Jump to content
S2K

Хонда напуска Формула 1 8-(

Recommended Posts

А пък от следващото състезание Шумахер се връща на мястото на Маса ....

Истина е! http://www.formula1.com/news/headlines/2009/7/9703.htmlВсе още не мога да го повярвам! КЕФ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де , ама както върви Маса ще се възстанови преди края на паузата :) Въпреки това ще ми е интересно битката на Шумахер с всички останали :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де , ама както върви Маса ще се възстанови преди края на паузата :) Въпреки това ще ми е интересно битката на Шумахер с всички останали :lol:

Шумахер няма подходящ болид, а и без Браун, стратегията им ще бъде..........!А и Макларън се съвзеха, да не забравяме и Ред Бул, Браун също ще се усъвършенстват.Шумахер ще си вкара автогол като се завърне!Личното ми мнение е, че ще има доста излагация!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако кризата на автомобилния пазар се позадържи и други ще напуснат.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BMW напскат края на сезона окончателно.Колкото до Шумахер най добрия пилот във формула 1 за всички времена, мисля че ще бъде доста интересно.Интереса към Формула 1 ще се дигне с 20-30 % гаранция, а колкото до качествата му нека сам се докаже отново ;):cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слуховете са велико нещо.Има още много вода да изтече докато видим ХОНДА във Ф1!

Да де , ама както върви Маса ще се възстанови преди края на паузата :( Въпреки това ще ми е интересно битката на Шумахер с всички останали :thumbs1:

Шумахер няма подходящ болид, а и без Браун, стратегията им ще бъде..........!А и Макларън се съвзеха, да не забравяме и Ред Бул, Браун също ще се усъвършенстват.Шумахер ще си вкара автогол като се завърне!Личното ми мнение е, че ще има доста излагация!
Даже и познах.Шумахер беше абсолютно незабележим през целия сезон.Далеч от Макларън, Редбул, Ферари и т.н.Пълен провал, което лично много ме радва.Няма подкрепа от ФИА, няма кинти под масата от Ферари, и съответно няма стълбичка.Пожелавам му място винаги около точката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шумахер си остава най-великия пилот, но и той е безсилен с този куц мерцедес.Надали му е приатно сулю и пулю с разни таратайки да го изпреварват заради примерно това че колата за 10 обиколки е изляла гумите и едвам я държи на пистата.Ако догодина му дадът автомобил с удобни за него характеристики и да е конкорентен на редбул тогава ще е като преди - на всеки 3 състезания победа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Много къса памет имате феновете на Шумахер. Той просто запълни един вакуум след Менсъл, Прост, Алези и Сена. Просто едно поколение пилоти без конкуренция си отиде отведнъж. Нямаше конкуренция. А ако случайно се появаше много силен автомобил от ФИА правеха всичко възможно на Ферари и Шумахер да не се пречи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много къса памет имате феновете на Шумахер. Той просто запълни един вакуум след Менсъл, Прост, Алези и Сена. Просто едно поколение пилоти без конкуренция си отиде отведнъж. Нямаше конкуренция. А ако случайно се появаше много силен автомобил от ФИА правеха всичко възможно на Ферари и Шумахер да не се пречи!

Този спор няма край, но ще кажа че Михаел ги е побеждавал всичките(Менсъл, Прост, Алези и Сена) и то не веднъж и то не с ферари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Първата му титла е след като всичките изброени по-горе са спрели да се състезават във Формула 1. 1994 година.П.П. Жан Алези също прави неуспешно завръщане във Форумла 1, както и Найджъл Менсъл след забежка във Карт сериите. Прост 1992 е изгонен от Ферари, на следващата година печели титилата с Уилиамс Рено. За Сена всички знаем какво се случва на 1 май 1994 година. Годината в която Шумахер стана шампион за първи път. Другото го знаете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав и обоснован пост от колегата Ал Капонче. :) Напълно съгласен съм, защото колкото и малко да разбирам от F1, колкото и малко да съм чел - Senna остава най-добрият пилот за всички времена. И по състезателен дух, и по действия на пистата... дори като човек:( Ако не се лъжа, на всеизвестното състезание, в което слиза от болида за да помогне на друг пилот, се вижда как Shumacher преминава покрай него и грам не му пука. :) Това показва много!Няма какво да говорим за техника, красота и умения при шофирането. Виждал съм такива изпреварвания и шикани, че ми настръхваха мартинките от кеф!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата му титла е след като всичките изброени по-горе са спрели да се състезават във Формула 1. 1994 година.

За Сена всички знаем какво се случва на 1 май 1994 година. Годината в която Шумахер стана шампион за първи път. Другото го знаете.

А помним и как стана "шампион".Водеше с една точка на Хил, блъсна се, НО издебна Хил като го изпреварваше и се

натресе в него за да не завърши и така стана "световен шампион".

Титлата му изобщо не е редовна.И шуми не беше шампион, но явно някойот Фиа още тогава го е бутал напред.

шуми винаги се бута и ако цъкнете в youtube.com ще видите колко сблъсъци има и винаги той ги предизвиква.

А и на Сена се пречкаше и има един крит факт, Сена му е ударил шамар.Сена и шуми

Смело заявявам че това е най-лансирания, побутван, подкрепян и пишман световен шампион с тотално елиминирана и мачкана конкуренция.

Подкрепян смело и безпардонно от фиа и бърни.

 

Само за сведение, продажбата на каруцата ферари бележи огромен ръст в Германия последните 10 години.

Всичко е бизнес, а тука е замесен световен концерн произвеждащ най-големите боклуци в Европа.

Фиат е фалирала фирма изкупена от държавата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега, колега! Моите уважения, разбирам че си афектиран. Шумахер дразнеше и все още дразни много хора. Вярно, гадно копеленце си е, ама е голям ПИЛОТ. Вярно, бута се навсякъде, ама без да се буташ, шампион, и то 7 пъти не се става. Всички искаме на пистата да е интересно, а хората като него (Сена, Алонсо, Монтоя, Хамилтън) правят състезанието интересно. Иначе на кого му се гледат едни коли, които си жужат час и половина една след друга на затворено трасе! Шумахер е един от най-мотивираните спортисти, които съм гледал. Друг е въпроса дали трябваше да се завръща, моето лично мненеи е, че не трябваше.А относно Ферари, няма да коментирам. Чета Ауто Билд и Топ Гиър редовно от години, лошо мнение за тази марка почти не съм чел, само суперлативи, а знаем какви шовинисти са немците и англичаните !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Шумахер започна да дрази след като започнаха да го толерират доста явно. Да те питам спомяш ли си какво направиха след като Макларън Мерцедес направи толкова здрава и издържлива кола че за два сезона нямаха гръмнал мотор? И каква беше технологията? Спомняш ли си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не отричам, че FIA толерираше Ферари, които им извиваха ръцете с това, че може да напусната F1, което би било катастрофално за дядо Бърни. Аз коментирам само качествата на Шумахер. И да, спомням си всичко, от 15 години не съм изпускал състезание !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А помним и как стана "шампион".Водеше с една точка на Хил, блъсна се, НО издебна Хил като го изпреварваше и сенатресе в него за да не завърши и така стана "световен шампион".

Колега и други са го правили това което ти наричаш ИЗМАМАТА! ЦъкТук Сена избутва Прост на старта, и става световен шампион. А предната година Прост избутва Сена за да спечели шампионата.Но само когато го прави човека който ти ненавиждаш, само тогава е измама.Прекалено много се нервиш, а няма смисъл от това.П.П. Темата не беше ли за излизането на Хонда от Формула 1? Редактирано от Razorsedge

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Да де ма само Шумахер го направи два пъти! За да стане шампион. Другите му мизерии и простотии някак си не ми се изброяват.Ама все още никой не е казал как смазаха конкуренцията на ферари, когато те бяха много зле, да не кажа трагични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краско, пусни малко пара че си яко оф !!! п.п. Аз няма да се изказвам за Шумахер щото направо ще съм за бан :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де ма само Шумахер го направи два пъти! За да стане шампион.

Добре Краси. А можеш ли да бъдеш на 100% сигурен, че ако Сена не беше загинал, нямаше да го направи пак. Едвали. Никой неможе да каже какво би станало в такъв случай.За мен най-добрият пилот който е бил, е или ще бъде някога е Аертон Сена.Но нека отдадем и заслуженото на Шумахер. Човека е седемкратен световен шампион все пак.Ако колата ти е много по-добра от на другите пилоти и ти си просто добър пилот, а не нещо особено, можеш да станеш световен шампион веднъж или най-много два пъти.Това са го доказали хора като, Деймън Хил, Жак Вилньов, Мика Хакинен и др. Но за да станеш 7 пъти, тогава се изисква малко повече от това.И нека накрая да кажем така:Сена е най-добрият, но и Шумахер заслужава адмирации. И да спрем вече с този глупав спор.П.П. Аз след около малко повече от половин час ще ходя с брат ми на едно кръчме да ударим по една бира, и ви казвам наздраве още от сега. И не си хабете нервите за глупости.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шумахер си остава най-великия пилот, но и той е безсилен с този куц мерцедес.Надали му е приатно сулю и пулю с разни таратайки да го изпреварват заради примерно това че колата за 10 обиколки е изляла гумите и едвам я държи на пистата.Ако догодина му дадът автомобил с удобни за него характеристики и да е конкорентен на редбул тогава ще е като преди - на всеки 3 състезания победа

A Rosberg не кара ли същия куц мерцедес,дето износва гумите?Добре че в последното състезание остана зад 'шампиона' , че иначе кой знае какво щеше да стане !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега, колега! Моите уважения, разбирам че си афектиран. Шумахер дразнеше и все още дразни много хора. Вярно, гадно копеленце си е, ама е голям ПИЛОТ. Вярно, бута се навсякъде, ама без да се буташ, шампион, и то 7 пъти не се става. Всички искаме на пистата да е интересно, а хората като него (Сена, Алонсо, Монтоя, Хамилтън) правят състезанието интересно. Иначе на кого му се гледат едни коли, които си жужат час и половина една след друга на затворено трасе! Шумахер е един от най-мотивираните спортисти, които съм гледал. Друг е въпроса дали трябваше да се завръща, моето лично мненеи е, че не трябваше.А относно Ферари, няма да коментирам. Чета Ауто Билд и Топ Гиър редовно от години, лошо мнение за тази марка почти не съм чел, само суперлативи, а знаем какви шовинисти са немците и англичаните !!!

аз пък съм длъжен да подчертая,че точно ерата на Шумахер,т.е. той лично уби тотално интереса към Ф1,който все още се борят да възвърнат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А помним и как стана "шампион".Водеше с една точка на Хил, блъсна се, НО издебна Хил като го изпреварваше и сенатресе в него за да не завърши и така стана "световен шампион".

Колега и други са го правили това което ти наричаш ИЗМАМАТА! ЦъкТук Сена избутва Прост на старта, и става световен шампион. А предната година Прост избутва Сена за да спечели шампионата.Но само когато го прави човека който ти ненавиждаш, само тогава е измама.Прекалено много се нервиш, а няма смисъл от това.П.П. Темата не беше ли за излизането на Хонда от Формула 1?
Правиш ли разлика когато някой го прави,за да върне услугата от предната година и когато някой го прави първи?Мога само да се възхищавам на Сена за куража да кръстоса колела с Прост при скорост над 250км/ч.Има едно двд за Сена,в което има интервю с Прост за този случай конкретно-гледай го.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда не могат сами да направят болид, двигател ДА, ама цял болид трудно.Трябват години и много пари,

ама много, което не е обосновано, особенно при японците.И рено, бмв, мерседес също нямат успехи!Виж ферари с подкрепата на фиа са номер 1!

 

Да де ма само Шумахер го направи два пъти! За да стане шампион. Другите му мизерии и простотии някак си не ми се изброяват.

 

Ама все още никой не е казал как смазаха конкуренцията на ферари, когато те бяха много зле, да не кажа трагични.

Забраниха берилия в мотора на мерседес!И ги съсипаха.Иначе шуми щеше да им диша газовете.

Е, как да уважавам такъв скалъпен шампион.Нямаш берилий, забраняваш го.Винаги в полза на ферари, дори и правилника.

 

А и навремето 1995г шуми спечели титлата с Бенетон, защото Бриаторе вкара тракшъна в болида си, ама никой не му забрани.

1997 бутна Вилньов по старата схема, но му отнеха точките и до там, после почна подкрепата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...