Jump to content
spas21

Хонда взе награда

Recommended Posts

И то в най-важната категория според мен. Поне в най-трудната- там се изискват най-големи инженерни постижения!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ли ще вземем и ние за "muscle car"... :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смея да твърдя, че съм върл Top Gear фен, изгледал всичките серии от 12-те сезона, много им се кефя...Обаче мнението им за Honda определено не е много добро - постоянно се бъзикат с марката, твърдят, че за да си купиш Honda трябва да си демоде, стара бабичка и т.н. Ревюто им на осма генерация Civic беше меко казано пълен ташак... Няма да забравя ревюто на Honda Element - бяха отишли в старчески дом да питат дядовците и бабите дали я харесват, и ако те не я искали, имало шанс това да бъде "първата actually cool Honda".Или пък ревюто на Honda Jazz го правеха майките на трите водещи...Може би в Англия положението е такова...Те и ревютата им и всичко останало е направено в името на шоуто. Джереми Кларксън примерно си е фен на европейските автомобили, а като цяло всички от екипа свършват от кеф, когато става дума за английски автомобил. Не може да кажеш примерно, че Audi R8 е супер грозно и с тия лампички отпред прилича на коледна елха, а в същото време да хвалиш дизайна на Range Rover, който честно казано прилича на кашон. Относно въпросните награди - повечето отличия ги присъждат през оная им работа, бъзик да става дето има един лаф. Топ Гиър не навиждат дизелови двигатели - според тях, това е творение на Сатаната. Също мразят и хибриди. В ревюто на Toyota Prius примерно споменаха, че колата била изключително грозна, както и супер бавна и безшумна - идеална предпоставка да сгазиш група деца минавайки през града бавно и мъчително, понеже нямали да чуят идващата кола. Една ли харесват Honda FCX...Така че изобщо не взимам въпросната новина насериозно.

Редактирано от Pavkata
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pavka ти просто ме застреля, смях си се сам като идеот :tease: евала :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напълно съм съгласен с мнението на Pavkatа, топ гиър дават мило и драго за европейските и най вече английските автомобили, а стане ли дума за Хонда с надсмешка споменават факта, че тая кола може и да ги надживее. Едвали не ква е тая марка дето ще ми прави толкова издражливи коли. А не се ли крие точно там изключителната инженерна мисъл?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ся ние какво можем да направим по въпроса, че на острова хората са по-заможни и си купуват хонди предимно по-дъртите хорица?А и там става дума за нови хонди, ние тука повечето караме 4-5-6ци, тук таме някоя 7ца и 8ца.Хората си похвалиха дизайна на 8ма генерация, но казаха и истината - колата е наддала на кила, а са качили мощноста с 1 конска сила.За 7ма тайпР винаги са били единодушни, че си е лошото момче и дава страхотен перформънс.Колкото до приус :X една колежка има, карах - е не става, нито ускорява като хората странно е и безшумно :X аз съм свикнал колата да бучи, това чак е плашещо.Представям си като са сложили хонда в тази категория, колко наретби е имало и колко бързо са преминали към мускулестите коли ;)П.П За s2000 винаги са се изказвали повече от добре, беше сравнено с ТТ и з350 и още нещо - с2000 пак излезна техен фаворит.Но не знам как си представяте Джеръми Кларскън да се вози в джаз или елемент.Колега Рейндж Роувър е танк ;) гази, за това е такъш кашонест.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе плюят я Хонда,ама когато Д.Кларксън караше Атома със б16-ка отзад щяха да му се скъсат бузите нали? ;)

Редактирано от plamoni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напълно съм съгласен с мнението на Pavkatа, топ гиър дават мило и драго за европейските и най вече английските автомобили, а стане ли дума за Хонда с надсмешка споменават факта, че тая кола може и да ги надживее. Едвали не ква е тая марка дето ще ми прави толкова издражливи коли. А не се ли крие точно там изключителната инженерна мисъл?

Английските коли са пословични с повредите си. Особено по-старичките. Примерно гордостта на нацията- E-Type- дори когато е бил нов (преди 50 години) е бил на схемата "два дни на пътя, три в сервиза". А сегашните им коли... Изключваме "Астън"-а и остават само боклуци, които нито на външен вид могат да се сравняват с Хонда, нито по издръжливост.Работата на критика винаги е била най-лесна. Лично ти не създаваш нищо, но се гавриш с труда на хора, похарчили един куп пари и прекарали години в разработки. Top Gear са забавни (особено ревюто на М5), но аз лично не ги приемам на сериозно. Ние си знаем коя е най-добрата марка ;) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така си е ... предаването е супер и е кеф да си го гледаш .... но това е шоу , а не сериозно сравняване на "кое е по-добро" . Все пак казват доста интересни неща отвреме-навреме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сметка на Топ Гиър струва ми се, че във Пета предавка уважават Хондите. Тиф Нийдъл винаги ги харесва. Поне с такова впечетление съм останал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...