Jump to content
Lililita

Точки в контролното талонче

Recommended Posts

Някой може ли да ми отговори със сигурност - има ли друг начин да проверя колко точки имам в контролния талон, освен да ида на място в КАТ?И втори въпрос - куките на пътя 100% ли могат да проверяват колко точки имаш, когато ти вземат документите за проверка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми отговори със сигурност - има ли друг начин да проверя колко точки имам в контролния талон, освен да ида на място в КАТ?И втори въпрос - куките на пътя 100% ли могат да проверяват колко точки имаш, когато ти вземат документите за проверка?

На 1-вия въпрос -отговора е НЕ!На 2-ия също не!Или поне на място не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах ти лично. Мерси за отговора.Някой да подкрепи втория отговор? За куките на място от колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах ти лично. Мерси за отговора.Някой да подкрепи втория отговор? За куките на място от колата?

...полицай ти отговори ... ние какво повече да се обаждаме. По-достоверна информация от негавата от къде да имаме ? понякога гледат дали ти е дупчен талона с телбод (когато го прикрепят за акта) и по това съдят дали си имал актове ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен са ми взимали талона 2 пъти(1 път за едно леко птп,само глоба без точки,2рия път-акт за неправилно изпреварване),т.е дупчен е 2 пъти,но точките са максимума...

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще са ти максимум като са ти правили акт за неправилно изпреварване. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@chavdu - не следя форума. вече разбрах, че колегата е полицай. :D а въпроса ми нямаше нищо общо с актовете, а с точките.@PARADOX_sf - зло, не ми се обяснявай тука. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще са ти максимум като са ти правили акт за неправилно изпреварване. :D

ами така беше написан акта,че ако нямам нарушение последните 2год.(а аз нямам),автоматично ми се възстановяват точките на 39 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да възтановяваш - 1 път в годината.Аз не пропуксам. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може до 1/3 от максималния брой точки, т.е 13т. въднъж в годината след подаване на молба до съответния началник на КАТ.А за проверките на място законът така е написан и така се прилага, че ако имаш какво да покажаш на полицая значи имаш минимум 1т. и не си лишен от правоспособност.И обратното - ако след последното нарушение при издаването на наказателното постановление се установи, че с налагането на наказанието оставаш с 0т. не ти връщат талона от КАТ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ииииии тук може да спре офтопика, а темата да се заключи. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...