Jump to content
airbrush

Игра в която можете да се дърпате с Хонда

Recommended Posts

Хайде и аз влизам след малко..... пиша се "insulin"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене много често ми дава invalid като завърша и тфа май е от това , че ми е слабо пц-то

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и на мен ми го дава това, но не миля, че е от PC-то все пак това е 50мб игра аз мисля, че е от интернет връзката или по скоро от самия сървър има доста потребители от цял свят дето я играят и може би се натоварва. ( Лично Мнение )До колегата Gagi -колега с К20 мотора и някой друг чаркълък, който съм си купил давам време от порядака на 13,8, но самата ми кола има доста DAMEGE и сега събирам кинти да го изчистя и ще я засека на ново ;) c Acura Integra съм Дайте да направим един отбор и да мачкаме наред :shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да ми как да си направя малко пари че нещо не успявам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
;)

някой може ли да ми как да си направя малко пари че нещо не успявам

Колега влизаш в race track и на practice track прайш някой и друг старт да видиш какво време даваш.След това на tournament 24/7 и там трябва да минеш квалификацията за времето което си обявил Пр.15.4 ако дадеш по добро и с много малко пак на ново докато не я минеш-сяко спре4елено състезание ти дава 50 долар4ета а спе4елиш ли вси4ки 500.Сори за тъпото обяснение-дано съм помогнал малко. ;) ;) :D Колеги правя една стай4ка ,който иска нека влиза Honda BG-слаб сам така4е не о4аквайте силен противник ;):shy: Редактирано от m@ni@k@9111

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@san4o: пробвай с амтьор ченленджа... много лесно се печели, стига да не въртиш прекалено дълго гуми на тръгване ;) иначе със спорт челенджа се изкарват доста по–бързо парички, но трябва да си много постоянен с времетоили ако си държиш почти винаги едно и също време може да се пускаш с някой за пари, но САМО с време @ГеоргиИ аз сложих К20А2, ама не е 200 коня както трябва да си е :D Така де сега го докарах до 209 или нещо подобно (смених блок и още някой джаджи) и сега спестявам май за турбо ;) Иначе сега ми дава по 13,6... със старото моторче беше по–добре но то беше с 20 коня по яко...Какъв ти е ника? (сори ако си го писал някъде и не съм видял) Направих отборче Honda Team Bulgaria, you're always welcome :shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси се пак ама аз като трагна да се састизавам и аз трагвам пак те остават на мчсто и ме бият

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми аз на амтьори играя пак времето ми е долу горе 18 сигурно е много :shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ГеоргиИ аз сложих К20А2, ама не е 200 коня както трябва да си е :) Така де сега го докарах до 209 или нещо подобно (смених блок и още някой джаджи) и сега спестявам май за турбо ;) Иначе сега ми дава по 13,6... със старото моторче беше по–добре но то беше с 20 коня по яко...Какъв ти е ника? (сори ако си го писал някъде и не съм видял) Направих отборче Honda Team Bulgaria, you're always welcome :)Колега ника ми е jorocrx ;) Kажи само как се влиза в отбора, че нещо не съм много наясно! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Георги, приех ти апликатиона. Виж сега дали не трябва да направиш още нещо на Хом и там на Тийм Статуса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги ;)Извинявам се, че изравям стара тема! Някой знае ли как могът да се взимат точки освен от състезания.Благодаря предварително! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...