Jump to content

Recommended Posts

Сутрин при палене, пали. След това моментално гасне и с малко изчакване се пускат и чек лампите.Вероятно пада горивото...Някой да се произнесе?Мисля, че е нещо свързано със смукача или де да знам?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутрин при палене, пали. След това моментално гасне и с малко изчакване се пускат и чек лампите.Вероятно пада горивото...Някой да се произнесе?Мисля, че е нещо свързано със смукача или де да знам?!

колега и аз имам същия проблем но с акорд,ще следя темата ти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако и даваш гас докато въртиш пали ли или като пуснеш ключа гасне???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, колата си пали перфектно!Въпроса е, че моментално гасне като умряла. Изчаквам 1-2сек и светва "контакт", въртя и си пали.Дали не изгаря остатъците от бензина по системата или нещо подобно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имах подобен проблем но при мен запалваше и като пусках ключа гаснеше...и се оказа от клемореда...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поизчистих горивния филтър.Въпреки, че е на 15 000км. от него излезе кафяв "бензин"За сега няма проблеми от същото естество! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРи мен се оказа Main relay.Сутрин палеше без проблем но след като загрее мотора при палене при 3от 5 слу4ая -гасне.Презапоих релето и се оправи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам тоя проблем - паля от втория път. да ви успокоя, същото е при мнозина, но за сметка на това до момента решение не е намерено ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моторче за празен ход може да е .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нещо не разбирам да не очаквате да се реши проблема дистанционно само с допитване.Никои не чух да споменава за други признаци,за грешки в компа,абе нещо от тоя сорт.Не сме медиуми,не става така,тия коли не случаино си имат самодиагностика,как да намерим проблема така без достатачно инфо.Аз до колкото се сблъсквам в ежедневието с тоя проблем поне 60% съм за датчика на хол,поне при евро автомобилите е така нямам толкова опит с японските,но неса толкова различни де.Така че поровете повече и кажете успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...