме нащрек :angry: Пиши ако има някакво развитие !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,благодаря ви много за подкрепата :) Продължавам да си я търся,макар вече да съм изгубил надежда. Това е лошата новина,но хубавата е,че вече съм метнал оченце на..........ест Honda Civic Coupe V-Tec :D Няма да забравя да ви уведомя при евентуални положителни новини.Още веднъж едно голямо БЛАГОДАРЯ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имаш очи и във Враца. Много гадна работал :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ще се оглеждам и в Плевен за нея дано я намериш скоро!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори,от мен уши и очи в Габрово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...