Jump to content
B E X 3 M

Lambo Doors

Recommended Posts

четох, но да не съм пропуснал:настрани отварят ли се?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми няма как да не се отваря малко настрани,иначе ще опират корите на вратата в колконката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да отварят се и на страни.даже има малко място за нормално влизане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе колеги.говоря дали могат да си се отварят и стандартно на страни освен нагоре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отварят се само малко настрани колкото кората да избегне гредата.повече ако се отвори ще опре в ограничителя който не позволява вратата да опира в калника

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай си скайпа или направо ми пиши на моя ( има го в профила ) аз съм нарпавил чертежи ще ти ги пратя без "символични суми" нали затова сме тук да си помагаме :lol:

Колега, дали ще бъдеш така добър да ми пуснеш чертежите и на мен на emil.koev@gmail.com

Благодаря предвариелно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даваите с пантите да приключваме,че скоро почваме производство на совалки за наса. :lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш точни чертежи на капсулата на сувалката прати ми ЛС ;):D ......... :D Извинявам се за оффа...

няма ли още някои колега да правим сдружение за производство на тия совалки ве.еи,никои не иска.. ;) браво колега,вратите стават супер,скоро ще станат повечко хондите тип совалка,и аз ги почвам тия панти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш точни чертежи на капсулата на сувалката прати ми ЛС ;):D ......... :D Извинявам се за оффа...

няма ли още някои колега да правим сдружение за производство на тия совалки ве.еи,никои не иска.. :D браво колега,вратите стават супер,скоро ще станат повечко хондите тип совалка,и аз ги почвам тия панти.
pitbuls Защо ги иронизираш ве. Хората не разбират от такива неща но си мислят че са много оригинални като пишат глупости пък сега като станаха се омълчаха. Хахаха така ще е в петак и аз ще дам снмков материал от мен ;) разбира се ако човека на който е темата няма нищо против да пиша и моите как стават вместо да отварям нова и нова ;)Колега КОЕВ айде да ме намериш в скайпа когато ти е одобно само се представи кой си че на пощатадокато ги пратя ... ;) пък и така ако имаш въпроси ще мога да ти отговарям по бързо :) Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма проблем ползвай темата.тук може да си пише всеки на воля свързано с ламбо вратите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изруди:)! Постни снимчица като заработят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички чакаме с огромно нетърпение...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей голям си енат като реши и ги направи за което мога само да те поздравя за всички нерви и ядове които си потрошил.Браво колега само така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей голям си енат като реши и ги направи за което мога само да те поздравя за всички нерви и ядове които си потрошил.Браво колега само така.

Колега StreetStyle, а ти имаш ли случайно някакъв вариант на blueprint или чертеж за това, което си направил на твоята кола, защото и аз съм голям мераклия, пък имам достъп до техника и обурудване за направата на lambo, само малко размерите ми куцат....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

навън нещо е много студено и в момента ме мързи да направя другата врата но като се затопли ще има още снимков материял.Поздрави на всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей голям си енат като реши и ги направи за което мога само да те поздравя за всички нерви и ядове които си потрошил.Браво колега само така.

Колега StreetStyle, а ти имаш ли случайно някакъв вариант на blueprint или чертеж за това, което си направил на твоята кола, защото и аз съм голям мераклия, пък имам достъп до техника и обурудване за направата на lambo, само малко размерите ми куцат....
Нямам колега аз ги сложих директно защото ходих на едно , две , пет места да ги направят уж ама всички бягаха и не им се занимаваше защото било кофти работа и аз се ядосах и ги боднах на прелюдчето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре е станало поздравления колега :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво... много яко се получава. Някои от нас също в момента действат по въпроса с вратите към небето. Благодаря!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B E X 3 M много се радвам, че има мераклии като теб, поздрави за голямото търпение което имаш и в крайна сметка не е важна колко пари са ти излязли и колко пъти си преправял - КЕФА ЦЕНА НЯМА! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, би ли пуснал някакви чертежи или блупринтс на тия панти преди да вдигнеш и другата врата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей манияк си евала много добре се получава!!!е сега мойе6 ли да дажеш дали си заслужава времето и парите че аз сам чувал че не идва евтино да си го направиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е сега и ние простосмъртните да се сдобием с такава уникална екстра. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей манияк си евала много добре се получава:huh:е сега мойе6 ли да дажеш дали си заслужава времето и парите че аз сам чувал че не идва евтино да си го направиш

накрая си заслужава крайния резултат.аз набутах много пари по тея панти защото правех много опити.цакаха ме стругарите с материяла и ми стъпиха към 600-700 лв с много труд.сега ако захвана да правя панти не мисля че ще дам повече от 300 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, добре са вратите... но не виждам голям смисъл от тях! Имаш доста други неща да оправяш по-външния вид на колата, преди да си даваш парите за подобни "екстри"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колицата е перфектна човека доста се е потрудил и доста средства е вложилевала му правя защото не свеки има куража и волята да се захване с туниговане в всички смисали на тази думапоздрави BEX3M

Редактирано от NOS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай Ицка искам да я вия в завършен вид вече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пусни някой клип да видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес монтирах и другата врата.остана ми малко занимавка с кабеляците.Най -накрая целия труд си заслужаваше.другата седмица ще кача нови снимки и клипчета как пили гуми с отворени врати:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Ицка за вече завършения проект :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече е обурудвана и с ксенон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,чакаме снимки да видим как е станала :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
колега това максималното отваряне ли на снимките и достатъчно ли е да влезеш в колата без да правиш странни чупки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да това е макс.нямам проблем с влизането

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да това е макс.нямам проблем с влизането

А,ако си със спортна седалка(корито) :P Е тогава ще е шоу ми се струва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...