Jump to content
emsis

+ един сектант :)

Recommended Posts

Здравейте Фенове!

 

Много ми е приятно, съвсем скоро се сдобих със Сивик Д13-ка (благодарение на Didko, съжалявам, че не ти я доведох днес на месечната, но на следващата ще ти я доведа да си я видиш ;) ) мога гордо да обявя, че и аз влизам в Обществото (което следя с интерес от доста време)!! Та сега, както в една истинска Секта ме интересуват въпроси от сорта на:

 

- Кога и на кого да си предоставя недвижимото и движимо имущество?

- С ипотека мога ли да мина?

- Мога ли да членувам без убивам или подлагам на мъчения членове от семейството и приятели за това, че карат други марки коли (демек хора, преминали към Тъмната Страна)?

- Трябва ли да паля свещ всяка вечер и да произнасям молитва от типа на „Да се свети името ти (но не и маслото ти), царството ти да да пребъде както на пътя, така и в сервиза, прости ни дълговете, в които влязохме за да се сдобием с Нея, не ни въвеждай в искушения за да не прекалим с тунинга, и ни избави от злото на Голфаджиите и Спама в Светая Форум, АМИН!”? и т.н...

 

Не сериозно, много съм си доволна от колицата и колкото и да не ми се иска да го призная, май вече започвам наистина да ставам Фен... (Didko като решиш да продаваш Акорда аз съм насреща :lol: )

 

Много хубав форум, поздрави на всички фенове!! :)

 

ПП: Ето и снимка, някои от вас вече я знаят, но аз все пак да се отчета :D

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е придобивката ;) да си я караш със здраве и много безаварийни километри :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито,всеки нов фен е добре дошъл,много безавариини километри,и нека дупките бягат от теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хихик ;) интересно първо впечатление от първи пост... дала ти хонда добро и на тебе... добре дошла в светлата страна, ако в началото не ти е толкуз светла ше я осветлим с ксенонче :lol: ....безавариини и умната

Редактирано от hEka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емиии честито и от мен, вече официално! ;) Много безаварийни, по-малко посещения в Ombre сервиза и много поздрави на Светлата Страна от Тъмните Сили :lol::)

Редактирано от Persefona

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще трябва и да те помажем ;) Добре дошъл в КЛУБЪТ колега :lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, благодаря на всички за топлото посрещане!! ;) А свещеници бродят из този форум, знам аз все някой ще се погрижи да ме обърне в правата вяра... :) Даже познавам един, ама той броди само след сутрешното си 7-километрово кросче, та ще трябва да почакам до утре към 7ч... До тогава ще съм приготвила торбата с даренията за "каузата" ;)

Редактирано от emsis

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха, брао бе майна, разби ни :)мн безаварийни и да си се гледате взаимно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, със здраве да си я караш. Броя на хората в светлата страна се увеличава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, нека "Силата На Мечтите" те води по пътя леко, спокойно и безпрепятствено, ама към тъмната ли, май към светлата страна на Силата!Хиляди безаварийни и Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега нека хондичката те радва много хиляди киломерти занапред добре дошъл в голямото семейство :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"....и ни избави от злото на Голфаджиите и Спама в Светая Форум, АМИН!”? и т.н..." ...:) и да се молиш и да не се молиш от злото на Гоуфовете няма кой да те избави...те сами ще се избавят от теб./Айде сега излейте пумията за гадните и омразни рацери с Гоуфове та да ви олекне,колеги:)))/Сега сериозно - честита придобивка и безаварийни!!!Със здраве да си я караш.П.с. Един приятел прави страхотни дрифтове точно с такава хондичка :)П.С. Come to the dark side-we have candies! :)

Редактирано от ursus

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехх... 1677 стана 6177 :)

Като гледам снимката и ми става малко мъчно... Отидох на срещата най-вече да си видя бившата кола, а ти не дойде :)

Нищо! Хайде да й навъртиш милиони километри, защото аз не можах ;) и все безаварийно!

П.С> Видя ли, че в жабката съм ти оставил една емблема за предния капак ;)

 

edit: Колеги, колегата е колежка :):)

Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми айде честито да и е на мацката мн да си я радва хонделката. И много светлина хвърли в форума колежката с чувството си за хумор, евала искрено се забавлявах с 1-вя и пост. Много безавариини километри и само хубави моменти за вас двете :) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега :P много да те радва и много безавариини киометри :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, Дидо обещала съм ти, на следващата среща съм там! А много благодаря за емблемата, за сега още не съм я имплантирала, тъй като пред блока ни ще изчезне за части от секундата... :P Освен това ако не знаеш си ми завещал и 1-2 "Хонда фен клуб" химикалки, едно хондализирано топче и няколко тома псалми на тема: "Как да станем истински фенове без да се налага да посещаваме вечерния курс за Хондомани - самоубийци"... :D (е това последното няма да ти го върна... :) )А на ursus мога само да кажа, че аз срещу Голфовете нямам ниииищо против ама грам (особено що се отнася до МК1 :P )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен,да си я караш със здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам че Honda girls team се е увеличил с още един член :xmas: Да ти е честита колицата и много безаварийни километри!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...